GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Kanāda

Baudītāja ceļvedis

IZVĒLIES CEĻVEDI

Pasaules labākie free ride slēpošanas galamērķi

VistleraSvanetija« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Ziemeļamerika · kanāda · Kanāda · Pasaules labākie free ride slēpošanas galamērķi

Vistlera

Autors: Māris Birzulis0 ATSAUKSMES

Vistlera

Kanādas dienvidu pērle Vistlera pasaulē pazīstama galvenokārt pateicoties Vistleras Olimpiskajam parkam, kurā notika 2010. gada Ziemas Olimpisko spēļu kalnu slēpošanas, distanču slēpošanas, bobsleja, kamaniņu sporta un skeletona sacensības.

Šeit pieejams arī helibordings, taču vajadzība pēc helikoptera izpaliek - Vistleras rīti pārsteidz ar svaigu sniegu 20 - 50 cm biezumā. Tāpēc Vistleras apmeklētāji orientējas uz celšanos rīta agrumā, lai nodotos pilnasinīgiem free ride braucieniem.

Ietekmējoties no Klusā okeāna klātbūtnes, Vistleras klimats sezonā parūpējas par 13 m biezu sniega segu (tā to varētu nomērīt, ja vien sniegs nekustu un neblīvētos).

Eiropā, pieturoties pie iezīmētajām trašu līnijām, kalnu kultūra ir konservatīvāka un klasiskāka, tāpēc Vistleras kalnu kūrorts uzskatāms par free ride paradīzi.

Kūrortu veido divi kalni, vidusdaļā tos savieno gaisa tramvajs, kurš nonācis savā augstākajā punktā, sasniedz 800 m augstumu virs lejā esošās bobsleja trases.

Foto: VistleraFoto: Vistlera

Kamēr Alpos ziemas kūrortvietas veidojošās pakāpeniski laika gaitā, ASV un Kanādā tās 50. - 60. gados tika izveidotas speciāli ziemas sporta aktivitāšu industrijai. Šis apstāklis arī veido citādāku valdošās atmosfēras klimatu nekā tas ir Eiropā, kur cienījamais itālis sēž savā būdā un pēta ar ērgļa skatu katru, kas ieradies viņa "pavalstniecībā". Vistleras pakalpojumu sfērā darbojošies cilvēki ir jauni, ārkārtīgi atvērti un komunikabli ļaudis no dažādām pasaules malām, kas šeit ieradušies sezonas darbā. Kalnu ciematiņā viss ir fundamentāls, liels un nopietns, naktsdzīve ir aktīva un jautrība sit augstu vilni līdz pat 2.00 naktī.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: