GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES CEĻVEDI

Pilsētas kuņģis. 7 kolorītākie Eiropas tirgi

Katānijas zivju tirgusRialto tirgusBrikleinas tirgusLa BoqueriaMarche Enfants des RougesNaschmarktNoordermarkt organiskais zemnieku tirdziņš« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · Pilsētas kuņģis. 7 kolorītākie Eiropas tirgi

Noordermarkt organiskais zemnieku tirdziņš

Autors: 0 ATSAUKSMES

Noordermarkt organiskais zemnieku tirdziņš

Nu jau vairāk nekā divdesmit gadu, tā teikt, krietni agrāk pirms pasauli bija pārņēmis zaļais vilnis, Jordan rajona pašā sirdī sestdienās notiek Noordenmarkt zaļais zemnieku tirdziņš. Viss neskaitāmajos tirgus staļļos rodamais ir vietējo zemnieku audzēts un gatavots, dabisks un organisks. Sieri, gaļa, maize, garšvielas, dārzeņi utt. Īstena smaržu un garšu kakofonija. Savā ziņā Noordermarkt jau sen kļuvis par institūciju un tā apmeklējums ir amsterdamiešu iecienīts sestdienas rītu rituāls. Tā teikt, var izdegustēties, izgrozīties un sapirkt kaudzi kārumu brīvdienu pusdienām. Tieši bieži vien tās tiek paēstas turpat apkārtnē, piemēram, populārajā kafejnīcā De Winkel. Tirgus otra puse atvēlēta vintage un second-hand, labi pameklējot – līdzās kičam un visādām drazām, var uziet arī dažu stila tīrradni.

Savukārt pirmdienās pulksten 8.00 šajā pašā vietā durvis ver vintage apģērbu un aksesuāru tirdziņš, kas pulcē ne mazāk kolorītu publiku – modes “pērļu zvejniekus”, kas uzrotītām piedurknēm rokas pa neskaitāmajām tirgus staļļu kārbām un kastēm.

Pats tirgus laukums mazliet atgādina tādu kā ciemata galveno placi, kura neiztrūkstošs atribūts ir svētnams – 17. gadsimta celtā protestantu baznīca Noorderkerk (Ziemeļu baznīca).

Noordermarkt
www.noordermarkt-amsterdam.nl

 

04/2013

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: