GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES CEĻVEDI

Labākie autleti. Eiropā un pasaulē

YuuTwin 7Azzedine Alaia StockLil ShopDepot PierreVeneto Designer OutletMatia's Baby OutletI Love SaleHorizon PlazaOutlet City MetzingenGate OneAmore e PsiqueDolce&Gabbana SpaccioThe MallPrada SpaceDesignerwarehouse Sale10 Corso Como OutletEtro autletsMarni OutletDMagazine« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · vācija · Berlīne · Labākie autleti. Eiropā un pasaulē

Lil Shop

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Lil Shop

2004. gadā japāņu modes nams Comme des Garcons šokēja modes pasauli ar līdz tam nebijušu konceptu - tā dēvētajiem „partizānu veikaliem"(guerilla stores), kas uz gadu tika atvērti nojaukšanai paredzētās ēkās un citās neordinārās vietās Berlīnē, Barselonā, Varšavā... - kopumā 20 dažādās vietās. Interjerā ieguldot minimālas investīcijas un piedāvājumā prezentējot kolorītu miksli no brenda iepriekšējo gadu kolekcijām - par krietni tīkamāku cenu nekā CDG aktuālās kolekcijas. Vēlāk šo ideju - pop-up veikalu veidolā, pārņēma arī virkne citu luksusa brendu. Pirmais CDG „partizānu veikals" tika atvērts Berlīnē un ir vienīgais šī nu jau pārtrauktā Comme des Garcons projekta plejādē, kas kļuvis patstāvīgs. Tiesa, atrašanās vieta ir mainījusies, veikala nosaukums ir Lil Shop un tas atrodas Mitē, stilīgu veikaliņu un mākslas galeriju piesātinātajā Brunnenstrasse.
Veikaliņš ir neliels, taču tā piedāvājums ir īstena medus maize Comme des Garcons un Junya Watanabe stila cienītājiem. Te atradīsiet gan iepriekšējo gadu kolekciju tērpus un aksesuārus, gan vintage pērles - par 50% lētāk nekā savulaik bijusi to sākotnējā cena. Kā arī Comme des Garcons parfīmus.
Piedāvājums veidots ar īstenu kolekcionāra garšu, to papildinot arī ar unikālām lietām no citu japāņu brendu kolekcijām. Piemēram, Suzusan šallēm, kuru dizains ir ekskluzīvs 100% roku darbs.
Telpa nosacīti sadalīta divās daļās - vienu atvēlot vīriešu, otru sieviešu kolekcijām. Lil Shop vienlaikus darbojas arī kā mākslas galerija, veikala sienas ik pa mirklim atvēlot dažādiem radošiem projektiem.

Brunnenstrasse 184
10119 Berlin, Germany

Tel: +49 (0)30 28045338

Atvērts: otrdien - piektdien 12.00 - 19.00
Sestdien 12.00 - 17.00

www.lil-shop.com

 

02/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: