GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Kanāda

Baudītāja ceļvedis

IZVĒLIES CEĻVEDI

Pasaules intriģējošākie džeza festivāli

Džeza festivāli, kas jāpiedzīvo. Iesaka Brians Melvins un Deniss PaškevičsInternational Jazzkaar FestivalApril JazzLotos Jazz Festival12 Points FestivalOtavas džeza festivālsMonreālas džeza festivālsŅūportas džeza festivālsKazahstānas džeza festivāliBaku džeza festivālsKoktebeles laikmetīgā džeza un pasaules mūzikas festivālsKrievijas džeza festivālsUmbria Jazz FestivalVācijas džeza festivāliKopenhāgenas džeza festivālsKongsbergas džeza festivālsNorvēģijas džeza festivāliZiemeļjūras džeza festivālsPori džeza festivālsMontre džeza festivālsDžeza festivāls Rīgas Ritmi« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Ziemeļamerika · kanāda · Kanāda · Pasaules intriģējošākie džeza festivāli

Otavas džeza festivāls

Autors: Māris Briežkalns0 ATSAUKSMES

Otavas džeza festivāls

Galvenie koncerti Otavā notiek pilsētas parkā (Confederation Park), kurā ierīkotas vairākas skatuves. Klausītāji var apmesties te pie vienas vai otras skatuves, sēdēt uz līdzpaņemtajiem saliekamajiem krēsliem. Koncerti parkos vienmēr ir ļoti demokrātiski, arī gaisotne veidojas brīva. Jārēķinās, protams, ka cilvēki apkārt var staigāt, skaļi sarunāties, arī skaņas kvalitāte parasti nav tik laba kā slēgtās telpās.
Pārējie koncerti parasti notiek Nacionālajā mākslas centrā (National Arts Centre) vai viesnīcā Crowne Plaza, taču piepildītas ir gan kafejnīcas, gan klubi, kur mūziķi viens otru nomaina zibenīgi. Klausīties var gan bigbendu, gan brazīliešu, funk vai fusionstila džezu, tāpat svingu un vokālu. Otavas festivālā ir uzstājušies visi izcilākie Kanādas džeza mūziķi - Daiena Krāla (Diana Krall), Oskars Pētersons (Oscar Peterson), Robs Makkonels (Rob McConnell). Pagājušajā vasarā arī Gleidisa Naita (Gladys Knight), Badijs de Franko (Buudy de Franco), Olivera Džonsa trio (Oliver Jones trio).

www.ottawajazzfestival.com

Hotel Crowne Plaza
101 Lyon Street North
Ottawa, ON K1R 5T9, Canada
tel. +1 888-444-0401
www.crowneplaza.com


National Arts Centre
53 Elgin Street,
at Confederation Square
Ottawa ON K1R 5T9, Canada
tel. +1 (613) 947-7000
www.nac-cna.ca

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: