GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Reikjavīka

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zināt

IZVĒLIES CEĻVEDI

Mārtiņa Rītiņa labāko Eiropas restorānu tops

HIX restaurantsGuy LassausaieThe Quality Chop HousePorta di PoLe GavrocheHélène Darroze at the ConnaughtThe SportsmanTextureFuor d'Acqual'AmbroisieLa Mère BrazierRestaurant 34Frantzén/LindebergWilliam CurleyPollen Street SocialCUTNextAviaryMathias DahlgrenAlineaDinner by Heston BlumenthalHerbert SamuelNehHawksmoorOsteria l'OlivetaGalvin La ChapellePolpoJamie's ItalianAbraxas NorthThe Harwood ArmsLa FromagerieLocanda dell'Isola ComacinaMoonGloriaEpp Maria GalleryWheeler's RestaurantelBulli3 FrakkarFire&Stone50 KvadratCroque GasconThe ProvidoresDaylesford Organic in Notting HillRiver CaféDaylesford Organic in GloucestershireChez Dominique restorānsRistorante BoscagliaMaze GrillTate Liverpool Restaurant-CafeL’Atelier de Joël RobuchonDaylesford OrganicReceptoriaStroganoff Steak HouseWedholms FiskRusskaya RybalkaLongridgeThe London Carriage WorksApollinareHavisCarpe DiemOsteria FrancescanaRigiblickTom AikensÖAubergineHakkasanPandelujoEchaurrenDekxelsMazeAlain Ducasse au Plaza AthénéeNomaPaul Bocuse« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · īslande · Reikjavīka · Mārtiņa Rītiņa labāko Eiropas restorānu tops

3 Frakkar

Autors: Mārtiņš Rītiņš0 ATSAUKSMES

3 Frakkar

Īslandes tradicionālās virtuves restorāns 3 Frakkar paslēpies Reikjavīkas dzīvojamo namu rajonā un piedāvā bagātīgu jūras velšu sortimentu. Restorāna lielākā vērtība ir tā majestātiskā delikatese - vaļa gaļa, kā arī jūras putns un jērs, kuru nobaudīšana ir obligāts priekšnosacījums, apmeklējot Īslandi.
Jūras dāsnumu publika patiesi novērtē, tālab ap bāra leti allaž laiku kavē tie, kas gaida atbrīvojamies savu galdiņus. Restorānā paredzētas vietas 44 pusdienotājiem.
3 Frakkar jeb latviski - 3 Lietusmēteļi, lepojas ar augsta līmeņa apkalpošanu un prasmīgākajiem pavāriem, pie kuriem meistara smalkumus dodas mācīties amata brāļi no visas pasaules. Restorāna omulīgās, varbūt nedaudz nogurušās un vecmodīgās telpas pulcē dažāda statusa publiku, tādēļ atmosfēra ir nepiespiesta un apmeklētāju pamatmotivācija ir nobaudīt jūras veltes tradicionālā Īslandes izpildījumā.
Izslavētākais baudījums - valis - tiek pasniegts divos veidos - Hrár Hvalur Sasimi að japönskum sið (Raw whale meat sashimi japanese way) kā jēla vaļa gaļa sašimi šķēlītēs un Hvalkjöts piparsteik með piparsósu (Whale pepper steak in pepper sauce) - nedaudz apcepts valis piparu mērcē. Vaļa gaļu nav iespējams ar kaut ko salīdzināt. Un nevajag. Tā izceļas pati par sevi.
Tikpat nepārspējams ir kūpināts jūras putns - auks, ēdienkartē atrodams ar nosaukumu - Reyktur Lundi með sinnepssósu (Smoked Puffin breast with mustard sauce). Savukārt tradicionālais Īslandes jēra steiks ir atzīts par pasaulē lābāko, kuru par īpaši vērtīgu padara šīs zemes klimats, sāļais gaiss un jūras tuvums.
3 Frakkar piedāvājumā ir plašs citzemju un vietējais alus sortiments, turklāt šeit iespējams nobaudīt debešķīgu, 24 stundas geizeros ceptu saldeno rudzu miltu maizi.
Restorāns savu cenu politiku definē kā mērenu un piedāvā arī lētāku ēdienkarti.

Baldursgata 14
IS-101 Reykjavik
Iceland
www.3frakkar.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: