GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES CEĻVEDI

Labākās veikborda vietas Latvijā

BaltezersOzolniekiSiguldaKrāslavaKokneseCieceres ezersĶīšezersRīgas centrsĀdaži« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · latvija · Rīga · Labākās veikborda vietas Latvijā

Ādaži

Autors: Kristīne Bezbaile0 ATSAUKSMES

Ādaži

Rīgas rajona ziemeļu daļā, 15 min brauciena attālumā no Rīgas centra atrodas Ādažu veikborda klubs Promobius. Veikbordā tik svarīgais, par „spoguli" dēvētais, gludais ūdens šeit ir gandrīz vienmēr, jo tā kā ezeru visapkārt ieskauj priedes, vējam nav kur ieskrieties. Lielisks ir šeit uzstādītais batuts, uz kura iespējams izmēģināt visus paredzētos trikus, iesildīt muskuļu grupas, kas ir ļoti liels plus, lai veikbordists kvalitatīvi varētu veikt savu braucienu. Ādažu veikborda klubs parūpējies arī par slaidu - līdzīgi kā slaido snovbordisti, arī veikbordisti izmanto slaidu, kura konstrukcijas ir no koka un plastmasas.
Promobius instruktori ieliek labus veikborda pamatus, pamanītās kļūmes brauciena laikā nekavējoties tiek izskaidrotas un laiva netiek dzīta uz priekšu, lai tikai „grieztos skaitītājs". Katru gadu Promobius aicina profesionālus veikbordistus no ASV, Anglijas un Krievijas - tad nu tā ir iespēja trenēties ar pašiem veika guru.
Lieliska infrastruktūra paredz arī iespēju sasildīties saunā pēc pamatīgas veikošanas. Šeit iespējamas arī citas aktivitātes - brauciens ar ūdensslēpēm, bērnu parks, bārbekju - kopumā tā lieliska vieta, kur atiet no ikdienas saspringtā ritma.
Kā mīnusu var minēt vien to, ka ezers ir diezgan mazs, kas nozīmē to, ka ik pēc četriem trikiem laivu ir jāgriežas riņķī.

Izmaksas: 1 min/1,20 LVL vai 20 min/20 LVL. Cenā iekļauts gan instruktors, gan ekipējums.
www.promobius.lv

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: