GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Ņujorka

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES CEĻVEDI

Pasaules muzeju restorānu TOP10

Giacomo ArengarioRoyal Academy of Arts RestaurantGugenheima muzeja restorānsModernās mākslas muzeja K21 restorānsTate Modern restorānsTate Britain restorānsCentre Georges Pompidou restorānsLuvras restorānsPalais de Tokyo restorānsReinas Sofijas Modernās mākslas muzeja restorānsDekoratīvās Mākslas muzeja restorānsModernās mākslas muzeja restorāns« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Ziemeļamerika · amerikas savienotās valstis · Ņujorka · Pasaules muzeju restorānu TOP10

Modernās mākslas muzeja restorāns

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Modernās mākslas muzeja restorāns

Kad MoMa 2004. gada novembrī atvēra pēc rekonstrukcijas, muzejs un tā restorāns The Modern vismaz uz mirkli kļuva par vienu visaprunātākajām vietām pilsētā. Iespējams, tieši ar The Modern arī viss sākās - uz laiku laikiem pārvelkot svītru muzeja kafejnīcai kā utilitārai ķermeņa pabarošanas nepieciešamībai - pēc izsmalcinātām dvēseles baudām. Un savu statusu tam joprojām izdevies saglabāt - pasaules muzeju restorānu klāstā The Modern joprojām ir nepārspēts. Kā dizaina, garšu un atmosfēras piedzīvojums. Īpaši vēl kombinācijā ar paša muzeja apmeklējumu.
The Modern ir nevainojams kā supermodele. Slaids, tikai dabiskas tekstūras - stikls, koks, āda, metāls. Turklāt tajā var ieiet ne tikai no muzeja, bet arī no ielas. Pirmā telpa ir visai ietilpīgais The Bar Room, kur saimnieko Elzasā bērnību pavadījušais pavārs Gabriels Kreiters. Ideāls punkts uz „i" pēc pāris stundām mākslas. Pirmais, ko pamana MoMa izstāžu zālēs estētiskā baudījuma trenēta acs, ir divas sienas - viena klāta vīna pudelēm, otrā - ar Thomas Demand ainavu zen noskaņās. Runājot par gastronomiju, izcils tunča tartars un The Modern siera kūka ar svaigu mango. Tāda garšu un tekstūru buķete, ka pēcāk teju katrs citur baudītais deserts šķitīs vien bāls atdarinājums... Un apkalpošana! Sajūta, ka oficiants spēj uzminēt teju katru jūsu vēlmi, vienlaikus nezaudējot pašcieņu. Šī ir no vietām, kur pilnīgi pazūd laiks, rēķinieties, ka MoMa un The Bar Room apmeklējums ir teju viss, ko tajā dienā paspēsit.
Ekskluzīvākā ir Vakariņu istaba jeb The Dining Room - apjomā krietni vien mazāka un uzskatāma par atsevišķu restorānu. Tās neatsverama vērtība ir skats - uz Rokfellera skulptūru dārzu, kur cita starpā rodami arī Henrija Mūra, Ogista Rodēna un Pablo Pikaso darbi. Salīdzinājumā ar The Bar Room - atmosfēra ir krietni pieklusinātāka. Kā jau pie galdiņiem, kurus klāj balti galdauti... Atsevišķa ēdienkarte un atbilstošas cenas.

Museum of Modern Art

9, W 53rd street
Tel. 1 212 333 1220

www.themodernnyc.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: