GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Montegobeja

Baudītāja ceļvedis

IZVĒLIES CEĻVEDI

Skaistākie un azartiskākie golfa laukumi. Iesaka Ainars Pauniņš

Dubai Creek Golf CourseKapalua Resort, The Plantation Golf CourseOzo golfa laukumsThe Cascades Championship Golf CourseWhite Witch Golf CourseMiami Doral Golf Resort, Blue Monster Golf CourseLost City Golf CourseVale do Lobo Ocean Golf Course« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Ziemeļamerika · jamaika · Montegobeja · Skaistākie un azartiskākie golfa laukumi. Iesaka Ainars Pauniņš

White Witch Golf Course

Autors: Ainars Pauniņš0 ATSAUKSMES

White Witch Golf Course

Šim Karību salu laukumam ir ļoti interesanta vēsture. Tas atrodas pie Ritz Carlton viesnīcas, iekārtots bijušajā cukurniedru plantācijā. Kluba māja savulaik bijusi īpašnieku villa. Leģenda vēsta, ka plantācija reiz piederējusi kādai ļoti ekscentriskai kundzei, kurai bijuši četri vīri, un neviens no viņiem nav miris dabiskā nāvē. Runā, ka dāma pielikusi savu roku, tādēļ vietējie viņu iesaukuši par Balto raganu (White Witch). Pēc visiem šiem pārdzīvojumiem viņas sirdi salauzis kāds jauns plantācijas strādnieks, viens no viņas vergiem, kurš vēlāk savukārt palīdzējis no dzīves aiziet viņai pašai.
Nu šajā vietā atrodas ļoti skaists, kalnains golfa laukums ar lielām augstuma izmaiņām. Gandrīz no jebkuras vietas redzama jūra, skats aizraujošs.
Ar rezervācijām nevajadzētu būt problēmām. Lai gan jārēķinās, ka Jamaika ir vieta, uz kurieni dodas ļoti daudz tūristu, un svētku laikā - Lieldienās, ap Jauno gadu, var nebūt tik vienkārši. Taču rezervācijas tiek arī atceltas un tad jāizmanto iespēja. Rezervāciju var izdarīt arī internetā. Tomēr kā šajā, tā citos gadījumos visērtāk un drošāk ir griezties kādā ceļojumu aģentūrā. Tās var piedāvāt ļoti labu cenu, iekļaujot tajā arī maksu par viesnīcu.

Atsevišķas interneta mājas lapas šim golfa klubam nav, tādēļ informāciju var meklēt www.ritzcarlton.com (Jamaica, Rose Hall).

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: