GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Šveice

Baudītāja ceļvedisAktīvā atpūta

IZVĒLIES CEĻVEDI

Eiropas labākie slēpošanas kūrorti. Iesaka Ivars Ciaguns

Seefeld RosshütteSuomutunturiHafjellVengenaSanktmoricaCortina d'AmpezzoSt. AntonIšglaKitzbühelLehaObertauerna« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · šveice · Šveice · Eiropas labākie slēpošanas kūrorti. Iesaka Ivars Ciaguns

Sanktmorica

Autors: Ivars Ciaguns0 ATSAUKSMES

Sanktmorica

Ja pa Cortina d'Ampezzo ielām pastaigājas dāmas pūkainos mētelīšos un sunīti pie sāniem, tad te jakas kļuvušas superpūkainas un viena spalvainā mīluļa vietā ir veseli trīs. Pie viesnīcām mēdz piestāt Rolls-Royce, bet Austrijas četrzvaigžņu hoteļu cena šai Alpu nostūrī atbilst labi ja divām. St Moritz ir viens no dārgākajiem slēpošanas kūrortiem Eiropā un ar milzīgu vēsturisko bagāžu. Par pasaulē vecāko ziemas kūrortu atzītā pilsēta ir paradīze tiem, kas procesu vēlas izgaršot pamatīgi, ar gaumi un augstāko kvalitāti - šveiciešu retro, tā teikt... Pateicoties 2003. gada pasaules čempionātam kalnu slēpošanā, kūrorta modernizācijā ieguldīti milzu līdzekļi. Trases ir daudz, ļoti plašas un patīkamas, bet nogāzē izlaidies ezers. Par sniega segas biezumu gada aukstākajos mēnešos St Moritz sūdzēties būtu grēks, turklāt ziemā te pilnībā var izbaudīt arī zirgu jāšanas tradīcijas. Publikācijas par kārtējiem notikumiem kūrortā atrodamas teju katrā Šveices laikrakstā. Arī te dzīve kūsā un notiek! Varbūt ne tik moderna un enerģiska kā Ischgl, bet tomēr... Ne velti par ziemas olimpisko spēļu mājvietu savulaik kļuvušas tieši St Moritz kalnu virsotnes.
Ja maciņš ir nedaudz elastīgāks, kā karalis vari sajusties Badrutt's Palace Hotel apartamentos. Miesassargu uzraudzībā baseinā peldas kāda princese, pieslēpojot pie viesnīcas sliekšņa, kāds parūpējas par slēpju noglabāšanu un sagatavošanu nākamajai dienai, bet, pametot istabu kaut uz desmit minūtēm, tā tiek aši uzkopta un sagatavota nakts mieram - aizkari aizvilkti, gultas pārvalka maliņa atlocīta un atstāta lapiņa ar jaunākajām laika ziņām.

Badrutt's Palace Hotel
Via Serlas 27, CH-7500 St. Moritz, Switzerland
Tel.: 41.81.837.10.00
Rezervācija: 41.81.837.11.00 / Fakss: 41.81.837.29.99
E-pasts: reservations@badruttspalace.com
www.badruttspalace.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: