GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Krievija

Baudītāja ceļvedis

IZVĒLIES CEĻVEDI

Pasaules intriģējošākie džeza festivāli

Džeza festivāli, kas jāpiedzīvo. Iesaka Brians Melvins un Deniss PaškevičsInternational Jazzkaar FestivalApril JazzLotos Jazz Festival12 Points FestivalOtavas džeza festivālsMonreālas džeza festivālsŅūportas džeza festivālsKazahstānas džeza festivāliBaku džeza festivālsKoktebeles laikmetīgā džeza un pasaules mūzikas festivālsKrievijas džeza festivālsUmbria Jazz FestivalVācijas džeza festivāliKopenhāgenas džeza festivālsKongsbergas džeza festivālsNorvēģijas džeza festivāliZiemeļjūras džeza festivālsPori džeza festivālsMontre džeza festivālsDžeza festivāls Rīgas Ritmi« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · krievijas federācija · Krievija · Pasaules intriģējošākie džeza festivāli

Krievijas džeza festivāls

Autors: Indriķis Veitners0 ATSAUKSMES

Krievijas džeza festivāls


Vēsturiski Krievijas stratēģiski nozīmīgākie džeza centri ir bijuši Maskava (Maskavas starptautiskais brīvdabas džeza festivāls - Jazz at the Hermitage Garden), Pēterburga un Novosibirska, kur lielā mērā norisa Krievijas džeza attīstība. Protams, šodien daudz kas ir mainījies, taču šo pilsētu džeza tradīcijas joprojām ir ļoti spēcīgas. Novosibirska ir Krievijas zinātnes un džeza centrs. Šis aspekts iet roku rokā ar džeza entuziasmu, jo statistiskie pētījumi par džezu lēš, ka tā ir vienīgā mūzika, kurai klausītāju intelektuālais potenciāls ir stipri augstāks par vidējo (interesantā kārtā, piemēram, akadēmiskās mūzikas klausītājiem tas nebūt tā nav). Džezs ir specifiska māksla, kam nepieciešama iepriekšēja sagatavotība.
Intriģējoši ir dažādi Krievijas lokālie džeza festivāli, piemēram, nesen savu pastāvēšanu beigušais Arhangeļskas džeza festivāls varēja lepoties ar ļoti labu mūziķu līmeni un izcilu organizāciju, tīkamu, patiesu un sirsnīgu atmosfēru. Bet galvenais - autentiskumu, ko džezam nevajadzētu pazaudēt.

Foto: Jazz at the Hermitage Garden. Foto: All About Jazz (www.allaboutjazz.com)

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: