GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Ukraina

Baudītāja ceļvedisCitādi maršruti

IZVĒLIES CEĻVEDI

Pasaules intriģējošākie džeza festivāli

Džeza festivāli, kas jāpiedzīvo. Iesaka Brians Melvins un Deniss PaškevičsInternational Jazzkaar FestivalApril JazzLotos Jazz Festival12 Points FestivalOtavas džeza festivālsMonreālas džeza festivālsŅūportas džeza festivālsKazahstānas džeza festivāliBaku džeza festivālsKoktebeles laikmetīgā džeza un pasaules mūzikas festivālsKrievijas džeza festivālsUmbria Jazz FestivalVācijas džeza festivāliKopenhāgenas džeza festivālsKongsbergas džeza festivālsNorvēģijas džeza festivāliZiemeļjūras džeza festivālsPori džeza festivālsMontre džeza festivālsDžeza festivāls Rīgas Ritmi« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · ukraina · Ukraina · Pasaules intriģējošākie džeza festivāli

Koktebeles laikmetīgā džeza un pasaules mūzikas festivāls

Autors: Indriķis Veitners0 ATSAUKSMES

Koktebeles laikmetīgā džeza un pasaules mūzikas festivāls


Koktebeles laikmetīgā džeza un pasaules mūzikas festivāls (Koktebel Jazz Festival) tiek organizēts kopš 2003. gada un šodien jau kļuvis par Ukrainas nozīmīgāko ikgadējo mūzikas notikumu. Jāsaka, ka šis pasākums ir pilnīgs kosmoss, taču uz to gatavi doties līdz pat 20 000 cilvēku no visas pasaules!
Mūsu ceļš turp veda ar vilcienu līdz Simfrepolei, no kuras ar "žiguli" pāri visai Krimai pa neizbraucamiem ceļiem nonācām šaubīga paskata vasaras pilsētiņā bez ielām. Aizvesti līdz pakalnam, kurā uzslieta telts un milzīgā katlā tiek vārīts plovs, tikām aicināti kaut kur piemesties un atstāt savas mantiņas līdz mums tiks atrasta kāda naktsmītne. Mums tika ierādīts dzīvoklis bez atslēgām, savukārt spēle notika pludmalē uz skatuves bez kulisēm, kas nozīmēja to, ka savu aparatūru bijām spiesti atstāt turpat pūļa vidū.
Taču šīs četras dienas ārpus komforta zonas ir fantastikas un absolūti trakas! Pasakaina daba, lielisks laiks, sirsnīgi cilvēki, Melnā jūra... Džezs.

www.koktebel.info

Foto: Koktebel Jazz Festival. Foto: CD-КЦРТ

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: