GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Maljorka

Baudītāja ceļvedisEsenceKur nakšņotKur paēstMaršrutiVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES CEĻVEDI

Šābrīža iekārojamākie SPA

Le Bain BkeuHuvafen FushiMiraval SpaVigilius Mountain ResortMauna Lani SpaAuriga SpaPurobeachL’Appartement 217Terme di Saturnia Spa & Golf ResortBlue SpaYasawa Island Resort & SpaESPA at Castello del NeroCape Grace SpaESPA at Gianfranco FerréMaroma Resort & SpaAnandaBanyan Tree SpaThe Spa at Renaissance Chancery Court« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · spānija · Maljorka · Šābrīža iekārojamākie SPA

Purobeach

Autors: Dina Vjatere0 ATSAUKSMES

Purobeach

Maljorkā jābauda Vidusjūra uz katamarāna vai jahtas klāja, fascinējošās viduslaiku pilsētiņas salas Ziemeļu daļā prom no tūristu pūļiem, senā mauru un spāņu arhitektūra vecpilsētas sirdī, tikai ne pārpildītā, skaļā un banālā pludmale! Šķiet, tieši tāpēc stilīgākā Maljorkas dizaina viesnīca Puro Hotel radījusi pati savu Purobeach apbrīnojami saskanīgu dienas spa un vakara ballīšu vietu uz šauras zemes strēles, kas ietiecas jūrā. Un tas izskatās apmēram šādi - jūs nakšņojiet pašā Palmas de Maljorkas vecpilsētā 14.gadsimta pilī, kas pārvērsta izsmalcinātā un vienlaikus tik mājīgā hotelī, tad ar Puro Shuttle džipu tiekat aizvizināts uz Purobeach. Ja vēlaties - saullēkta joga uz terases (sajūtas kā dziļi ievilkt elpu pašā jūras viducī), vai laba pēdu masāža, tad pamielošanās ar izcilām jūras veltēm restorāna pavēnī un tad atkal ļaušanās saulei uz terases zviļņiem un peldei baseinā. Pat nemani kā vakars klāt ar savu Puro saulrieta ceremoniju - burvīgi skati, laba mūzika, ēdieni, vīni un līksmi cilvēki. O, jau dziļa nakts! Atpakaļ uz hoteli iegrimt liegos pēļos. Bet kas tev deva - viesnīcas Opio bārā pilsētas nakts dzīvei savs šarms - tik vilinošs, vilinošs!
Puro Hotel 1998.gadā radījis zviedrs Mats Wahlstrom kosmopolītiskiem mūsdienu pasaules nomadiem, tāpēc interjerā bohēmisks mikslis no Maiami pludmales noskaņām, Marrākešas bagātībām, Āfrikas tuvās dvesmas, Indijas krāsām un Vidusjūras etniskā stila. Starp citu, Puro Beach Bar britu laikraksts The Guardian nominējis pasaules labāko bāru desmitniekā. Ja Taka Spa piešķirtu nominācijas, tad Puro to iegūtu par asprātīgo un tik apbrīnojami harmoniski realizēto konceptu, kas cilvēkam ļauj izbaudīt pilnu iedvesmojošu sajūtu spektru.

Puro Hotel
Monte Negro 12 - 07012, Palma de Mallorca
Tel + 34 971 425 450

Purobeach
Pagell 1 Cala Estancia, Palma de Mallorca
Tel + 34 971 744 744

www.purohotel.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: