GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Cīrihe

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiVērts zināt

IZVĒLIES CEĻVEDI

Mārtiņa Rītiņa labāko Eiropas restorānu tops

HIX restaurantsGuy LassausaieThe Quality Chop HousePorta di PoLe GavrocheHélène Darroze at the ConnaughtThe SportsmanTextureFuor d'Acqual'AmbroisieLa Mère BrazierRestaurant 34Frantzén/LindebergWilliam CurleyPollen Street SocialCUTNextAviaryMathias DahlgrenAlineaDinner by Heston BlumenthalHerbert SamuelNehHawksmoorOsteria l'OlivetaGalvin La ChapellePolpoJamie's ItalianAbraxas NorthThe Harwood ArmsLa FromagerieLocanda dell'Isola ComacinaMoonGloriaEpp Maria GalleryWheeler's RestaurantelBulli3 FrakkarFire&Stone50 KvadratCroque GasconThe ProvidoresDaylesford Organic in Notting HillRiver CaféDaylesford Organic in GloucestershireChez Dominique restorānsRistorante BoscagliaMaze GrillTate Liverpool Restaurant-CafeL’Atelier de Joël RobuchonDaylesford OrganicReceptoriaStroganoff Steak HouseWedholms FiskRusskaya RybalkaLongridgeThe London Carriage WorksApollinareHavisCarpe DiemOsteria FrancescanaRigiblickTom AikensÖAubergineHakkasanPandelujoEchaurrenDekxelsMazeAlain Ducasse au Plaza AthénéeNomaPaul Bocuse« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · šveice · Cīrihe · Mārtiņa Rītiņa labāko Eiropas restorānu tops

Rigiblick

Autors: Mārtiņš Rītiņš0 ATSAUKSMES

Rigiblick

Cīrihe ir viena no tām pilsētām, kurā vienreizējs skats paveras neatkarīgi no tā, kur atrodaties. Baudījums kā acīm, tā garšas kārpiņām ir arī Felix un Lucia Eppisser vadītais restorāns kādā no Šveices kalnu virsotnēm. Modernā minimālisma stilā iekārtotais ģimenes lolojums izvietojies divos stāvos un piedāvā kreatīvu Rietumu un Austrumu gastronomijas miksli.
Pirmā stāva bistro bārs pārsteidz ne vien ar mīkstiem lounge dīvāniņiem visas sienas garumā, bet arī unikālu, īpaši restorānam darinātu septiņus metrus garu ozolkoka galdu. Tā vienā pusē lieliskā atmosfērā mutuļo viesu sarunas, bet otrā neliela stikla josla atsedz vīna pagrabu. Vasarā maltīti iespējams baudīt arī uz milzīgās terases.
Apkalpošanu būt grēks nesaukt par perfektu. Aperitīvs viesus sagaida jau pie galdiņa un katram tiek veltīta īpaša uzmanība. Par tauriņā iestīvinātajiem someljē aizmirstiet - ar vīna karti, kas ir viena no labākajām Cīrihē, te iepazīstina ar neviltotu smaidu un pretimnākošu attieksmi.
Apbraukādams pasauli šefpavārs Felix Eppisser teju vienmēr atgriežas ar jaunām idejām, kuras nekautrējas tūlīt pat izmēģināt. Ēdienkartē, kas mainās ļoti bieži, atradīsiet debešķīgu vistas krūtiņas cepeti ar lāčpurna sēnēm, tunci ar saldskābo mērci un mango salātiem, kā arī boullabaisse (zivju zupa) ar citronzāli. Fantastiska arī sieru izvēle! Viss ir dzīvs un krāsains, katrā ēdienā jūtams autora rokraksts. Porciju izmēri apmierinās tos, kas vēlas baudīt pa drusciņai no visa, jo attiekties no kaut kā tiešām ir grūti.

Restorāns atvērts - no otrdienas līdz sestdienai - no 09:00 līdz pusnaktij
Bistro atvērts - katru dienu

Germaniastrasse 99, 8006 Zürich
Tel.: +41 43 255 15 70
Fakss: +41 43 255 15 80
E-pasts: eppisser@restaurantrigiblick.ch

http://www.restaurantrigiblick.ch

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: