GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Portugāle

Baudītāja ceļvedis

IZVĒLIES CEĻVEDI

Pasaules intriģējošākie džeza festivāli

Džeza festivāli, kas jāpiedzīvo. Iesaka Brians Melvins un Deniss PaškevičsInternational Jazzkaar FestivalApril JazzLotos Jazz Festival12 Points FestivalOtavas džeza festivālsMonreālas džeza festivālsŅūportas džeza festivālsKazahstānas džeza festivāliBaku džeza festivālsKoktebeles laikmetīgā džeza un pasaules mūzikas festivālsKrievijas džeza festivālsUmbria Jazz FestivalVācijas džeza festivāliKopenhāgenas džeza festivālsKongsbergas džeza festivālsNorvēģijas džeza festivāliZiemeļjūras džeza festivālsPori džeza festivālsMontre džeza festivālsDžeza festivāls Rīgas Ritmi« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · portugāle · Portugāle · Pasaules intriģējošākie džeza festivāli

12 Points Festival

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

12 Points Festival

Liegties vai nē, bet teju nekas tā nespēj saliedēt eiropiešus kā nu jau biezā pretrunu dūmakā tītais Eirovīzijas dziesmu konkurss, kurā pēc visu dziesmu izskanēšanas televīzijas tiešraidē seko drudžains telefonbalsojums par tīkamāko sniegumu. Lielākais punktu skaits, ko kāda valsts var piešķirt savai favorītvalstij ir 12 punkti.
Dublinā izlolotais džeza festivāls 12 punktiem gan piešķīris pavisam citu interpretāciju, transeksuāļu un burlesku pompozos numurus atstājot Eirozvījas ziņā. Tomēr abu pasākumu vienojošais elements ir mūzika, bet uzdevums - nacionālo robežu nojaukšana tās vārdā. 12 Points Festival kopā pulcina 12 jaunos džeza talantus no 12 ģeogrāfiskajiem punktiem Eiropas kartē.
Par 12 Points Festival misiju var uzskatīt džeza mūžīgās jaunības uzturēšanu, bet moto (atkal ieripinot akmentiņu Eirovīzijas lauciņā) - "Vairāk bebop, mazāk boom bang-a-bang!" Pateicoties 12 Point Plus mobilitātes programmai jaunās džeza asinis aizvien straujāk ieplūst vadošajos pasaules džeza festivālos un nozīmīgākajās koncertzālēs.

www.12points.ie

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: