GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Toskāna

Baudītāja ceļvedisKur nakšņotKur paēstArhitektūras tūrismsVērts zināt

IZVĒLIES CEĻVEDI

Mārtiņa Rītiņa labāko Eiropas restorānu tops

HIX restaurantsGuy LassausaieThe Quality Chop HousePorta di PoLe GavrocheHélène Darroze at the ConnaughtThe SportsmanTextureFuor d'Acqual'AmbroisieLa Mère BrazierRestaurant 34Frantzén/LindebergWilliam CurleyPollen Street SocialCUTNextAviaryMathias DahlgrenAlineaDinner by Heston BlumenthalHerbert SamuelNehHawksmoorOsteria l'OlivetaGalvin La ChapellePolpoJamie's ItalianAbraxas NorthThe Harwood ArmsLa FromagerieLocanda dell'Isola ComacinaMoonGloriaEpp Maria GalleryWheeler's RestaurantelBulli3 FrakkarFire&Stone50 KvadratCroque GasconThe ProvidoresDaylesford Organic in Notting HillRiver CaféDaylesford Organic in GloucestershireChez Dominique restorānsRistorante BoscagliaMaze GrillTate Liverpool Restaurant-CafeL’Atelier de Joël RobuchonDaylesford OrganicReceptoriaStroganoff Steak HouseWedholms FiskRusskaya RybalkaLongridgeThe London Carriage WorksApollinareHavisCarpe DiemOsteria FrancescanaRigiblickTom AikensÖAubergineHakkasanPandelujoEchaurrenDekxelsMazeAlain Ducasse au Plaza AthénéeNomaPaul Bocuse« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · itālija · Toskāna · Mārtiņa Rītiņa labāko Eiropas restorānu tops

Ristorante Boscaglia

Autors: Mārtiņš Rītiņš0 ATSAUKSMES

Ristorante Boscaglia

Ja reiz restorāns atrodas Toskānas ieleju un pakalnu ielenkumā, tā jau pati par sevi ir vērtība. Aptuveni 30-40 minūšu ilgais ceļš no Sienas līdz Ristorante Boscaglia ved cauri fantastiskiem dabas šedevriem, un brīžiem grūti pat noticēt, ka kaut kur tik tālu prom no mūsdienu kņadas slēpjas teju unikāls gardēžu pieturpunkts. Marijas (Grosso Maria) un viņas dēla pārziņā ir gan restorāns, gan nelielā viesnīca turpat līdzās. Un kārdinājums uzkavēties šeit ilgāk ir patiesi spēcīgs... Ristorante Boscaglia ierīkots kādā gadsimtus pārdzīvojušā Toskānas villā, kurā vēstures garša jūtama vēl šodien - vecās sienas, dēļu grīda, koka krēsli, balti rūtainie galdauti un kamīns. Tieši tik nokvēpis un apbružāts, lai sajustos kā mājās. Īstās lauku mājās. Turklāt ar viesiem mēdz aprunāties arī pati 70 gadus vecā kundze, sarkano pavāra mici galvā, dzīvīga un runīga.
Ristorante Boscaglia ēdienkartes pamatā ir mežs. Tieši tā - medījumi, sēnes un ogas. Turklāt tādas, par kādām nenojauš pat pieredzējušākie kulinārijas meistari. Šķirņu un sugu daudzveidība ir iespaidīga! Galvenokārt tamdēļ, ka restorāns balstīts uz Slow Food principiem - tikai svaigo, sezonālo un dabīgo. Galdā tiek celtas vistas, kuru šķirnes pirmsākumi meklējami jau pirms 2000 gadu, bet savā nodabā, neviena netraucēta pa tuvējo teritoriju pastaigājas kādas retas cūku šķirnes pārstāve. Glābjot šķirni no izzušanas, cūkas sācis audzēt kāds vietējais zemnieks. Nu laimīgais lopiņš var iet, kur grib, ēst, ko grib, un dzīvot bez stresa, jo vienīgais ienaidnieks ir mežacūkas, kas varētu patraucēt tīras šķirnes saglabāšanai... Lieki piebilst, ka šādi audzētas cūka gaļa ir fantastiska, teju pati izkūst mutē! Mmm...
Arī ēdienu receptes sniedzas vairāk kā 300 gadu senā vēsturē. Virtuve ir ļoti tradicionāla, taču nekādā gadījumā ne primitīva, bet gan dabīga. Tās dienas medījums, pašu meistaroti sieri un mīksta, tikko cepta maize. Turklāt restorāna priekštelpā ierīkots arī veikals. Tā plauktos cita pie citas sasēdušas neskaitāmas ievārījumu un īpašo mērču burciņas. Milzīga izvēle! Starp citu, restorāna viesiem tiek izrādīta arī tuvējā apkārtnē - izstaigātas meža takas un iepazītas līdz šim nezināmas sēņu un ogu šķirnes. Ja palūgsiet, tās jums salasīs un vakarā arī pagatavos.
Ristorante Boscaglia ir ĻOOOTI iecienīts restorāns, tāpēc galdiņu vakariņām rezervēt ieteicams jau vairākus mēnešus iepriekš.

Podere Porcignano 100, 53030 Radicondoli (SI)
Tel.: 0577.793134 / Cell: 329.4055701
Fax: 0577.792835
E-mail: info@opificiodelbosco.it
www.ristoranteboscaglia.eu
http://opificiodelbosco.it

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: