GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Nīderlande

Baudītāja ceļvedis

IZVĒLIES CEĻVEDI

Pasaules intriģējošākie džeza festivāli

Džeza festivāli, kas jāpiedzīvo. Iesaka Brians Melvins un Deniss PaškevičsInternational Jazzkaar FestivalApril JazzLotos Jazz Festival12 Points FestivalOtavas džeza festivālsMonreālas džeza festivālsŅūportas džeza festivālsKazahstānas džeza festivāliBaku džeza festivālsKoktebeles laikmetīgā džeza un pasaules mūzikas festivālsKrievijas džeza festivālsUmbria Jazz FestivalVācijas džeza festivāliKopenhāgenas džeza festivālsKongsbergas džeza festivālsNorvēģijas džeza festivāliZiemeļjūras džeza festivālsPori džeza festivālsMontre džeza festivālsDžeza festivāls Rīgas Ritmi« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · nīderlande · Nīderlande · Pasaules intriģējošākie džeza festivāli

Ziemeļjūras džeza festivāls

Autors: Māris Briežkalns0 ATSAUKSMES

Ziemeļjūras džeza festivāls

Nīderlandes džeza festivālu pamatoti var dēvēt par lielāko Eiropā. Jo tāda mūzikas izvēle, kāda pieejama šajās trīs dienās, reti kur sastopama. Jau pirmajā reizē, 1976. gadā, tur pulcējās vairāk nekā 300 dalībnieku, starp viņiem arī jau toreiz leģendārais Rejs Čārlzs (Ray Charles). Zvaigžņu nav trūcis nevienā no Hāgas festivāliem, taču interesantākais šajā festivālā ir tas, ka ar leģendām kopā uzstājas vēl nedzirdētas balsis, radot ļoti brīvu gaisotni, improvizācija notiek ne tikai uz skatuves, bet arī zālē. Turklāt mūzika ir tik dažāda: tradicionālais Ņūorleānas džezs un svings, avangarda un elektroniskais džezs, blūzs, gospeļi, funk & soul, arī R'n'B un hiphops. Savā dīvainā veidā tie visi lieliski papildina viens otru.
Starp koncertiem vai pa ceļam uz kādu varat iegriezties speciāli aprīkotā kino hallē, kur vakaros izrāda dokumentālā kino programmu - Jazz&Cinema. Stāsti, leģendas, vērojumi, intervijas, koncertu ieraksti. Melnbalts un krāsains džeza baudījums uz ekrāna, ko noteikti nevajadzētu palaist garām. Tāpat kā fotogrāfiju izstādes.

www.northseajazz.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: