GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES CEĻVEDI

Labākās veikborda vietas Latvijā

BaltezersOzolniekiSiguldaKrāslavaKokneseCieceres ezersĶīšezersRīgas centrsĀdaži« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · latvija · Rīga · Labākās veikborda vietas Latvijā

Baltezers

Autors: Lauma Ildena0 ATSAUKSMES

Baltezers

Viena no lielākajiem Baltijā ūdenssporta centriem Ūdensklubs moto ir „Slēpo, veiko, lido!" Šobrīd šis ir vienīgais centrs Latvijā, kas darbojas Anglijā sertificēta instruktora virsvadībā (BWSF), droši apmācot bērnus jau no 5 gadu vecuma.
Centrā bāzējas profesionāla ūdensslēpošanas laiva, kas prieku sagādā kā iesācējiem, tā pieredzējušiem braucējiem, savukārt lielākos pasākumos ir iespējams izīrēt arī jaunu veikborda laivu.
Vēja virziens un stiprums Baltezerā var mainīties vairākas reizes dienā. Ezeram visapkārt ir mežs, tādēļ pastāv liela iespējamība, ka ūdens pretējā krastā būs pavisam gluds.
Vieta ir piemērota visdažādākajiem kolektīvajiem pasākumiem - kamēr daļa izbauda ūdens priekus, citi var sauļoties pludmalē, grilēt desiņas, spēlēt volejbolu vai pavadīt savas atvases bērnu rotaļlaukumā. Komforta mīļiem turpat blakus pieejama viesnīca, restorāns un SPA centrs. Savukārt, ja gribas atpūsties, bet darba pilnas rokas, to iespējams atrisināt ar WiFi interneta pieeju.
Centrs darbojas katru dienu no 11.00 līdz 19.00, tomēr braucienus ieteicams rezervēt, iepriekš piezvanot. Braucienus iespējams pieteikt arī ārpus darba laika.
Ūdensklubs atrodas pie šosejas Rīga-Tallina (A1), 1 km attālumā no pārvada pār Rīga-Siguldas (A2) ceļu, norāde uz SPA hoteli "Baltvilla". No Rīgas centra 17 km, no Juglas 6 km.

www.udensklubs.lv
Tālr.: +371 29209657
info@udensklubs.lv

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: