GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Ņujorka

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES CEĻVEDI

Ekskluzīvākie pasaules naktsklubi

Deivida Linča naktsklubs SilencioSoho Rooms ClubMansionGuys&Dolls Lounge1 OAK« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Ziemeļamerika · amerikas savienotās valstis · Ņujorka · Ekskluzīvākie pasaules naktsklubi

1 OAK

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

1 OAK

1 OAK Manhetenā tika iedibināts ar pamatīgām pretenzijām uz Ņujorkas ekskluzīvākā kluba statusu. Statusu ieguva un no pjedestāla nekrīt par spīti preses mēģinājumiem to plosīt un dažādām ar birokrātiju saistītām problēmām. Lai klubs nezaudētu ekskluzivitātes oreolu, nenogurstoši ir jātur roka uz face control sviras, nemitīgi ievērojot striktu door policy. „Iekšā laidējs" jeb doorman 1 OAK ir nelokāms kā ozols. Ne reizi vien manīti mēģinājumi tam iespiest saujā naudas žūksni, lai šķērsotu prestižākā Ņujorkas kluba slieksni, taču - neveiksmīgi. Nereti uz 1 OAK tiek attiecināts apzīmējums harder doors, arī kluba ieeju iezīmē iespaidīgas, masīvas koka durvis. Taču, ja reiz tajā iekļūts, jāļaujas atmosfērai - elegantai, jutekliskai, dārgai.
Iespējams, nemaz nav svarīgi, cik tu vari tērēt, būtiski - kas tu esi. 1 OAK ir īsts slavenību koncentrāts - modeles, mūziķi, miljonāri, ja vien viņi vispār ies uz klubu, tad tas noteikti būs 1 OAK. Starp kluba īpašniekiem ir Scott Sartiano un Richie Akiva, kuri pazīstami ne tikai kā lieliski biznesmeņi, bet arī attiecību afēristi zvaigžņu lauciņos.
1 OAK vienmēr ir ļaužu pārpilns un patumšā apgaismojuma dēļ, iespējams, neievērots varētu palikt tā interjers, kam noteikti būtu vērts pievērst uzmanību. Luija XIV laika stila dīvāni, kamīns, strausa spalvu sienu apdare, piķa melna bāra lete, kura pretēji standarta taisnstūra vai lokveida formām, veidota kā garš zāles galds - liektām kājām un kokgrebumiem, kopumā nelielā kluba telpa iezīmē 17. gadsimta Francijas pils noskaņu.
Kas attiecas uz mūziku, lai gan klubs ir elitārs, tas īpaši neaizraujas ar slavenu DJ line up. Pārsvarā skan Hip hop, House un oldies - pasaules klases skaņu sistēmas izpildījumā.
Bārā darbojas bottle service.

www.1oaknyc.com
453 West 17th Street
New York, NY 10011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: