GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES CEĻVEDI

6 adreses kafijas hedonistiem

OrigoKarabatak coffeehouseScreming BeansNotes Music CafeFuglenFive Elephant« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · 6 adreses kafijas hedonistiem

Screming Beans

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Screming Beans

Screming Beans atrodas Amsterdamas leģendārajā Deviņu ielu rajonā un ir īstena kafijas mīļotāju oāze. Turklāt – kopš populārais holandiešu gastronomijas kritiķis Johannes Van Dam tai savā vērtējumu listē ielicis 10 balles, brīvu galdiņu te tikpat kā neatrast. Kafija tiek gatavota turpat acu priekšā, izmantojot trīs kafijas hedonistu vidū kulta statusu iemantojušos Kees van der Westen espresso aparātus. To dizains vien ir vērā ņemams, nerūsējošā tērauda korpusam atgādinot sirreālu klasiska auto dzinēja hibrīdu. Screaming Beans ir arī sava kafijas akadēmija, kurā - līdz ar zināšanu nodošanu jaunajiem kafijas meistariem, paplašināts tiek arī rūdītu kafijas baudītāju redzesloks. Īpašu uzmanību veltot pēdējos gados jaunā kvalitātē atdzimušajai filtrētajai kafijai, kuru no plašā kafijas piedāvājuma te iespējams pagatavot neskaitāmās filtrēšanas tehnikās.
Cita starpā Screaming Beans ir arī iecienīta brokastu un pusdienu vieta.  Pārsvarā ēdienkarti veido vieglās uzkodas no svaigiem produktiem. Brokastīs – kurasāni ar sieru un šķiņķi vai mājas marmelādi, savukārt pusdienu piedāvājumā – dažāda veida sviestmaizes: ar karpačo, olu, trifelēm utt.  Savukārt pavisam ierastiem salātiem šeit piešķirta zināma ekspromta deva, piemēram, klasiskiem Cēzara salātiem pievienojot rukolas lapas, zivi vai kūpinātu vistu.
„Kliedzošo pupiņu” interjers veidots pavisam pieklusināti – kā neuzkrītoša dizaina spilgtākie akcenti minama vien no veciem koka baļķiem izlikta siena un raupju dēļu galdiņi, kuru dabiskā faktūra gan iegremdēta viegli kopjamā plastikāta galda virsmā.
Hartenstraat 12, 1016 CB
www.screamingbeans.nl

 

04/2014

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: