GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Norvēģija

Baudītāja ceļvedisCitādi maršruti

IZVĒLIES CEĻVEDI

Pasaules intriģējošākie džeza festivāli

Džeza festivāli, kas jāpiedzīvo. Iesaka Brians Melvins un Deniss PaškevičsInternational Jazzkaar FestivalApril JazzLotos Jazz Festival12 Points FestivalOtavas džeza festivālsMonreālas džeza festivālsŅūportas džeza festivālsKazahstānas džeza festivāliBaku džeza festivālsKoktebeles laikmetīgā džeza un pasaules mūzikas festivālsKrievijas džeza festivālsUmbria Jazz FestivalVācijas džeza festivāliKopenhāgenas džeza festivālsKongsbergas džeza festivālsNorvēģijas džeza festivāliZiemeļjūras džeza festivālsPori džeza festivālsMontre džeza festivālsDžeza festivāls Rīgas Ritmi« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · norvēģija · Norvēģija · Pasaules intriģējošākie džeza festivāli

Norvēģijas džeza festivāli

Autors: Indriķis Veitners0 ATSAUKSMES

Norvēģijas džeza festivāli

Džeza attīstības ziņā Norvēģija ir soli priekšā daudzām valstīm. Norvēģija ir kļuvusi par vadošo valsti džeza mūzikas apmācībā un norvēģu džezs ir viens no progresīvākajiem mūsdienu Eiropā. Kopš 60. gadiem norvēģu džeza mūziķi ir guvuši panākumus gan pašu mājās, gan arī starptautiskā mērogā. Tādus izpildītājus kā Jans Garbāreks (Jan Garbarek), Kārina Kroga (Karin Krog) un Terje Ripdāls (Terje Rypdal) džeza pasaulē pazīst ikviens.
Norvēģijā ir aktīva džeza organizācija, kuras pārziņā ir 60 džeza klubu un 20 džeza festivālu rīkošana. Šī organizācija ir sadalīta piecos reģionālajos džeza centros, tādēļ džeza festivālu galamērķu meklētajiem vērts vērst uzmanību uz festivāliem, kas noris Būdē (Bodø Jazz, www.bodojazzopen.no), Trondheimā (Trondheim Jazz Festival, jazzfest.no), Bergenā (Jazz Bergen op Zoom, www.jazzboz.nl), Kristiansandā un Oslo (Oslo Jazzfestival, www.oslojazz.no).


Foto: Oslo Jazzfestival. Foto: All About Jazz (www.allaboutjazz.com)

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: