GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Lietuva

Baudītāja ceļvedis

IZVĒLIES CEĻVEDI

Pasaules labākās kaitborda vietas. Iesaka Renārs Bīrmanis

Dreverna, Šventoji un Kuršu kāpaLilaste, Baltā kāpa, Koklītes, Bērzciems, Kolka, Ventspils, Pāvilosta un LiepājaSāremā, Hīumā un HāpsalaSumatra-BaliTenerifa-FuertaventuraTarifa-Caños de Meca-El PalmarIsla Margarita-Isla CocheFortaleza - Cumbuco - Cauipe - Taiba - Paracuru - JericoacoacaraEssauirra-Qualidia-DakhlaFort Dauphin-Manombato« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · lietuva · Lietuva · Pasaules labākās kaitborda vietas. Iesaka Renārs Bīrmanis

Dreverna, Šventoji un Kuršu kāpa

Autors: Renārs Bīrmanis0 ATSAUKSMES

Dreverna, Šventoji un Kuršu kāpa

Ja Lietuvā ir vismazāk iespēju atrast piemērotu vietu pūķošanai, tad vienozīmigi var teikt, ka leiši pretēji esošajai situācijai ir pamanījušies būt galvastiesu pārāki kaitborda attīstībā. Pārsvarā visa pūķošana notiek 2 vietās - Šventoji vai Dreverna. Protams, ka Kuršu kāpa ir ideāla vieta, kur nodoties netraucētai pūķošanai, taču aprgrūtināta ir piekļuve konkrētajai vietai, jo ir liegums vai nav auto stāvvietas. Vēja ziņā Lietuva ir ļoti prognozējama un rudens periodā vējš praktiski ir katru dienu. Ieteicams doties uz Lietuvu septembra mēnešos, kad mazāk tūristu un valda DR vēji.

***** Dreverna ir leišu kite paradise. Tu ir iespējams izbaudīt gludūdens braukāšanu „bariņā" un netraucēti nodoties visa līča apgūšanai. Jārēķinās gan ar ūdens piesārņojumu, gan pūķotāju blīvumu, kuri, neraugieties uz mīnusiem, šo vietu uzskata par ideālu. Lielākais šīs vietas trūkums ir nesakārtotā tūrisma infrastruktūra, taču tas netraucē palikt teltīs un izbaudīt vakarus pie ugunskura kopā ar citiem pūķotājiem. Vēja ziņā šo vietu var izmantot pie nosacījuma, lai tikai nebūtu par maz vai pārlieku brāzmains. Katrā ziņā šī ir vieta, kur mājo visa leišu pūķotāju elite.

*** Šventoji ir tāds post sovjetiko. Vieta ir atbaidoši neglīta, taču starp moliem veidojas labi viļņi un vējainās dienās pludmalē ir mazāk cilvēku - līdz ar to var nodoties pūķošanai. Spots strādā pārsvarā pie spēcīgiem DR vējiem un pūķotājiem ar pieredzi.

**** Kuršu kāpai raksturīgas platas pludmales un bangojoša jūra. Dienās, kad vējš ir stiprs, iespējams doties ķert viļņus. Kaut gan Kuršu kāpā iespējams atrast bezgalīgi daudz vietu, kur var nodoties netraucētai pūķošanai, esiet uzmanīgi un nemēģiniet šķērsot kāpas aizsargājamā zonā. Lai arī tūrisma infrastruktūra ir sakārtota, tad šo vietu varētu uzskatīt par dārgāko Baltijas reģionā. Izmantojamie vēja virzieni ir DR - Z.

+ Salīdzinoši īsajā krasta līnijā ir iespējams atrast labus secret spotus.
+ Rudens mēnešos kaitspoti ir tukšāki un iespējams atrast ne tikai labus viļņus, bet arī vējš nekad nepievils.
+ Siltāks ūdens kā LV un EE

- Pārpildītas pludmales un grūti pieejamas vietas
- Post Sovjetiko atmosfēra
- Nebaudāma virtuve un nakts miers

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: