GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Čikāga

Baudītāja ceļvedisKur paēst

IZVĒLIES CEĻVEDI

Maratoni, kuros vērts piedalīties. Iesaka Aigars Nords

Medokas vīna maratonsThe Big 5Čikāgas maratonsBerlīnes maratonsBostonas maratonsParīzes maratonsŅujorkas maratons« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Ziemeļamerika · amerikas savienotās valstis · Čikāga · Maratoni, kuros vērts piedalīties. Iesaka Aigars Nords

Čikāgas maratons

Autors: Aigars Nords0 ATSAUKSMES

Čikāgas maratons

Līdzās Berlīnē notiekošajam, Čikāgas maratons ir viens no fiziski vieglākajiem un ātrākajiem pasaulē. Turklāt neticami skaists - liela daļa distances ved garām Mičigana ezeram, tai skaitā pa Lake Shore Drive, ceļu, kuru parasti izrāda Čikāgas viesiem kā teju skaistāko vietu pilsētā. Arī starta un finiša punkti atrodas pavisam netālu no ezera piekrastes, uz Columbus Dr. ielas Grant Park teritorijā. Visu 42 km garumā izdodas pabūt neskaitāmos, lielākos un mazākos pilsētas mikrorajonos - Chinatown, Greektown un "Mazo Itāliju" jeb Little Italy ieskaitot. Turklāt pavisam citādākos apstākļos nekā ikdienā - ielas ir slēgtas un asfaltu deldē veseli 45 tūkstoši skrējēju! Iespaidīgs skaits! Turklāt līdzenais reljefs ir ļoti pateicīgs jaunu personisko, valstu un pasaules rekordu uzstādīšanai, pēdējie no kuriem nav nemaz tāds retums. Tieši Čikāgā 2002. gadā pasaulē labāko rezultātu izdevās uzrādīt britu maratona leģendai Polai Redklifai. Ne velti Čikāgas maratons iekļauts starp pieciem vadošajiem maratoniem pasaulē (World Marathon Majors).
Čikāgas maratons tiek rīkots oktobrī, kas laikapstākļu ziņā ir ļoti piemērots brīdis šāda mēroga fiziskajai slodzei. Vien 2007. gadā skrējiens tā vidū tika pārtraukts. Ticiet vai ne, bet pārāk lielā karstuma dēļ. Gadās arī tā.
Kā jau vienmēr pirms maratona - Expo iztāde ar svaigākajiem jaunumiem sportistu apģērbu un apavu dizaina jomā.
Vairāk informācijas par maratonu: www.chicagomarathon.com

Vērts zināt:

Pieteikšanās Čikāgas maratonam beidzas ļoti ātri, un gribētāju, līdzīgi kā citos lielpilsētu maratonos, ir daudz. Tāpēc, ja ir vēlme piedalīties, rūpīgi jāseko līdzi informācijai maratona mājaslapā.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: