GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Meksika

Baudītāja ceļvedisCitādi maršruti

IZVĒLIES AUTORU

Krāsainās mājiņas un Džona Lenona figūra

Meksika

Krāsainās mājiņas un Džona Lenona figūraLabākie viļņi un skorpiona kodiens« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Citādi maršruti · Ziemeļamerika · meksika · Meksika · Viesturs Pinka

Krāsainās mājiņas un Džona Lenona figūra

Autors: Viesturs Pinka52 ATSAUKSMES

Krāsainās mājiņas un Džona Lenona figūra

ceļotāji: līga & viesturs
maršruts: mexico city - veracruz - oaxaca - puerto escondido
laiks: 2005. gada 27. novembris - 14. decembris

ievads:
pirms braukšanas esam jau diezgan krietni salasījušies un saklausījušies par tālo meksiku no tiem, kas tur jau ir bijuši. izrādās - tādi cilvēki, par laimi, no mūsu paziņu pulka ir ne viens vien. līdz ar to jau apmēram zinām to, kas citiem ir licies apskates cienīgs.
par cik ceļošanas (tātad atvaļinājuma) laiks ir tieši divas nedēļas un trīs dienas, ir skaidrs, ka nekur ļoti tālu no mexico city, meksikas galvaspilsētas, braukt nevaram, jo meksika tiešām, kā izrādās, ir ļoti liela... :)
ir aptuveni skaidrs, ka gribam paklejot pa vienu no lielākajām pasaules pilsētām, ka gribam redzēt piramīdas, ka vēlamies baudīt silto laiku. ir pilnīgi skaidrs, ka noteikti vēlamies apskatīt abus okeānus (atlantijas un kluso), pareizāk sakot meksikas līci un klusā okeāna piekrasti.
tā kā par lidmašīnas biļetēm mums uztraukties nevajadzēja (bija fantastiska iespēja aizlidot par velti), nepateikšu pavisam precīzi ceļa izmaksas no rīgas līdz mexico city. mēs lidojām ar lufthansa caur frankfurti, kas, šķiet, ir viens no dārgākajiem variantiem, un aptuvenais cipars vienam cilvēkam turp/atpakaļ, ja lufthansas mājas lapa nemelo, ir ap 2000eur, ja vien nerezervē biļetes krietni pirms paredzamā lidojuma.

kas jāzina pirms braukšanas:
1) izlasi ārlietu ministrijas mājas lapā publicēto informāciju, kas jāzina un kas jāizdara, dodoties tālākos ceļojumos, konkrēti, uz centrālameriku
2) šobrīd latvijas pilsonim, iebraucot meksikā, vīza nav nepieciešama.
3) nav obligāto pošu. ieteicamā pote, ja netaisies staigāt pa džungļiem un citām pārlieku eksotiskām vietām, ir pret difteriju/stingumkrampjiem.
4) vēlams apdrošināties (piemēram bta.lv)
5) meksikas laiks, salīdzinot ar mūsu - latvijas ir -8 stundas
6) 1 peso (mxn) mūsu ceļojuma laikā ir pielīdzināms 0,055lvl, jeb, mazliet saprotamāk - 1lvl = 18,02mxn

kārtojot ceļasomu, līdzi noteikti paņem:
1) pasi ar derīguma termiņu vēl vismaz 6 mēneši
2) pases kopiju, kas noderēs gadījumā, ja oriģināls tiek nozaudēts
3) naudu un bankas karti
4) lonely planet ceļvedi (~15lvl jāņa sētas karšu veikalā elizabetes ielā)
5) spāņu frāžu grāmatiņu ar nelielu vārdnīciņu (piemēram šī)
6) kabatas nazīti ar šķērēm (to ieliec lielajā ceļasomā, jo, ja to ieliksi kabatā vai pleca somā, var nākties no tā atvadīties jau izlidojot no rīgas)
7) elektrības pārveidotāju. izrādās, meksikā, tāpat kā daudzviet citur, ir 110v elektrība mūsu pierasto 220v vietā. arī pats kontakts ir savādāks nekā mums. tādēļ, ja ir doma ņemt līdzi fotoaparātu vai citas uzlādējamas ierīces, noteikti iegādājies pārveidotāju. redzēju tādus pārdodamies frankfurtes lidostā (ap 20eur), meksikā, lai kā arī meklēju, neatradu...
8) saules pretiedeguma krēmu
9) plāksterus un pirmās nepieciešamības zāles (plāksteri mums noderēja, zāles, par laimi, ne)
10) pāris džinsu bikses un pāris kreklus bez rokām (pārējos nopirksi uz vietas), džemperi, kā arī apģērbu, kas tevi sildīs, tiekot līdz meksikai un atgriežoties atpakaļ rīgā.
11) pleca somu, kurā salikt visu vajadzīgāko, lai nav jāstaigā ar lielo ceļasomu

man, kārtojot savu ceļasomu, radās pārliecība, ka, lai arī kā centīsies ņemt līdzi pēc iespējas mazāk mantas, soma vienalga būs pilna.

riga-frankfurt:
izlidojam no rīgas 27nov. savu bagāžu iečekojam tā, lai mums to nevajadzētu izņemt, ierodoties frankfurtē - lai tā mūs sagaida jau mexico city lidostā. ar lidmašīnu mums "paveicās" - tajā dienā lufthansa savu reisu veic ar mazo canadair regional jet lidmašīnu, kas mazliet atgādina tramvaju. nu tāda pagara, bet ļoti šaura lidmašīna (divi sēdekļi kreisajā, divi lidmašīnas labajā pusē), kurā pilnībā varēja izbaudīt visus pacelšanās un nolaišanās priekus. pieļauju, ka cilvēkam, kas lido pirmo reizi, šāds lidojums varētu beigties ar vēlmi vairs nekad nesēsties iekšā lidmašīnā. lidojums ilga ~2 stundas.

frankfurt 27.11.05.:
tā kā frankfurtē ielidojam ~15:00 un tālākais reiss uz mexico city ir tikai nākamajā dienā (1 reiss dienā), jānakšņo viesnīcā, ko bijām rezervējuši jau rīgā. galvenais noteikums bija, lai tā ir tuvu lidostai, un, lai no lidostas uz to regulāri brauc viesnīcas transports t.s. "shuttle bus". izvēlējāmies "inter city hotel". izkāpām no lidmašīnas, diezgan veikli atradām shuttle bus pieturu un nokļuvām viesnīcā. piereģistrējāmies un izdomājām, ka laika gana - aizbrauksim līdz frankfurtes vecpilsētai. atbraucām atpakaļ uz lidostu, no kuras var ar "die bahn" ātrvilcienu veikli nokļūt jebkurā frankfurtes malā un te mēs pirmoreiz apmulsām, jo iegādāties vilciena biļeti cilvēkiem, kas abi ar atzīmi 8 vācu valodā beiguši vidusskolu, bet nu jau sen kā to piemirsuši, nemaz neizrādījās tik vienkārši. biļešu automāts (nu nav viņiem konduktoru kā pie mums :) ), milzumdaudz pieturu un tikpat daudz biļešu veidu, viss vāciski. pēc kādas pusstundas mēģinājumiem ar vietējo iedzīvotāju palīdzību beidzot izdodas atrast vajadzīgo pieturu, samaksāt un dabūt biļeti, kuru, kā vēlāk noskaidrojās, teorētiski iespējams arī nepirkt, jo ne turp, ne atpakaļceļā neviens to nepārbauda.
frankfurtes vecpilsēta mūs pārsteidza ar ziemassvētku tirdziņu, jeb, pareizāk sakot, tirgu, kas platības ziņā aizņēma vai pusi vecpilsētas. pārsteidza tādēļ, ka ārā tak tikai 27nov - kādi tur vēl zsvētki! skaisti jau, protams, taču tajā pat laikā mazliet skumji. vēlāk vakarā atgriežamies lidostā, tad viesnīcā.

frankfurt-mexico city:
no rīta veikli pametam viesnīcu un braucam uz lidostu. patiesībā tikai tad, kad sākam meklēt mums vajadzīgo izlidošanas geitu, beidzot apjaušam frankfurtes, vienas no lielākajām eiropas lidostām, varenos izmērus. trakākais sākās tad, kad, atrodoties pie izlidošanas geita, kas mums ierakstīts biļetēs, 20 min pirms kāpšanas lidmašīnā nolēmām pārbaudīt, vai reiss neaizkavējas. izrādās - geits ir mainīts. jaunais ir otrā lidostas terminālā, kurā visātrāk nokļūt, kā izrādās, var tikai ar vilcieniņu. tā nu mēs pa galvu pa kaklu skrējām un laimīgā kārtā iekāpšanu nenokavējām. morāle - ik pa reizei, nevis pēdējā brīdī kā mēs, uzmet acis monitoram, kur rāda reisus, geitus un izlidošanas laikus...
nekad vēl nebiju lidojis tik lielā lidmašīnā. boeing 747-400. iespaidīgi! pasažieru skaits, šķiet, vairāk nekā 300. sēdvietas pa 3 abās pusēs gar lidmašīnas iluminatoriem un pa vidu vēl četras. tas gan ir fakts, ka, jo lielāka lidmašīna, jo mazāk izjūt pacelšanos un nolaišanos. jau zinājām, ka būs jālido ~11 stundas. izturēt var, bet pagrūti, jo nepierasts - droši vien vislabāk ir iepriekšējo nakti negulēt, lai miegs pamatīgi nāk, un mēģināt lidojuma laikā gulēt. man diezko nesanāk gulēt ne autobusā, ne lidmašīnā, bet līgai gan izdevās. šajos tālajos reisos pārsteidzoši garšīgi dod ēst. siltos ēdienus pasniedz 2 reizes, vēl pa vidu kafiju, tēju, sulas, cepumus. vienīgi rēķinies ar to, ka smēķēt, šķiet, jau visās pasažieru lidmašīnās ir aizliegts, tāpēc lai saturas smēķētāji! visu laiku ir ieslēgti arī televizori, kuros rāda filmas, jaunākās ziņas, kā arī, starplaikos, datus par lidojumu - karti, kurā atzīmēts kur šobrīd atrodamies, gaisa temperatūru aiz iluminatora, lidojuma augstumu, aptuveno ielidošanas laiku mexico city. katram pasažierim iedod austiņas, kurās var izvēlēties klausīties to, ko rāda pa tv, vai arī kādu no 10 dažādām radiostacijām. visām gaumēm. lai būtu ērtāka gulēšana, katram izdala arī tādas paplānas sedziņas, kas mums nejauši lidojuma beigās ielikās somās un pēc tam eleganti noderēja pludmalē...
brīnumaini, tomēr arī tālajā meksikā ļoti labi pazīst t.a.t.u. mums bija tas gods (vai otrādi) ar viņām (jāpiebilst, ka melnmatainā meitene arī dzīvē, ne tikai tv ekrānā, izskatās tā tīri neko :) ) kopā lidot līdz mexico city, kur viņas lidostā tika vētraini sagaidītas.
jau lidmašīnā mums izdalīja deklarācijas, kura katram ceļotājam jāaizpilda, jāieraksta personas dati, iemesls ieceļošanai meksikā, kā arī jānorāda ziņas, vai ir kas deklarējams. sacīja, lai nepazaudējot šo dokumentu, jo, lidojot atpakaļ, tas būšot vajadzīgs, kas, kā izrādījās, nebija gluži taisnība, jo atpakaļceļā šis dokuments pie iečekošanās tika ar lufthansas pārstāves rokām izmests miskastē kā nevajadzīgs.

mexico city 29.11.05.-01.12.05.:
izkāpjot no lidmašīnas pirmā jocīgā lieta bija robežkontrole un muitas pārbaude. mūsu, latvijas, pases, kā jau kādā citā meksikas ceļojuma aprakstā tika minēts, viņi nepazīst. muitnieki diezko labi angliski nerunā un pēc pailgas manas pases pētīšanas muitniece man pajautāja "yugoslavia?", atbildēju, ka nē, viņa turpināja pētīt un pēc neilga brīža pajautāja šo jautājumu vēlreiz, uz ko šoreiz atbildēju apstiprinoši, lai beidzot tieku tālāk pie savas bagāžas.
muitas kontrole izpaužas tā, ka ikvienam pie izejas no muitas zonas ir jānospiež poga. iedegas vai nu zaļa gaisma (kā man ar līgu), vai nu sarkana. ja iedegas zaļa, vari droši doties ārā, ja sarkana, tad tiek veikta bagāžas kontrole. pavisam drīz mēs spērām pirmo soli uz meksikas zemes. mexico city atrodas ap 2240m virs jūras līmeņa, tādēļ ir mazliet jocīga sajūta, pirmajā brīdī jūtu, ka pavisam mazliet reibst galva, bet arī pie tā pierod.
jau rīgā mums sacīja, ka jāmaina nauda (vēlams rīgā iemainītie dolāri) no dolāriem uz peso uzreiz lidostā, jo tur esot visizdevīgākais kurss. tā arī izdarījām. mainīti, kā izrādījās, tiek arī eiro.
meksikā ir neprātīgi daudz takšu. tas, jāatzīst, arī ir visērtākais pārvietošanās veids pilsētās. takša biļete tiek nopirkta turpat lidostā (kasierei jāpasaka, uz kurieni tu brauc, jo pilsēta ir sadalīta braukšanas zonās) un pie izejas no pasažieru termināla ir nostājušies lidostas takši, jāizstāv brauktgribētāju rinda, kas kustas ļoti ātri uz priekšu un pavisam drīz tu tiec pie sava. patiesībā, var biļeti arī nemaz nepirkt un maksāt tieši taksistam, bet mēs pirms braukšanas bijām salasījušies, ka bieži taksisti krāpjoties un gadoties pat arī tā, ka tūristi tiek aplaupīti.
lai arī, ielidojot mexico city, pulkstenis rādīja īsi pēc 19iem pēc meksikas laika, gaidot taksi varēja sajust novembrim tik nepierasti silto meksikas gaisu. šķiet, ka varēja būt mazliet virs 20 grādiem.
vēl viena meksikāņu īpatnība, ko uzreiz sajutām, ir tā, ka viņi savā galvaspilsētā brauc vienkārši nenormāli. šķiet, ka luksofori un maksimālais pieļaujamais ātrums tur neeksistē. visi brauc ļoti ātri un "naglim obrazom". nepārtraukti tiek lietots skaņas signāls un, kad tu beidzot tiec ārā no mašīnas, gribas atviegloti uzelpot, ka esi laimīgi nogādāts tur, kur tev vajadzēja. mums vajadzēja "hostal moneda", ko mums bija ieteikuši mūsu draugi, kas tur jau pirms gada bija apmetušies. hostelis atrodas ļoti labā vietā - mexico city vēsturiskajā centrā (centro historico). tā ir iecienīta vieta ceļotājiem no visas pasaules, un atrodas 1 kvartāla attālumā no pilsētas galvenā laukuma - "zocalo". starp citu - gandrīz katrā meksikas pilsētā ir savs zocalo. arī šo hosteli bijām 2 naktīm norezervējuši jau rīgā, lai būtu droši, ka mums būs kur palikt mūsu pirmajās dienās meksikā. samaksājot par nakšņošanu, tev pienākas brokastis par velti, kas tiek piedāvātas uz hosteļa jumta no 8. līdz 10. rītā, vakaros uz šī paša jumta tiek dzerts alus un tekila, respektīvi, tas pārtop par bāru un sarunu vietu viesnīcas iemītniekiem. brokastīs vari dzert kafiju (ar kanēļa piegaršu) vai tēju, ir corn flakes ar jogurtu, maize, ievārījums, olas, arbūza gabaliņi, banāni un daži, šķiet, tikai meksikāņiem saprotami un ēdami ēdieni. hostelī ir pieejams bezmaksas internets. visā ēkā, šķiet, ir 4 ar internetu aprīkoti datori, 3 uz jumta, 2 pie hosteļa ieejas, parasti gan tie ir aizņemti, taču rindu ir iespējams izstāvēt.
kā vēl viena ļoti patīkama piedeva, mitinoties šajā hostelī, ir tas, ka tiek piedāvātas ekskursijas. kopumā šajā hostelī mēs palikām 3 naktis (lai gan iesākumā bijām plānojuši palikt tikai 2) un bijām 2 ekskursijās. var pieteikties visi tie hosteļa iemītnieki, kas to vēlas. pirmā ekskursija bija uz antropoloģijas muzeju (museo nacional de antropologia), kur angliski runājošas gides pavadībā izstaigājām visas muzeja zāles - ļoti interesants muzejs par meksiku un tās vēsturi no tūkstošiem gadu pirms mūsu ēras līdz pat šīm dienām, otra ekskursija, arī ar gidi, uz teotihuacan - pašā mexico city ziemeļpusē, ap 50km no pilsētas centra - apskatīt mēness un saules piramīdas. tas bija iespaidīgi! uzkāpām abās, mums stāstīja par cilvēku upurēšanu uz tām savulaik (tieši šī iemesla dēļ abu piramīdu virsotnes nav spicas, kā ēģiptē, bet gan plakanas). šeit izjutām uz savas ādas arī "uzbāzīgos" tirgotājus, kas piedāvāja suvenīrus, bet patiesībā uzbāzība bija minimāla, jo visi ļoti loģiski reaģēja uz mūsu teikto "no, gracias" un lika mūs mierā. pa ceļam, braucot uz piramīdām, gide mūs ieveda vietā, kur aug agave (augs, no kura tiek iegūta tekila un meskāls, ko, starp citu, pārdod pudelē, kurā iemests tārps), un šīs vietas saimniece mums deva nogaršot abus dzērienus, kā arī parādīja, ko vēl iespējams iegūt no agaves - no tās šķiedrām tiek darināti audumi, tiek gatavots vēl kāds bezalkoholisks dzēriens, kas garšo mazliet pēc bērzu sulas, kā arī no agaves var iegūt papirusu, ko var izmantot kā papīru, kam, kā mums parādīja, smuki var rakstīt ar pildspalvu virsū.
vēl viena īpatnība ko nevar nepamanīt zemē, kas atrodas gandrīz otrpus zemeslodes, ir tāda, ka tualetē, nolaižot ūdeni, tas griežas uz otru pusi. savādi, savādi... :)
jau pirmajā dienā hostelī man tapa skaidrs, ka savu fotoaparātu uzlādēt man neizdosies. kā jau minēju, strāvas stiprums un paši kontakti ir pilnīgi savādāki nekā pie mums. diezko neveicās arī ar strāvas pārveidotāja iegādi - viesnīcas frontdeskā man laipni paskaidroja, ka jā - esot nopērkami pārveidotāji tādā un tādā ielā, kas atrodas ~3 kvartālu attālumā no mūsu mītnes vietas. iedeva pat karti. bet teju pusi mexico city vēsturiskā centra aizņem absolūti nesaprotams un neizskaidrojams tirgus, kur pārdod faktiski neko - mūsuprāt lielākoties drazas vien, atrast elektropreču veikalu izdevās, bet ieskaidrot, kas man īsti vajadzīgs, ar angļu un zīmju valodas starpniecību neizdevās gandrīz nemaz. par laimi manam canoniņam dzīvība beidzās tikai mūsu galamērķī puerto escondido un līgai bija līdzi savs fotoaparāts ar nomaināmām pirkstiņbaterijām.
ar tehniku gāja grūti - mans līdzi paņemtais mobilais telefons meksikā atsakās strādāt., kaut arī starptautiskais pieslēgums ir pieslēgts, telefons kalpo tikai kā modinātājs, jo, kā izrādās - mana mīļā, vecā nokia 8850 ir pārāk sena, lai būtu sazvanāma citos platuma grādos... tīri informācijai - izejošie zvani man maksātu ap 2,50lvl/minūtē, ienākošie - ap 2,00lvl/minūtē, savukārt 1 īsziņas nosūtīšana - ap 30 santīmiem.
un vēl mazliet par mexico city krāmu tirgu. interesanti ir tas, ka no paša rīta visas ielas, kurās vēl vakarvakarā notika lielā tirgošanās, izskatās diezgan tukšas - tirgotāju būdiņas ir aiznestas, ielas katru rītu ar ūdeni kārtīgi izmazgātas. pēc neilga brīža sāk uzrasties tirgotāji, kas atkal jau slej augšā savas konstrukcijas (bieži tās līmējot kopā ar līmlenti!), lai varētu iztirgot visu to, kas pārdodams. ielas ap 11iem rītā jau ir pilnas ar kliedzošiem un savu preci reklamējošiem tirgotājiem, kas par visu varu vēlas pievērst tavu uzmanību sev. uz ielām pārdod arī ēdienu. jāsaka, ka mēs neriskējām uz ielas pirkt ko ēdamu, ēdiens neizskatījās sevišķi apetītlīgs, jo tepat uz ielas, spāniska paskata pavāru cepts. varbūt pārdevēju tumšā ādas krāsa vainīga, bet šķiet, ka ēdiens ne sevišķi tīrs un svaigs...
abi ar līgu esam lieli kafijas mīļotāji, nācās ļoti vilties (kaut arī pirms braukšanas jau tikām brīdināti) meksikas kafejnīcu, restorānu un ielas tirgotāju kafijas pagatavošanas prasmē. faktiski abu nedēļu laikā reālā espresso kafijas automātā pagatavotu kafiju dzērām tikai vienreiz - mexico city autoostā tapo. bet tā - lai kur arī tiek kafija pasūtīta, labākajā gadījumā atnesta tiek caur kafijas filtru tecināta, bet parasti - visparastākā šķīstošā kafija. tāpēc lieli bija prieki frankfurtē atpakaļceļā iedzert atkal mums tik pierasto stipro pupiņu kafiju.
varbūt tieši švakās kafijas dēļ meksikas iedzīvotāji lielos daudzumos patērē cola. visparastāko coca cola vai pepsi cola viņi dzer litriem. ar to ir izskaidrojams tas, ka pepsi cola lielā pudele meksikā satur 3 mūsu ierasto 2l vietā, savukārt vismazākās pepsi cola pudeles saturs ir 0,6 nevis 0,5l kā pie mums pierasts. jāsaka gan, ka cola tur patiešām garšo ļoti labi un drīz vien jau man pašam sāka palikt neērti par to, ka šis "veselīgais" dzēriens man garšo ļoti pat labi. šķiet, 2 nedēļu laikā izdzērām tik daudz colas, cik latvijā izdzerts tiek 2 gadu laikā.
meksikāņi pārsvarā nerunā angliski, tādēļ spāņu valodas frāžu grāmatiņa noteikti ir vajadzīga un jāņem tā līdz, lai kur tu arī dodies. tiesa gan, viesnīcās un daļā restorānu angliski saprot un runā. tikpat svarīgi ir, jau latvijā esot, iepazīties ar meksikas ēdieniem, noskaidrot, kas ir enchiladas un tortas, kas tacos, quesadillas, huevos revueltos, papas fritas un mole, lai, ieraugot to visu restorāna menu, būtu aptuveni skaidrs, kas tas ir, vai tev garšos, un, vai to ir vērts mēģināt - varbūt labāk ko citu. pats interesantākais, ko mehiko ielās izdevās nobaudīt, bija augļu salāti ar čili mērci. garšoja nepierasti, tomēr ļoti labi.
lai gūtu mazliet lielāku sapratni par to, kāda īsti ir mexico city, nolēmām izbraukt 3 stundu garā ceļojumā ar 2stāvīgo tūristu busiņu. to noteikti ir vērts izdarīt, jo savādāk, dzīvojot pie zocalo var rasties iespaids, ka visa pilsēta ir viens vienīgs tirgus, daudz cilvēku, mežonīga satiksme un piesārņots, bet silts gaiss. tā gluži nav.
pēc 3 mexico city pavadītām dienām sapratām, ka gribam mukt prom no šīs burzmas, ka vēlamies braukt apskatīt vienu no galvenajiem mūsu braukšanas mērķiem - meksikas līci. lai arī pirms ceļojuma bija doma pa ceļam ieskriet vēl vienā no meksikas lielākajām pilsētām - puebla, vēlme redzēt pludmales un baudīt sauli izrādījās lielāka. ar viesnīcas personāla laipnu gādību izsaucām taksi, kas mūs aizveda uz autoostu tapo, taksists mums palīdzēja iegādāties biļetes un pēc stundas gaidīšanas kāpām autobusā, lai brauktu uz...

veracruz 01.12.05.-03.12.05.:
līdz veracruz braucām 6 stundas. mēs izvēlējāmies kompānijas ado pirmās klases (servicio primera) autobusu. jau rīgā, lasot par to, kā citi pārvietojušies meksikā ar sabiedrisko transportu, bija skaidrs, ka uz to netaupīsim - brauksim pirmās vai luksus klases autobusos. par izvēles pareizību pārliecinājāmies mūsu ceļojuma turpinājumā.
pa ceļam pavērās fantastiski skaisti skati, un ik pa laiciņam ceļa vienā pusē bija kalni, otrā - dziļa aiza. nepierasts. arī koki, augi, pati ainava absolūti citāda nekā latvijā. augstākās klases autobusos braucot, tiek rādītas filmas (tās gan mēdz atkārtoties), katram ierādīta sava vieta, ir kondicionieris, autobusā ir tualete, kā arī pa ceļam pāris pieturvietas, kuras var izmantot, kā nu katrs vēlas.
veracruz, vēl joprojām vienā no nozīmīgākajām ostas pilsētām meksikā, iebraucām pievakarē. vēl braucot jau manījām atšķirības no mexico city - mazākas, krāsainākas mājiņas, iedzīvotāji apģērbušies plānāk, bet vispamanāmākā atšķirība bija tā, ka visi caur autobusa logu redzamie cilvēki bija spāniskas izcelsmes. neredzēja nevienu mūsu rases pārstāvi. tas bija mazliet dīvaini un iezagās sīkas bailes par to, kā mūs - baltos tūristus pilsēta uzņems.
kad izkāpām no autobusa, sajutām karstu, sutīgu un ļoti mitru gaisu. pilnīgi noteikti šeit bija grādus 5us siltāks nekā mexico city. nez kāpēc bijām iedomājušies, ka veracruz nav diezko liela, ka līdz tās centram nokļūsim ātri vien, ka taksis nav vajadzīgs, lai arī uzreiz autoostā tas mums tika piedāvāts. mēs, kā jau drosmīgajiem latviešiem pienākas, uzlikām lielās ceļa somas mugurā, un - uz priekšu! pirms tam gan autoostā paņēmām veracruz karti, lai vajadzības gadījumā mums būtu alternatīva lonely planet kartei. pēc 2 stundu maldīšanās pa veracruz skaistajām ieliņām (noteikti viskrāsainākā no mūsu apmeklētajām meksikas pilsētām) un līdz ar krēslas parādīšanos, sapratām, ka kaut ko darām ne tā, tādēļ iegājām veikaliņā un uzjautājām pārdevējam, kā atrast zocalo, jo, vadoties pēc kartes, secinājām, ka, lai kā arī ejam, darām to ne īpaši pareizi. mūsu padomdevējs izrādījās angliski nerunājošs, bet ar zīmēm, skaidrai spāņu valodai palīdzot, mums pastāstīja un kartē parādīja, kur atrodamies. pilnīgi pārguruši un vēl pēc 40 min zocalo atraduši, devāmies meklēt naktsmītni, ko šoreiz nebijām vēl rezervējuši. hoteļa logā, kurā bijām domājuši palikt, bija skaidri un gaiši uzrakstīts, ka tā telpas tiek pārdotas, tādēļ veikli uzmeklējām nākamo tuvāko - "hotel oriente", kas izrādījās klasi augstāks un pustukšs. samaksājām par 2 naktīm par numuriņu, kas, kā vēlāk izrādījās, ir ar balkonu un tv, un pēdējiem spēkiem gājām vakariņās. lai nebūtu īpaši tālu jāstaigā, pēc lonely planet, turpat zocalo, izvēlējāmies restorāniņu grand cafe del portal. paēdām garšīgas vakariņas - man, kā veģetārietim, gandrīz kā visās citās sabiedriskās ēdināšanas vietās meksikā bija iespēja nobaudīt salātus, kas parasti sastāv no kukurūzas, salātlapām, avokado, tomātiem, kam klāt pasniedz garšīgu, svaigu maizi un saldajā pankūkas (crepes) ar karameļu mērci un kafiju. tā kā ēdiens bija garšīgs, oficiantam atstājām dzeramnaudā 7 peso, par ko viņš izskatījās mazliet tā kā apjucis un par visu varu vēlējās šo naudu mums atgriezt. turpmāk ar dzeramnaudu bijām piesardzīgi.
tonakt pēc nogurdinošās pastaigas veikli aizmigām. miegs bija fantastisks, neskatoties uz to, ka aiz istabiņas logiem 2 stāvus zemāk esošajā ielā bija tik dzīva satiksme, ka nākamajā naktī nospriedām, ka, šādas sajūtas aizmiegot, rīgā var noķert tikai, guļot uz brīvības ielas starp braukšanas joslām.
par kartēm - lai ietaupītu savu laiku, meklējot kartē pazīstamus ielu nosaukumus, iesaku tās iegādāties jau iepriekš kādā specializētā veikalā. nevajag īpaši paļauties uz lonely planet vai autoostās atrodamajām tūristu kartēm. tajās atzīmētas tikai lielākās ielas un dažreiz pat ielu nosaukumi nesakrīt ar reālajiem.
nākamajā rītā, protams, uzreiz gājām uz līča pusi, kas ir sasniedzams apmēram 10 minūtēs, ejot no viesnīcas. veracruz centrā gar līci ir izveidota pludmale (playa), kurā ir iespēja peldēties. tiesa gan, peldētājus manījām tikai dažus. citi, tāpat kā mēs, bradāja gar krastu. ūdens ir silts, un skats uz ostu, kuģīšiem un palmām ir jauks. interesanti ir tas, ka tie retie, kas peldas, dara to šortos un t-kreklos. redzam, kā pāris vīri makšķerē, blakus viņiem no attāluma ieraugām pelikānu. droši vien gaida lomu. diemžēl šis pelikāns tā arī palika vienīgais, ko meksikā redzējām. katrs nopirkām pa augļu salātu traukam, kas satur melones, papaijas, ananāsu, arbūzu un banānu gabaliņus, un sēdējām uz mola, priecājoties par to, ka decembra sākumā varam tā nesteidzoties baudīt ap 30 grādu karstumu meksikas līča krastā... pasaka...
tālāk devāmies gar līča piekrasti un nonācām pie playa de hornos. šī ir īsta pludmale ar pludmales bāriem, kuriem ejot garām ikviens no bāra iekšāsaucējiem aicina pie sevis. aizdomīga izskata un mazliet pēc alkohola smaržojošs vīrietis lauzītā angļu valodā piedāvā sēsties viņa laivā un par 300 peso braukt skatīties bruņurupučus un delfīnus. rāda arī fotogrāfijas. nepiekrītam. dodamies tālāk acuario de veracruz virzienā. pa ceļam ieejam papusdienot vietā, kuras nosaukums ir ips. garšīgas omletes un kafija. šķiet, caur filtru tecinātā, bet nu jau arī tāda sāk garšot. tiklīdz krūzīte izdzerta, oficiante pienāk klāt, pajautā vai gribam vēl un pielej krūzi atkal pilnu. kā amerikāņu filmās. vienmēr esmu gribējis, lai tas notiek arī ar mani, beidzot arī šis mazais, smieklīgais sapnītis piepildījies :) dzeram kafiju un pirmo un vienīgo reizi, kopš esam meksikā, sāk līt lietus.
akvārijs ļoti skaists. apskatīt var gan daudzas haizivju sugas, gan medūzas, rajas, zelta zivtiņas, jūras zirdziņus un daudz ko citu. šajā pašā ēkā ir arī vaska figūru muzejs. mums ir biļete arī uz to, jo, pērkot biļeti gan uz akvāriju, gan uz vaska figūru muzeju, kopā sanāk lētāk. jāsaka, ka figūras būtu pagrūti identificējamas, ja katrai nebūtu pielikts uzraksts, kura persona īsti ir domāta, māksliniekam to radot, bet vienalga ir interesanti skatīties uz to, kā meksikānis redz un ir izveidojis, piemēram, lenona, švarcenegera vai pāvesta figūras. šajā pašā ēkā ir daudz simpātisku suvenīru veikaliņu. šādus tādus sapērkamies, lai kādreiz atcerētos, ka veracruz ir ļoti paticis. nopērkam litru saldējuma. no katras šķirnes pa druskai. pārdevēja brīnās - acīmredzot nekad neviens tik daudz nepērk. uzreiz apēdam.
šādi staigājot pa veracruz, tomēr ieraugām vēl cilvēkus, kas līdzinās mums. neesam gluži vienīgie. bet vienalga sākumā ir grūti pierast pie tā, ka uz mums skatās, atskatās, pēta. tas liek justies mazliet neērti. divi diezgan gari (gandrīz visi meksikāņi, salīdzinot ar mums, ir augumā mazāki) baltie cilvēki un vienam (man) matu vispār faktiski nav. neesam raduši pie šādas uzmanības. bet ar laiku pierod. turpinot par matiem - šķiet, visiem meksikāņiem mati ir tumši melnā krāsā, izskatās, ka modīgo puišu pienākums pirms iziešanas ielās ir tā kārtīgi saželēt matus.
ar bankomātiem arī veracruz nav problēmu. naudu iespējams izņemt daudzās vietās. man gadījās karti "aizmirst" bankomātā, jo pierasts, ka no sākuma bankomāts izdod karti, tad naudu. tur ir otrādi. naudu izņēmu, bet par karti aizmirsu. un, tā kā bija sestdiena, karti man bankas pārstāvji apsolīja atgriezt tikai pirmdien, automāts to esot norijis un brīvdienā atpakaļ to nedabūt. tādejādi es daļiņu sevis atstāju meksikā. droši vien tas uz atgriešanos.
šoreiz mūsu viesnīcā internets pieejams nav, tomēr blakus ēkā ir interneta kafejnīca. šī ceļojuma laikā nevienā pilsētā ar pieeju internetam, lai aizrakstītu kādu ziņu latvijā palicējiem, mums problēmu nebija. interneta kafejnīciņas ir gandrīz uz katra stūra. maksā aptuveni 10-20 peso stundā. internetā iekš ticketbus.com.mx pasūtījām autobusa biļetes. turpat netālu atradām ticketbus biroju un biļetes uzreiz nopirkām, tās tiek izdrukātas. šādi atkrita vajadzība pēc tam stāvēt rindā autoostā. pēc divu dienu iepazīšanās ar veracruz izdomājām doties tālāk uz oaxaca - šī pilsēta mums sanāk pa ceļam uz klusā okeāna krastu.
atgriežoties viesnīcā, mūsu numuriņa tualetē mūs sagaidīja liels sienāzis. lielāks, nekā latvijā sastaptie, tādēļ situācija izraisa mazu paniku līdz brīdim, kamēr viņš, līgani aizskalojoties, atstāj šo pasauli :) mīļi.
no viesnīcas mums jāizčekojas līdz 13iem, autobuss uz oaxaca iziet tikai ap 23iem. domājām - brauksim uz autoostu uzreiz, atstāsim bagāžas glabātuvē ceļasomas un vēl pastaigāsimies pa veracruz. taksis tiek veikli saorganizēts un pēc brīža jau esam autoostā. bet līdz autobusam ir neprātīgi daudz laika... izrādās, ka iečekoties autobusā var tikai stundu pirms reisa un par somu uzglabāšanu glabātuvē ir jāmaksā neatbilstoši liela nauda, tādēļ tās tur atstājam tikai uz pāris stundām, pastaigājamies un ņemam uzreiz ārā. šķiet, visprātīgākais būtu bijis tās atstāt viesnīcā - sarunājot ar personālu un braukt uz autoostu pēc iespējas vēlāk. bet savas muļķības pēc autoostā nosēžam 7 stundas, gaidot reisu uz oaxaca...

oaxaca 03.12.05.-05.12.05.:
braucam ar kompānijas "gl" servicio ejecutivo, tātad, pirmās klases, busiņu. paredzamais braukšanas ilgums - 7 stundas, nokļūšana oaxaca paredzama ap 7iem rītā. nesaprotamu iemeslu dēļ oaxaca autoostā ieradāmies jau 4os. bijām cieši aizmiguši, tādēļ likās, ka braucam tikai pāris stundas, bet te pēkšņi busiņš apstājas, un visi sāk kāpt ārā... nu jā - un mēs, pilnīgā nesapratnē par to, kas notiek, arī. oaxaca tik agri no rīta liekas stipri vēsāka, kā veracruz un mexico city.
arī šajā pilsētā viesnīcu pasūtījuši iepriekš neesam, miegs nāk, tādēļ mēģinām autoostā no telefona būdiņas sazvanīt kādu viesnīcu un noskaidrot, vai tik agrā rītā jau ir iespējams iečekoties. trešajā piegājienā mums izdevās sazvanīt "hotel las rosas", kur mums paskaidro, ka, sākot no 7iem, tur ir iespējams dabūt istabiņu. gaidām 7us.
viesnīca atrodas minūtes gājiena attālumā no zocalo, tātad atkal jau esam apmetušies pašā pilsētas sirdī. viesnīciņa ir krāsaina, tīra, ar ziediem un augiem izrotāta, un no tās jumta ir skaists skats uz tālumā redzamajiem kalniem. mazgājoties dušā, ūdens mazliet tek arī istabā, bet savādāk nekādas vainas. iekārtojamies un jau ap 9iem ejam apskatīt pilsētu, kurā tikko esam iebraukuši. agrais rīts ir bijis mānīgs - ar katru stundu paliek arvien siltāks un jau pēc brīža nesalst, pat ejot kreklā ar īsajām piedurknēm. dodoties pastaigā, esam paņēmuši līdzi drēbes, kuras, kā lonely planet esam izlasījuši, vietējās drēbju mazgātavās izmazgā ātri un lēti. tā arī ir. izstaigājamies pa pilsētas centru, ēdam brokastis kādā restorāniņā. pasūtu veģetāro plati un man pasniedz dažādus sagrieztus dārzeņus, pupiņu masu un sagrieztu kaktusu zaļā krāsā. apēdu, bet liekas, ka mans vēders vēl ilgi nesaprot, kas tas bija. kaktuss, kas tika pasniegts ēšanai, pēc garšas ir jēls, līdzīgs alvejai un staipīgs. piedodiet, bet fui.
pēc brīža pašā zocalo centrā tiek apēsts saldējums. kā vienmēr no lielā - 1 litra trauka :)
oaxaca liekas ļoti klusa un mierīga pilsēta, kaut arī vakarā pilsētas centrālajā laukumā notiek svinības. cilvēki dejo, dzied, skatās salūtu. dīvaini, bet, šķiet, visās pilsētās, kurās ciemojāmies, mūsu klātbūtnes laikā notiek svinības. sagadīšanās? vairāk gan izskatās, ka cilvēkiem meksikā vienkārši patīk svinēt un priecāties. vietējie iedzīvotāji, kas redzami ielās, pēc sejas vaibstiem šķiet diezgan līdzīgi indiāņiem. tuvu tādiem, kādus mēs tos esam pieraduši redzēt filmās.
paliekam oaxaca tikai vienu diennakti. mums abiem ļoti gribas ātrāk nokļūt pie klusā okeāna. līdz šim krietni esam nostaigājušies un vēl krietnāk izbraukājušies ar starppilsētu autobusiem. bet priekšā vēl ir ceļš uz...

puerto escondido 05.12.05.-11.12.05.:
ceļam uz puerto escondido esam izvēlējušies vienīgo uz turieni braucošo primera vai pirmās klases autobusu kompānijas "cristobal colon" servisu. ir arī citi, kas, starp citu, līdz galapunktam aizved gandrīz divreiz (!) ātrāk. paliekam tomēr pie jau pieminētā tikai viena iemesla dēļ - mums jābrauc pa sierra madre del sur. tie ir kalni, pa kuriem ved serpentīnveida ceļš. jau esam sabaidīti, ka šo mazo gabaliņu (lūkojoties kartē, ceļa garums izskatās ne vairāk kā 250km), braucot ar mašīnu, var nobraukt 7 stundās. mums nācās braukt 11, jo autobuss vēl met lielu līkumu caur pilsētu salina cruz klusā okeāna krastā. ceļš patiešām ir briesmīgi iespaidīgs. briesmīgi tādēļ, ka gandrīz nepārtraukti ved te pa kreisi, te uzreiz pa labi, te atkal pa kreisi. savukārt iespaidīgs tādēļ, ka brīžiem braucot kalnos, ir sasniegts tāds augstums, ka nereti braucam pa mākoņiem pavisam tiešā nozīmē. vienā pusē ceļam kalns - otrā dziļa aiza. ļoti žēl, ka autobusam nav paredzētas pieturvietas kalnainajās vietās, jo skati patiešām ir fantastiski, un tik ļoti gribas izkāpt ārā un kaut tikai maaaazliet pieskarties mākoņiem :). bet, ja jāraksturo šī brauciena kopējā noskaņa, tad jāsaka, ka tas ir ļoti nogurdinošs, un šķiet kā milzīgs pārbaudījums mūsu ķermeņu vestibulārajam aparātam. esi drošs - slikti paliks! tādēļ pavisam nopietns ieteikums ir sēdēt autobusa sēdekļu pēdējās rindās - ja nu kas... arī aizmigt pie šādas braukšanas ir diezgan nereāli - diskomforts, šādi braucot, ir iespaidīgs. izbraucām no oaxaca 9:30, iebraucām puerto escondido pašā vakarā. uzreiz jāpiemin, ka no oaxaca uz puerto escondido, tāpat kā posmus starp daudzām citām pilsētām, ir iespējams arī lidot ar lidmašīnu, kas, ja nav žēl aptuveni 120usd vienai personai, ir patiešām gauži apsveicama doma.
iebraucot puerto escondido, patiesi priecājamies, kad esam beidzot klāt un varam izkāpt no autobusa. jau pieturā pie atbraucējiem nāk klāt cilvēki un vaicā, vai jau ir skaidrs, kur gribam palikt pa nakti - piedāvā viesnīcas, moteļus un hosteļus. esam pārguruši, un mūs pierunāt nav nekāda lielā problēma. izšķiramies par labu "hostal shalom". tas atrodas 10 minūšu gājiena attālumā no autobusa pieturas, un izskatās, ka tam nav nekādas vainas. tas sastāv no tādas kā nožogotas sētas ar daudzām mazām mājiņām, kurās atrodas viesnīcas numuri. ir arī baseins, kura ūdens, kā vēlāk izrādās, ir aukstāks nekā okeāna. iečekojoties mēs vēl nezinām, ka tieši šeit arī paliksim visas 6 atlikušās dienas. starp citu, mūsu aizbraukšanas dienā numuriņa cena tika dubultota, jo sākās sērfošanas sezona un bija gaidāms liels tūristu pieplūdums.
istabiņās atrodama tikai gulta un ventilators pie griestiem. pat segas nav, bet tā īsti pēc tās vajadzības nemaz nebūs - ir karsts un somās, ja nu kas, mums guļ lufthansai konfiscētās sedziņas. tualete un duša ir koplietošanas un atrodas piecus metrus aiz mūsu istabiņas durvīm. istabiņas logu klāj moskītu tīkls, stikla logos nav. labi, jo tāpat ir ļoti silts. no otras puses skatoties - šī iemasla dēļ naktī ir diezgan skaļš. nelaime tā, ka mūsu istabiņai aiz loga atrodas bārs un tam aiz sienas - hosteļa frontdesks un abās šajās vietās skan mūzika. nemaz negribot, naktī mums tiek piedāvāts skaņu kokteilis. pirmajā naktī, piemēram, vienā vietā skanēja bob marley, otrā - deju mūzika. savdabīgi. gluži kā hostal moneda, kur nakšņojām mexico city, arī šeit publika ir ļoti internacionāla.
protams, ka uzreiz pēc iečekošanās noliekam somas un jožam uz klusā okeāna pludmali. mūsu hostelis atrodas pie pašas playa carrizalillo. pavaicājam personālam, vai ir droši gandrīz nakts vidū pilnīgā tumsā tur doties, mums atbild, ka jā, vienīgais, ar ko mēs pa ceļam sastapšoties, ir daba. mazliet bailīgi. pludmale ir 5 minūšu gājienā no viesnīciņas. nokāpjot lejup pa ap 60 pakāpienu garām zig-zagveida trepēm, mēs pirmoreiz ieraugam mēness apspīdētu kluso okeānu...
nākamās dienas rītā pēc garšīgām brokastīm (tostermaizes, omlete, kafija un svaigi spiesta sula) hosteļa restorāniņā paķeram savas lufthansas sedziņas un dodamies iekarot playa carrizalillo. visa puerto escondido pilsētas okeāna piekraste ir sadalīta 7 pludmalēs. ir vēl, bet šīs septiņas oficiāli ir atrodamas puerto escondido kartē. visslavenākā pludmale neapšaubāmi ir playa zicatella - dzirdēts, ka tā skaitās viena no pasaules labākajām sērfotāju pludmalēm. tur gan peldēties nepavisam nav ieteicams okeāna krasta akmeņainās gultnes dēļ, tāpat pa šo pludmali neiesaka klaiņot tumsā - esot gadījumi, kad tūristiem tiekot atņemta nauda.
mūsu playa carrizalillo ir, šķiet, mazākā pludmale no visām. pirmajā dienā radās sajūta, ka visa pludmale pieder mums diviem vien, jo bez mums vēl tikai pāris cilvēku bauda okeāna pasakaini zilo ūdeni un karsto sauli. lasām koraļļus un gliemežvākus. ūdens ir silts, viļņi diezgan stipri, tādēļ neriskējam doties dziļumā. skats uz mūsu pludmali ir līdzīgs tam, kādu var vērot filmā "the beach". vismaz tikpat skaists :) vienīgā starpība ir tā, ka mūsu pludmales krastā ir sabūvētas tirgotāju būdiņas, kurās tieši tev pagatavos kādu zivi vai citu jūras dzīvnieku, vai nocirtīs kokosriekstam augšu, lai tu ar salmiņu vari baudīt tā saturu. kokosrieksti ir zaļi, nevis tādi, kādus tos varam redzēt mūsu veikalos. to sula ir garšīga, bet sātīga. izdzerot vienu, otru vairs negribas. nereti pludmalē ieklīst arī ielas tirgotāji - piedāvā iegādāties šortus, kreklus, krelles, šūpuļtīklus. tāpat ik pa brīdim krastā piebrauc motorlaivas, kuru īpašnieki tūristus sauc braukt līdzi viņiem peldēt ar delfīniem, skatīties bruņurupučus... tā pati vecā dziesma, kas veracruz.
visas dienas, ko pavadām pludmalē, redzam arī kādu vīru ar sirmu bārdu, kas, ēnā paslēpies, sēž, vēro okeānu un visu laiku dzer alu. nospriežam, ka viņš ir vietējais bezpajumtnieks, kas savu mūžu nolēmis aizvadīt okeāna krastā. ja tā padomā - kas nekait būt bezpajumtniekam meksikā... okeāna krastā silts, naudu, ko valsts viņam maksā, droši var izlietot savām alus dzeršanas vajadzībām, nebēdājot par to, ka var ziemā nosalt bez jumta virs galvas.
jūtam, ka laiks tiešām ir karsts. siltāks kā mexico city vai oaxaca. tikai priekšpēdējā dienā pirms prombraukšanas internetā izdomāju noskaidrot kāda ir gaisa temperatūra - visas dienas tā, izrādās, ir bijusi aptuveni 30 grādi. saulē ir krietni karstāks, un pa smiltīm bez apaviem nostaigāt ir grūti. neiespējami iedomāties, ka šāds laiks meksikā nozīmē ziemas sākumu, vēl grūtāk ir saprast, kā viņi dzīvo vasarā, kad laiks ir vēl par grādiem 10 karstāks... mūsu cilvēkam, šķiet, pavisam nepanesami. kā piedeva karstajam laikam meksikas vasarā vēl ir lietus un stiprs vējš. šajā ziņā mūsu ceļojuma laiks ir ideāli izvēlēts, ne miņas no abiem, ja neskaita pusstundu lietus veracruz.
arī puerto escondido ir tirgus, kā arī vesela tirgotāju iela, el adoquin, netālu no pludmales, kur pārdoti tiek suvenīri - krelles, cepures, krekli, bikses, svārki, koka rotaļlietas. atrodoties šajā pilsētā, rodas sajūta, ka visi cilvēki to vien dara, kā atpūšas. ne miņas no industriālām celtnēm, neviens nekur nesteidzas, šķiet, puse vietējo iedzīvotāju savas dienas vada, baudot jauko laiku, dzerot alu un skatoties tv, otrai pusei pieder hotelīši vai restorāniņi, kurus viņi bezrūpīgi vada, gaidot kārtējos tūristus. cilvēki šeit ir ļoti laipni un pretimnākoši. gandrīz katrs otrais tev uzsmaida un sveicina, sakot "hola!". jutāmies lieliski - kā savējie.
noteikti jāredz ir saulriets! kādu dienu pastaigājoties, bijām aizklīduši uz blakus pludmali, playa coral, uzrāpāmies klintī, sēdējām uz tās un vērojām, kā saule lēnām pazūd sārtajā okeānā. skaistākais saulriets manā mūžā! nākamajā dienā izdomājām doties ekspedīcijā uz šo pludmali. šī pludmale ir ļoti plaša, bet tā atrodas puerto escondido pašā rietumpuses malā, nemanām gandrīz nevienu cilvēku. toties pamanām 4 lijas, kas riņķo debesīs virs mums un uz brīdi netālu no mums nolaižas zemē, ļaujot sevi nofotografēt. staigājot gar akmeņaino krastu, ieraugām akmeņos paslēpušos jūras ežus, arī daudz mazu krabīšu, kas ir akmens krāsā, tādēļ grūti ieraugāmi. kaut arī šai pludmalei, spriežot pēc nosaukuma, vajadzētu būt pilnai ar koraļļiem, tos neatrodam. okeāns šeit šķiet vēl dusmīgāks nekā citās pludmalēs - liekas, ka vējš šajā plašumā dabū kārtīgi ieskrieties - ieejot ūdenī tikai līdz krūtīm, nostāvēšana ir diezgan sarežģīta, jo vilnis gāž nost no kājām.
ar ēšanu puerto escondido ir daudz vienkāršāk nekā citur meksikā. mūsu hostelis atrodas uz boulevard juarez. šajā bulvārī, kam braukšanas joslām pa vidu ir sastādīti eksotiski koki un kaktusi, ir neskaitāmi restorāniņi, kuros no agra rīta līdz vēlam vakaram var gan paēst, gan iedzert, gan paskatīties tv, gan veļas mazgātuve, ir arī skaistumkopšanas saloniņš, konditoreja un 2 interneta "saloni". faktiski viss, ko vien sirds var vēlēties, laiski atpūšoties, atrodas pa rokai un uz vienas ielas. visos restorāniņos ir ļoti eiropeiska, precīzāk sakot, ļoti itāliska virtuve. itāliska tādēļ, ka puerto escondido pilsēta ne tik sen atpakaļ ir kļuvusi populāra tieši itāļu uzņemtās filmas "puerto escondido" dēļ. pats vēl neesmu redzējis, bet noteikti to izdarīšu. makaroni ar dažādām piedevām ir tas ēdiens, ko ēdām šeit visbiežāk. daudz dzērām tikko spiestas sulas - apelsīnu, ananāsu un pirmoreiz mūžā arī meloņu. garšo patiešām daudz labāk nekā līdz šim, rīgā dzertās. no rītiem - parasti dažādi pagatavotas omletes un sagriezti augļi ar musli.
arī ar valodu šeit ir daudz vieglāk. gandrīz visi runā kaut mazliet angliski, un mūsu iecienītajā restorāniņā moravia, kas pieder silvijai un viņas mātei, dāmas runā vēl arī vāciski un pavisam mazliet krieviski, jo ieceļojušas savulaik no čehijas. viņu gatavotais ēdiens ir fantastisks.
sauļoties un plunčāties okeāna ūdenī var līdz 6iem vakarā, kad ļoti ātri pazūd saulīte un satumst. tumsā okeāns šķiet draudīgs, jo visapkārt nav neviena (droši vien, izņemot mūsu draugu bezpajumtnieku), viļņi kļuvuši augstāki un skaļāki. ātri vien lienam no okeāna ārā, jo sajūtas ir ne pārāk omulīgas.
citu dienu nolemjam aiziet līdz playa zicatella. puerto escondido ir šaura, bet gara pilsēta. gar okeāna krastu ejot, nav iespējams aiziet nekur. daudzviet viena pludmale beidzas, seko klintis un, tikai apejot šīs klintis, var nokļūt nākamajā. zicatella atrodas pilsētas otrā pusē, tādēļ paiet diezgan ilgs laiks, kamēr tur nokļūstam. pa ceļam piesēžam okeāna krastā, lai apēstu veikalā nopirkto saldējumu. apsēžamies uz krēsliem zem saulessarga, te pie mums pienāk kāds vietējais puisis un spāniski saka, lai maksājam 50 peso. esam neizpratnē, jautājam kas par lietu, viņš angliski nesaprot, tikai visu laiku uzstājīgi atkārto, lai maksājam. izskatās, ka mēs nelietīgā kārtā esam apsēdušies tur, kur jāsēž ap 50 metrus tālāk krastā esošā bāra apmeklētājiem. cenšos viņam pateikt, ka tādā gadījumā varam doties prom un apsēsties smiltīs, tomēr arī to viņš izliekas, ka nesaprot, tikai atkārto tekstu par 50 peso. ko darīt - samaksāju naudiņu par neko, apēdam saldējumu un ejam tālāk. esam nokļuvuši playa marinero un viss krasts ir kā nosēts ar motorlaivām. tad redz no kurienes nāk visi tie bruņurupučdelfīnbraucienpiedāvātāji, kas ik pa laikam iemaldās mūsu pludmalē... pie playa zicatella mūs apstādina vīrietis ar trūkstošiem priekšzobiem un saka, ka tālāk nav droši iet - gadoties, ka tādi tūristi kā mēs tiekot aplaupīti. viņš esot pludmales sargs, turklāt viņam piederot hostelis, kas atrodas tepat 50 metru attālumā, kurā viņš ļoti labprāt redzētu arī mūs. puisis saka, ka pie viņa viss ir labi, stāsta, ka jauka publika pie viņa apmetoties, ka droši varot uzsmēķēt ko stiprāku un ka varot arī... (parāda zīmi labās rokas rādītājpirkstu pieliekot pie labās nāss), saka, ka viss esot dabonams pie viņa uz vietas. lai tiktu no viņa vaļā, paprasu kā vieta saucas, vai ir brīvas vietas un saku, ka apsvērsim domu par naktsmītni pie viņa, kaut gan uzreiz jau ir skaidrs, ka mainīt savu šā brīža atrašanās vietu pret viņa negribam. goda vārds, mūsu pludmale ir vismazākā un visjaukākā!
visas šīs 6 ceļojuma pēdējās dienas tika aizvadītas pilnīgā bezrūpībā. varējām atļauties beidzot darīt tikai to, ko gribējām, atpūtāmies no sirds un jutāmies laimīgi. manai pilnīgai laimei trūka iespēja tikt vaļā no jau veselu centimetru garajiem, tātad, jau ataugušajiem matiem. tāpēc izdomāju, ka tam jādara gals. sacīts - darīts. skaistumkopšanas salonā iekšā un ar veiklu rokas kustību parādīju, kas man vajadzīgs, jo angliski meitene nesaprata ne vārda. friziere pabrīnījās par manu vēlmi, bet saprata. nosēdināja mani krēslā, paņēma matu dzenamo mašīnīti un sāka darboties. nepagāja ne pāris minūtes, kā telpā uzradās viņas divi bērni, kā arī divas draudzenes. visi, jautri ķiķinot, priecājās par matu griešanas procedūru. laikam vēl nepieredzēts un pārāk eksotisks skats - baltajam puisim tiek dzīti tikpat kā jau neesoši mati :)
tuvojoties mājupbraukšanas dienai, beidzot mūsu āda sāk lobīties no pārsauļošanās, kaut arī sauļošanās krēms tiek lietots regulāri. tobrīd mēs vēl nenojaušam, ka, atgriežoties mājās, mūs sagaida pilnīga ādas nolobīšanās vietās, kur saule tikusi klāt. iegūtais pamatīgais iedegums rīgā drīz vien pazūd.
atpakaļceļu uz mexico city saplānojam tā, lai mums nevajadzētu vairs nakšņot šajā lielajā pilsētā. tāpēc nopērkam biļetes uz vakara reisu. biļešu pārdevēja uzreiz pabrīdina, ka braukt nāksies 18 stundas...
sasaistot meksikā pavadīto laiku ar bažām par pirms braukšanas izlasītajiem brīdinājumiem par augsto noziedzības līmeni valstī, nepazīstamajiem kukaiņiem un citām radībām, no kurām jāpiesargājas, jāsaka, ka ceļojuma laikā, par laimi, nemanījām ne vienu, ne otrus. līgu gan pāris naktis hostal shalom bija iecienījuši kādi kukaiņi, kuru kodumu pēdas vēl ilgu laiku bija redzamas, bet tas arī viss.
dīvainā kārtā visas mūsu mantas pēc kārtīgas sakārtošanas tomēr satilpst mūsu lielajās ceļojuma somās. sākumā man bija bažas, jo vedamās lietas nākušas tikai klāt, mazāk nav kļuvušas. tā uzmanīgi, lai nesaplīst, ietinam drēbēs iegādātās meskāla pudeles, kā arī divus vietējā ražojuma alus, ko biju nosolījis atvest tētim, vēl dažus suvenīrus un esam pavisam gatavi ceļam atpakaļ uz šķietami pelēcīgo un auksto rīgu.

atpakaļceļš uz rīgu:
atpakaļceļš autobusā uz mexico city, kaut arī krietni garāks nekā turpceļš no oaxaca uz puerto escondido, tomēr pagāja diezgan ātri. varbūt pa ceļam biju iemidzis, varbūt ne, taču izlikās, ka laiks skrien ātrāk. pa ceļam, kad gandrīz jau esam sasnieguši mexico city, mūsu autobuss salūst. mūs pārsēdina citā garāmbraucošā busiņā un pavisam drīz, saskatot dūmakaino smoga mākoni, kas parādās pie horizonta, ir skaidrs, ka esam jau gandrīz klāt. patiešām - kaut arī ir skaidra un saulaina diena, debesis izskatās tā, it kā tuvotos negaiss. izkāpjot mexico city tapo autobusu terminālā, sajūtu, ka manas kājas ir krietni piepampušas. nekad tās nav bijušas tik lielas. sāku domāt, vai man nav kas iekodis - sabīstos, jo šķiet, ka tās pampst ar katru brīdi vairāk. tikai rīgā gudri cilvēki man pastāstīja, ka tas, visticamāk, no ilgās sēdēšanas transportā. vairāk jāizkustas, braucot šāāādus gabalus. no tapo paņemam taksi un pavisam drīz jau esam mexico city lidostā, kur jāgaida vairākas stundas, līdz varam iečekoties reisam. tax free zonā, kur tērējam pēdējos atlikušos peso, mani vēl paspēj apturēt imigrācijas pārvaldes darbinieki un kārtīgi pārbauda dokumentus... laikam aizdomīgs. vēl pāris gaidīšanas stundas un jau lidojam uz frankfurti...
frankfurtē ierodamies pēc 10 stundu lidojuma. stunda mazāk nekā turpceļā. jau puerto escondido esam rezervējuši viesnīcu "holiday inn express" frankfurtes lidostas tuvumā. ar shuttle bus nokļūstam līdz mūsu viesnīcai, iekrītam gultā un momentā aizmiegam. pēc turpat 30 ceļā pavadītajām stundām un gaidīšanas mexico city lidostā jūtamies gandrīz nekā.
rīts sākas ar patiesi priecīgu ziņu - liekas, ka mans kāju pampums ir samazinājies. pirms kāju ievilkšanas botās beidzot varu mēģināt uzvilkt arī zeķi. ar milzīgu baudu izdzeram 2 lielas krūzes cilvēcīgi pagatavotas kafijas, kas tiek piedāvāta brokastīs un braucam atpakaļ uz lidostu. iekāpjot lidmašīnā, izdzirdam latviešu valodu. ar līgu priecīgi saskatāmies. jocīgi - latviešu valoda pirmo reizi divarpus nedēļās! drīz mājās!
pārņem dīvaina sajūta, ka mājas ir jau pavisam tuvu. lai kā arī negribas auksto, drūmo laiku, tomēr tā sajūta, ka pavisam drīz būsim mājās, ļoti silda. ielidojam rīgā. šķiet, sirds priecājas, bet tajā pat laikā jaušamas skumjas par to, ka viņiem tur, meksikā, ir dots daudz kas tāds, kā nav mums, bet ko mēs ļoti gribētu... no otras puses - smieklīgi, bet ja tā padomā, lielākā daļa meksikāņu nekad mūžā nav redzējuši īstu sniegu... bet visgrandiozākā sajūta - tā, kas stāv pāri visam un vēl ilgu laiku par sevi atgādinās, ir milzīgais gandarījums par šo ceļojumu - par to, ka abiem kopā ir izdevies fantastiski labi atpūsties...

daži noderīgi cipari:
valūtas kurss 2005. gada novembrī 1lvl = 18,02mxn

autobusu biļetes (1 cilv.):
mexico city tapo - veracruz ("ado", servicio primera) 272mxn
veracruz - oaxaca ("gl", servicio ejecutivo) 369mxn
oaxaca de juarez - puerto escondido ("cristobal colon", servicio primera) 212mxn
puerto escondido - mexico city tapo ("cristobal colon", servicio primera) 529mxn

takšu cenas 35-127mxn
tūristu busiņš pa mexico city 100mxn/cilv.

ēdieni/dzērieni:
sagrieztu augļu salāti ~25mxn
litrs saldējuma ~55mxn
kafija 9-25mxn
pasta (makaroni ar mērci un piedevām) ~45mxn
otrie ēdieni ~65mxn
omlete ar piedevām ~25mxn
hotdogs uz ielas 3 gab. ~10mxn
pepsi cola 0,6l ~10mxn
litrs meskāla ~100mxn
mcdonalds mcchicken 40mxn
mcdonalds free kartupeļi 19mxn

viesnīcas (istabiņa 2 cilv. par nakti):
intercityhotel frankfurt 77eur
hostal moneda mexico city (ar brokastīm) 170mxn
hotel oriente veracruz 450mxn
hotel las rosas oaxaca 450mxn
hostal shalom puerto escondido 180mxn
holiday inn express frankfurt (ar brokastīm) 85eur

šis tas:
akvārijs un vaska figūru muzejs veracruz 90mxn/cilv.
teotihuacan pyramids and guadalupe tour, hostal moneda piedāvātā ekskursija 228mxn/cilv.
antropoloģijas muzeja ekskursija mexico city 48mxn/cilv.
t-krekls 45-150mxn

Foto - Līga Liekniņa

Autors - Viesturs Pinka

Teksts un foto: http://viesturs.com/mx.html

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

alfred

Apmeklēja: alfred5646@gmail.com

Sveiki, laimīga jaunā gada draugi, šis ir manas liecības gads. Brīnums joprojām notiek, lūdzu, izlasiet manu brīnišķīgo liecību. Es pat nevaru izskaidrot, kā viss notika, tas darbojas kā doktora Pellara solījums - diženais vīrs, kuru Dievs ir izmantojis, lai ar savu maģiju ieviestu manas laulības patieso mīlestību. Mans vīrs pirms sešiem gadiem parakstīja šķiršanās vēstuli pēc tam, kad draugs apmeklēja mūsu mājas. Mēs dzīvojam Merilendas štatā, vairāk nekā sešus gadus, mums bija divi bērni kopā, un savu divu dēlu dēļ es upurēju visu, lai izdarītu savu laulības darbu, pēc dažiem mēnešiem mans vīrs pārtrauc darīt lietas tā, kā agrāk un kad Es mēģinu viņam pateikt, ka mēs galu galā cīnāmies, kādu dienu mans vīrs man paskatījās acīs un teica, ka tas ir mūsu vidū. Es biju tik pārsteigts, tāpēc jautāju viņam, ko es izdarīju nepareizi, bet, pateicis roku, viņš gribēja jaunu dzīvi. Es tik ļoti mīlu savu vīrieti, ka nevaru dienu nodzīvot bez viņa manā pusē, un mani bērni var dzīvot kopā ar mani arī citur. Mans vīrs pameta mājas uz četriem mēnešiem. no viņa nav saņemti nekādi telefona zvani vai īsziņas. Es biju tik ļoti noraizējies un visu dienu un nakti kliedzu uz šķīvja. Vienu dienu viņš atnāca mājās piedzēries ar kaut kādu dokumentu ar viņu. Es mēģinu ar viņu sarunāties, bet viņš aizmiga, tāpēc kad viņš gulēja, man nācās apskatīt dokumentus, kuros es biju tik pārsteigts, redzot šķiršanās dokumentus, tāpēc es izlasīju šķiršanās vēstuli un biju tik satriekts, ka redzēju savu vārdu dokumentā. Nākamajā dienā es viņam jautāju, ko tas nozīmē, bet viņš vēlas jaunu dzīvi, lai izsauktu lūgšanu, lai pārtrauktu to, ko viņš dara. tajā rītā atnāca sieviete un teica, ka viņa ir mana vīra advokāte. Es viņu ielaidu, pēc tam daru zināmu, kas notiek, un tajā pusē man vajadzētu saņemt advokātu, bet es lūdzu viņu, ka man nav naudas vai kāda, kurai tu varētu palīdzēt. Es parakstu šķiršanās vēstuli, un tā tas bija, pagājušajā gadā kāds mans draugs man teica, ka mans bijušais vīrs tagad strādā netālu no viņas mājām un tagad viņai ir jauna sieva, es nolēmu redzēt, kas viņa ir. Es biju satriekts, ieraugot to pašu advokātu, kuru es sāku raudāt. tad mana drauga pusē viņa var man palīdzēt atkal atgūt savu vīru. Viņa man pastāstīja par ārstu Pelāru, kā viņš ir palīdzējis, lai cilvēki saka, tāpēc es mīlu mājās un lasu tiešsaistes emuāru par konsultācijām / šķiršanos, es lasīju sievietes, vārdā Marija, liecības Maikls arī. Daktere Pellar palīdzēja viņai atgūt laulību, es nekad neticēju maģijai, bet es nolēmu to izmēģināt. Tāpēc divas stundas pirms man atbildēšanas es nosūtīju e-pastu uz adresi drpellar@gmail.com un pastāstīju viņam visu par laulības problēmu, viņš apsolīja man palīdzēt atgriezties pie mana vīra. Dakteris Pellar mani vadīja un stāstīja, ko darīt šajās septiņās pusdienu dienās - mīlestības maģija. Es sekoju visiem norādījumiem un daru to, ko jūs man prasījāt, lai es izdarītu labi. Tikai trīs dienas pēc tam, kad mīlestības maģija bija pusdienas gaisā, mans vīrs man piezvanīja ar nezināmu numuru. Es biju tik pārsteigts, ka vīram joprojām ir mans tālruņa numurs, lai ar mani tik labi sazinātos. Sākumā mans vīrs bija gādīgs un jutās vainīgs par to, ka daudzus mēnešus dzīvoja viens pats ar mani un mūsu bērniem, neko nesakot, bet mans vīrs Raimonds naktī ieradās uz krusta baznīcā, lai atvainotos. Es esmu tik laimīga, es esmu pateicīga par to, ko man palīdzēja ārsts Pelārs. Es ļoti iesaku to ikvienam, kam ir laulības vai partnera problēmas. Sazinieties ar ārstu Pellar šodien, lai ātri atgrieztos pie patiesās mīlestības.
jūs varat sazināties ar ārstu pa viņa e-pastu;
drpellar@gmail.com

Veronika Adriano

Apmeklēja: Thank you Dr Isikolo

AR DR ISIKOLO JŪSU ATTIECĪBU PROBLĒMAS IR VISAS. Sazinieties ar viņu tagad.
Es katru dienu pamostos ar smaidu sejā un dziedu uzslavas šim spēcīgajam pareizrakstības runātājam ar nosaukumu DR ISIKOLO, kurš man ir izteicis lielu labvēlību, glābjot manas attiecības no sabrukuma. Es kādreiz domāju, ka man ir ideālas attiecības, līdz brīdim, kad mans mīļākais sāka vēlu atgriezties mājās un ikdienā viņš man piedāvā dažādus attaisnojumus, es nolēmu viņu uzmanīgi novērot, tad es atklāju, ka viņam ir attiecības ar citu meiteni. Man bija sirds salauzta, jo es viņam tik ļoti uzticējos un, zinot, ka viņam ir slepenas attiecības, tas mani ļoti sāpina. Bet es pateicos visiem tiem, kuri DR ISIKOLO kontaktinformāciju ievietoja internetā, jo caur to man ir bijusi iespēja sazināties DR ISIKOLO, un šodien manas attiecības ir atjaunotas ar mīlestību un vairāk romantikas nekā jebkad agrāk. Ja jums ir jebkādas attiecības vai laulības stress, es izdarīšu jums labu, atmetot DR ISIKOLO kontaktinformāciju, kas ir nosūtīta pa e-pastu: isikolosolutionhome@gmail.com. Varat viņu arī Whatsapp viņu nosūtīt pa tālruni +2348133261196.

Olivia Jayden

Apmeklēja: chrietianp@gmail.com

HOW I GOT MY EX HUSBAND BACK WITH THE HELP OF REAL AND EFFECTIVE SPELL FROM DR Osasu My name is Olivia Jayden, I never thought I will smile again, My husband left me with two kids for one year, All effort to bring him back failed I thought I'm not going to see him again not until I met a lady called Jesse who told me about a spell caster called Dr. Osasu , She gave me his email address and mobile number and I contacted him and he assured me that within 48hours my husband will come back to me, In less than 48hours my husband came back started begging for forgiveness saying it is the devils work, so I'm still surprise till now about this miracle,i couldn't conceive but as soon as the spell was cast,i became pregnant and gave birth to my third child,if you need any assistance from him you can contact him via:email: drosasu25@gmail.com Or WhatsApp or call him now: +2347064365391 . Dr.Osasu also cures: 1. HIV / AIDS 2. HERPES 1/2 3. CANCER 4. ALS (Lou Gehrig’s disease) 5. Hepatitis B

Olivia Jayden

Apmeklēja: chrietianp@gmail.com

HOW I GOT MY EX HUSBAND BACK WITH THE HELP OF REAL AND EFFECTIVE SPELL FROM DR Osasu My name is Olivia Jayden, I never thought I will smile again, My husband left me with two kids for one year, All effort to bring him back failed I thought I'm not going to see him again not until I met a lady called Jesse who told me about a spell caster called Dr. Osasu , She gave me his email address and mobile number and I contacted him and he assured me that within 48hours my husband will come back to me, In less than 48hours my husband came back started begging for forgiveness saying it is the devils work, so I'm still surprise till now about this miracle,i couldn't conceive but as soon as the spell was cast,i became pregnant and gave birth to my third child,if you need any assistance from him you can contact him via:email: drosasu25@gmail.com Or WhatsApp or call him now: +2347064365391 . Dr.Osasu also cures: 1. HIV / AIDS 2. HERPES 1/2 3. CANCER 4. ALS (Lou Gehrig’s disease) 5. Hepatitis B

Olivia Jayden

Apmeklēja: chrietianp@gmail.com

HOW I GOT MY EX HUSBAND BACK WITH THE HELP OF REAL AND EFFECTIVE SPELL FROM DR Osasu My name is Olivia Jayden, I never thought I will smile again, My husband left me with two kids for one year, All effort to bring him back failed I thought I'm not going to see him again not until I met a lady called Jesse who told me about a spell caster called Dr. Osasu , She gave me his email address and mobile number and I contacted him and he assured me that within 48hours my husband will come back to me, In less than 48hours my husband came back started begging for forgiveness saying it is the devils work, so I'm still surprise till now about this miracle,i couldn't conceive but as soon as the spell was cast,i became pregnant and gave birth to my third child,if you need any assistance from him you can contact him via:email: drosasu25@gmail.com Or WhatsApp or call him now: +2347064365391 . Dr.Osasu also cures: 1. HIV / AIDS 2. HERPES 1/2 3. CANCER 4. ALS (Lou Gehrig’s disease) 5. Hepatitis B

Olivia Jayden

Apmeklēja: chrietianp@gmail.com

HOW I GOT MY EX HUSBAND BACK WITH THE HELP OF REAL AND EFFECTIVE SPELL FROM DR Osasu My name is Olivia Jayden, I never thought I will smile again, My husband left me with two kids for one year, All effort to bring him back failed I thought I'm not going to see him again not until I met a lady called Jesse who told me about a spell caster called Dr. Osasu , She gave me his email address and mobile number and I contacted him and he assured me that within 48hours my husband will come back to me, In less than 48hours my husband came back started begging for forgiveness saying it is the devils work, so I'm still surprise till now about this miracle,i couldn't conceive but as soon as the spell was cast,i became pregnant and gave birth to my third child,if you need any assistance from him you can contact him via:email: drosasu25@gmail.com Or WhatsApp or call him now: +2347064365391 . Dr.Osasu also cures: 1. HIV / AIDS 2. HERPES 1/2 3. CANCER 4. ALS (Lou Gehrig’s disease) 5. Hepatitis B

Leo Antonio

Apmeklēja: lottery testimony

Sazinieties ar šo lielisko ritentiņu, lai palīdzētu laimēt loteriju. isikolosolutionhome@gmail.com
Es esmu ļoti pateicīgs dalīties ar jums šīm lieliskajām liecībām. Labākais, kas jebkad manā dzīvē ir noticis, ir tas, kā es uzvaru loterijā. Es esmu sieviete, kas tic, ka kādu dienu es laimēšu loterijā. beidzot mani sapņi radās, kad es pa e-pastu nosūtīju Dr gbojie. un pasaki viņam, ka man nepieciešami loterijas numuri. Es esmu nogājis garu ceļu, tērējot naudu par biļeti, tikai tāpēc, lai pārliecinātos, ka es uzvaru. Bet es nekad nezinu, ka uzvarēt bija tik vienkārši, līdz brīdim, kad es domāju tiešsaistes pareizrakstības runātāju, par kuru tik daudz cilvēku ir runājuši, ka viņš ir ļoti lielisks loterijas pareizrakstības liešanā, tāpēc nolemju to izmēģināt. Es sazinājos ar šo cilvēku un viņš izdarīja burvestību, un viņš man iedeva laimēto loterijas numurus. Bet ticiet man, kad neizloze notika, es biju starp uzvarētājiem. Es laimēju 1.900.000 eiro. DR ISIKOLO patiesībā jūs esat labākais, un ar šo cilvēku jūs loterijās varēsit nopelnīt miljoniem naudas. Es esmu ļoti priecīgs satikt šo cilvēku, es uz visiem laikiem būšu jums pateicīgs. Nosūtīt viņam e-pastu isikolosolutionhome@gmail.com vai Whatsapp viņu pa tālruni +2348133261196

Rose Aleksandar

Apmeklēja: Thank you Dr Isikolo

Sazinieties ar Dr Isikolo pa e-pastu isikolosolutionhome@gmail.com, ja vēlaties atgūt savu vīru, sievu, draugu un draudzeni tagad un atgūt savu laimi.

Mans vārds ir Roze Aleksandars. Es esmu patiesi gandarīta par šo pakalpojumu, ko man sniedzis Isikolo. Es esmu viens no tiem cilvēkiem, kurš teica: “Es nekad nezvanīšu psihiskajam, burvim vai tamlīdzīgam”, lai palīdzētu man ar savām problēmām - vismaz par visām manām mīlas problēmām, bet es nonācu līdz vietai, kurā es zināju, ka man ir vajadzīgas kādas norādes, un es esmu tik priecīgs, ka atradu šo cilvēku ar nosaukumu Dr Isikolo, un es nekad miljona gadu laikā nebūtu domājis, ka uzrakstīšu šādu vēstuli, bet, kad gandrīz zaudēju Endrjū vienā no mūsu stulbajām cīņām (viņš es), es domāju, ka esmu visu pazaudējis. Es raudāju visu dienu un domāju, ka viņš nekad vairs neatgriezīsies pie manis. Es lasīju vīrieša, kura sauc Teilore Borga, liecības par viņu, sakot, ka tas, kā Dr Isikolo palīdz viņam atgriezties, ir 48 stundu laikā viņa eksprezidente. Es ātri viņam e-pastu. Viņš izdarīja man (Lover burvestību). Pēc 48 stundām pie manis pienāca mans (bijušais draugs) un atvainojās par izdarītajām kļūdām un sola nekad to vairs nedarīt. Kopš tā laika viss ir atgriezies normālā stāvoklī, un mūsu mīlestība tagad ir spēcīgāka, ka viņš nevar iztikt bez manis. Es un mans draugs atkal dzīvojam laimīgi. Dr Isikolo ir labākais tiešsaistes pareizrakstības runātājs, kas ir spēcīgs un patiess. Un, kad es biju ļoti izmisis, viņš mani neizmantoja. Jūs sniedzāt ļoti labu servisu personai, kurai patiesi nepieciešama. Es nezinu, kā jūs to izdarījāt vai kā šī maģija darbojas, bet viss, ko es zinu, ir, ka tas darbojas! Endrjū un es esam laimīgi kopā, un vienmēr būšu pateicīgs Dr. Isikolo pa e-pastu viņam par jebkāda veida palīdzību, kas ir ļoti spējīga un uzticama pēc palīdzības.
Nosūtiet viņam e-pastu: isikolosolutionhome@gmail.com
{WhatsApp / Zvaniet: +2348133261196}
(Viber: +2348133261196)

Renatha Lukas

Apmeklēja: Thank you Dr Isikolo

Es gribu pateikt neierobežotu paldies šim lieliskajam cilvēkam, sauktam par Dr Isikolo. Es šodien esmu laimīga, jo mans vīrs tagad ir atkal pilns ar mīlestību, mans vīrs atstāja mani pie citas sievietes tikai tāpēc, ka mums bija neliels pārpratums. viņš mani pameta un apsolās, ka nekad vairs neatgriezīsies pie manis. Es visu dienu raudāju, meklējot risinājumu, kas palīdzētu man viņu atgriezt. Tad es internetā ieraudzīju Laimes liecību. Es viņam pa e-pastu un pastāstīšu viņam par savām problēmām ar bijušo vīru, un viņš sola viņu nogādāt mājās 2 dienu laikā. Patiešām, viņš ir brīnišķīgs, viņš palīdz man 2 dienu laikā atgūt savu vīru, kuru viņš sola, un mans vīrs atgriezīsies pie manis un apsolīs mani mīlēt uz visiem laikiem un lūdz mani par sāpēm, ko viņš man nodarīja. Es uz visiem laikiem būšu jums pateicīgs, Dr, un es nepārstāšu publicēt jūsu vārdu internetā, lai cilvēki redzētu, cik patiess jūs esat. Un es gribu teikt visiem šajā vietnē, ka es vienmēr būšu pateicīgs šim vīrietim Dr Isikolo par visu, ko viņš ir izdarījis manis labā. Mans vīrs ir atkal ar mīlestību, gādīgs, patiess un viņš sola mani mīlēt mūžīgi. Es esmu apsolījis, ka katrai man zināmai iestādei nekad nebūs attiecību problēmu, izmantojot e-pastu isikolosolutionhome@gmail.com. Varat arī viņu Whatsapp pa tālruni +2348133261196.

Klara Alen

Apmeklēja: testimony

Dr ISIKOLO PATIESI IR DIEVS, KO Sūta, lai palīdzētu cilvēkiem.
Mani sauc Klara Alen. no Londonas. Es esmu šeit, lai liecinātu par lielisku un spēcīgu pareizrakstības runātāju ar nosaukumu Dr Isikolo. Es biju tik apjukusi un izpostīta, kad mīļākais atstāja mani pie citas meitenes. Man viņš bija izmisīgi vajadzīgs, jo es viņu tik ļoti mīlēju. Tāpēc es sazinājos ar šo lielisko pareizrakstības piekritēju pēc palīdzības. Viņš palīdzēja man uzmest viņam atgriešanās mīlestības burvestību un tikai 48 stundu laikā mans zēns draugs atgriezās pie manis raudot un lūdzot man piedošanu. Dr Isikolo viņu atbrīvoja, lai viņš zinātu, cik ļoti es viņu mīlu un gribu. Un Viņš arī atvēra acis, lai parādītu, cik daudz mīlestības mums ir kopā. Rakstot šo liecību šobrīd, esmu laimīgākā sieviete uz zemes. Es vēlos ieteikt šo lielisko pareizrakstības piekritēju ikvienam, kam patiešām ir nepieciešams steidzams mīlas izjaukšanas risinājums. Nosūtīt viņam e-pastu: isikolosolutionhome@gmail.com vai Whatsapp viņam pa tālruni +2348133261196.

Aleksandrs Bendiks

Tam, kurš šodien lasa šo liecību, vajadzētu svinēt kopā ar mani un manu ģimeni, jo tas visiem sākās kā joks, un daži teica, ka tas nav iespējams. Mani sauc Aleksandrs Bendiks, es esmu no Rīgas, bet kopā ar sievu pārcēlos uz Beļģiju. Esmu laimīgi precējusies ar diviem bērniem un skaistu sievu. Kaut kas briesmīgs notika ar manu ģimeni, es pazaudēju darbu un sieva aizgāja no mājas, jo es nevarēju parūpēties par sevi un ģimeni. viņai un maniem bērniem tajā laikā. Man izdevās deviņus gadus, neviena sieva mani neatbalstīja, lai labi rūpētos par bērniem. Es cenšos nosūtīt testa ziņojumu sievai, bet viņa neļauj man ar viņu runāt. Es cenšos aprunāties ar viņas draugu un viņas ģimeni, bet es joprojām zinu, ka kāds varētu man palīdzēt, un es vēlāk esmu nosūtījis pieprasījumu tik daudziem uzņēmumiem, bet tik un tā nezvanu man, līdz pienāk kāda uzticīga diena, kuru es nekad savā dzīvē neaizmirsīšu . Kad es satiku vecu draugu, kuram es izskaidroju visas savas grūtības, un viņš man pastāstīja par lielisku cilvēku, kurš viņam palīdzēja iegūt labu darbu Coca cola uzņēmumā, un viņš man teica, ka tas ir rutīnas šarms, bet es esmu cilvēks, kurš nekad tic pareizrakstībai, bet es nolēmu to izmēģināt, un es ar viņu sazinājos, izmantojot doctorosagiede75@gmail.com. Viņš mani pamācīja un parādīja, kā rīkoties šajās trīs burvestības palaišanas dienās. Es sekoju visiem norādījumiem un daru to, ko viņš man lūdza darīt labi. Drosagiede pārliecinieties, ka viss noritēja labi, un mana sieva mani atkal redzēs pēc brīnišķīgā darba Drosagiede. Mana sieva man piezvanīja ar nezināmu numuru un atvainojās, un viņa man teica, ka viņa patiešām man pietrūkst, un mūsu bērni un mana sieva nāk mājās. Un pēc divām dienām uzņēmums, kas man nosūtīja pateicības vēstuli, sauca, tagad es esmu piemērs uzņēmuma vadītājam šeit, ASV. Es iesaku, ja rodas kādas problēmas, nosūtiet ziņojumu uz šo e-pastu: doctorosagiede75@gmail.com vai whatsapp +2349014523836, un jūs iegūsit vislabāko rezultātu. Uztveriet lietas kā pašsaprotamas, un tas jums tiks atņemts. ES tev novēlu visu to labāko.

Vanessa Alen

Apmeklēja: testimony

Mans Ex-draugs beidzas mūsu attiecībās pirms 6 mēnešiem, kad es viņu apsūdzēju redzēt citu sievieti un apvainot viņu. Es gribu viņu atkal savā dzīvē, bet viņš atteicās sazināties ar mani. Viņš mainīja savu līniju, bloķēja mani no e-pasta un facebook sūtīšanas. Es biju tik sajaukt un nezinu, ko darīt. Tāpēc es nonākšu pie interneta, lai saņemtu palīdzību, un es redzēju liecības par to, kā šis spēcīgais pareizrakstības ritentiņš palīdz viņiem iegūt viņu atpakaļ. Tāpēc es sazinos ar pareizrakstības riteni, kura vārds ir DR ISIKOLO, un izskaidroju viņu problēmu, un viņš man izdeva burvestību un apliecina man 2 dienas, ka mans ex atgriezīsies pie manis, un manai pārsteidzei otrā diena, kad mans ekscentrs nāca klajā pie manām durvīm un lūgt man piedot viņam. Es esmu tik laimīgs, ka mana mīlestība atkal ir atpakaļ. Vēlreiz paldies DR ISIKOLO, jūs esat patiesi nesavtīgi un apdāvināti. E-pasts: isikolosolutionhome@gmail.com. Viņš ir vienīgā atbilde uz jūsu problēmām. Viņš var būt ļoti noderīgs, un es nepārtraucīšu publicēt savu vārdu par labu darbu, ko viņš darīja par mani, un cilvēki joprojām runā par viņu internetā. viņa tiešais kontakts ir isikolosolutionhome@gmail.com vai Whatsapp viņu pa tālruni +2348133261196

Vanessa Alen

Apmeklēja: testimony

Mans Ex-draugs beidzas mūsu attiecībās pirms 6 mēnešiem, kad es viņu apsūdzēju redzēt citu sievieti un apvainot viņu. Es gribu viņu atkal savā dzīvē, bet viņš atteicās sazināties ar mani. Viņš mainīja savu līniju, bloķēja mani no e-pasta un facebook sūtīšanas. Es biju tik sajaukt un nezinu, ko darīt. Tāpēc es nonākšu pie interneta, lai saņemtu palīdzību, un es redzēju liecības par to, kā šis spēcīgais pareizrakstības ritentiņš palīdz viņiem iegūt viņu atpakaļ. Tāpēc es sazinos ar pareizrakstības riteni, kura vārds ir DR ISIKOLO, un izskaidroju viņu problēmu, un viņš man izdeva burvestību un apliecina man 2 dienas, ka mans ex atgriezīsies pie manis, un manai pārsteidzei otrā diena, kad mans ekscentrs nāca klajā pie manām durvīm un lūgt man piedot viņam. Es esmu tik laimīgs, ka mana mīlestība atkal ir atpakaļ. Vēlreiz paldies DR ISIKOLO, jūs esat patiesi nesavtīgi un apdāvināti. E-pasts: isikolosolutionhome@gmail.com. Viņš ir vienīgā atbilde uz jūsu problēmām. Viņš var būt ļoti noderīgs, un es nepārtraucīšu publicēt savu vārdu par labu darbu, ko viņš darīja par mani, un cilvēki joprojām runā par viņu internetā. viņa tiešais kontakts ir personolosolutionhome@gmail.com vai Whatsapp viņu pa tālruni +2348133261196

Antonela Matko

Apmeklēja: Thank you Dr Isikolo

Esmu tik pateicīgs DR ISIKOLO par to, ko viņš ir darījis par mani, sākumā es domāju, ka viņš bija scam un arī domāja, ja es daru pareizo lietu, bet, kad es nolēmu sazināties ar viņu, es viņam pateicu, ka mana problēma ir smieties un teicis man, ka viss būs labi 48 stundu laikā, tāpēc es nolēmu tai izmēģināt, kurā es sazinājos ar viņu, viņš man teica, ka man vajadzētu noņemt visus mācītus no manis un būt laimīgiem, tiešām otrajā dienā es saņēmu zvanu no persona.No cilvēks raudāja, tad es nolēmu jautāt, kas es runāju, tad viņš sauca savu vārdu Ričardu, es biju satriekts, un es viņam jautāju, kas noticis, viņš teica, ka viņš patiešām žēl par to, ko viņš ir darījis ar mani pēdējo 3 gadu laikā ES viens. Ka es, lūdzu, piedod viņam, ka viņš to darīs kopā ar mani. Tātad, tad es teicu, ka viņš atnāca, ko viņš darīja, kad viņš bija ieradies, viņš ieguva man jaunu automašīnu, kā arī teica, ka man vajadzētu piekļūt viņa konta topam pierādīt man, ka viņš nekad neatstās mani par kaut ko tagad, kad mēs esam iegādājušies kopā, un mēs gatavojas svinēt šo Ziemassvētku jebkurā manā izvēlētajā valstī, ko mēs gatavojamies. Tagad mēs esam kopā un viņš nevar darīt bez manis draugi, kas ir tik laimīgi DR ISIKOLO, lai atgūtu laimi manai dzīvei. Es zvēru ar savu dzīvi. DR. com Jūs varat arī to pasniegt +2348133261196

Ana Filipova

Apmeklēja: testimony

Kā es varu to paskaidrot pasaulei, ka ir cilvēks, ko sauc par DR ISIKOLO, kas palīdzēja man atvest savu ex mīļāko un atjaunot manu dzemdē. kad visas cerības tika zaudētas .. Es un mans mīļākais pēdējos 7 gadus biju precējušies bez bērna, kuru mēs dzīvojām laimīgi. līdz kādai dienai, kad mums ir pārpratums, jo man nebija bērna par viņu, tāpēc viņš nolēma mani dzīvot citas sievietes dēļ, es biju tik skumjš un neapmierināts, un es pat nevarēju ēst līdz kādai dienai es pārlūkoju internetā, kur es redzēju dāmu, ko sauca Jessica, liecinot par pareizrakstības ritošā sastāva zvanu DR ISIKOLO, kas palīdzēja viņai atvest savu vīru, tāpēc es nolēmu mēģināt sazināties ar pareizrakstības ritentiņu DR ISIKOLO, lai es izskaidrotu visu manu problēmu DR ISIKOLO un viņš man teica, ka man nav jāuztraucas, ka viņš man palīdzēs atrisināt manu problēmu, ka mans mīļākais atgriezīsies mājās ar manu lielāko pārsteigumu tikai 48 stundu laikā, kad mans vīrs sāk mani aicināt un lūdzot piedošanu, kad man bija tik pārsteigums, ka tagad mēs esam atpakaļ atkal kā vīrs un sieva, visi paldies DR ISIKOLO, neuztraucieties, ka DR ISIKOLO ir šeit, lai palīdzētu visiem. e-pasts: isikolosolutionhome@gmail.com vai Whatsapp / Viber viņam pa tālruni +2348133261196

johnson

Apmeklēja: johnson5454@gmail.com

Es vēlos dalīties savā liecībā visiem jums, es pirms 2 gadiem apprecēju savu sievu, un sākam grūtības mājās, mēs pārtraucam gulēt uz vienas gultas, cīnāmies par mazām lietām, ko viņa vienmēr nāk mājās vēlu vakarā, dzer pārāk daudz alkohols un gulēšana ar citiem vīriešiem pie sāniem. Es nekad neesmu mīlējis nevienu sievieti savā dzīvē, izņemot viņu. viņa ir mana bērna tēvs, un es nevēlos to pazaudēt, jo mēs esam tik smagi strādājuši, lai mēs būtu šodien. pirms dažiem mēnešiem viņa nolēma dzīvot mani un bērnus, ka vientuļš būt reizēm var būt grūti, un tāpēc man nav neviena, kam vērsties, un es biju sirdis. Es zvanīju savai mammai un paskaidroju viņai visu, mana māte man pastāstīja par Dr. Sango, kā viņš palīdzēja viņai atrisināt problēmu starp viņas un mana tēva, es biju pārsteigts par to, ka viņi ir bez otra viens ar otru trīs ar pusi gadus un tas bija kā brīnums, kā viņi atgriezās savā starpā. Mani uz e-pastu: spellspecialistcaster937@gmail.com es devu uz Dr.Sango
un visu viņam paskaidrojiet, lai viņš apsolītu man neuztraucēties, ka viņš mest pareizrakstību un darīs lietas atpakaļ, kā mēs tik ļoti mīlamies un ka tur bija cits vīriešu gars, kas valdīja manu sievu. mana problēma tiks atrisināta divu dienu laikā. Tātad viņš nodeva man pareizrakstību un pēc divām dienām mana mīlestība atgriezās un lūdza mani piedot. Tagad es esmu tik laimīgs. Tāpēc es nolēmu dalīties pieredzē ar visiem, kam ir šāda problēma. Dr atbrīvoties no lielās pareizrakstības cast viņa e-pasta adresi: spellspecialistcaster937@gmail.com viņš var atrisināt sekas
1. Iegūstiet savu mīļāko vai vīru vai sievu atpakaļ
2. Garīgā bruņu izturība
4. Naudas pareizrakstība
5. Ilgstoša rakstība
6. Bagātības pareizrakstība
7. Aizsardzības pareizrakstība
8. Saņemiet darbu pareizrakstību
9. Kļūt par vadītāja spēli
10. Iegūstiet lielu aizdevumu, nemaksājot nodokļa rēķinu
11. Saņemiet naudu atpakaļ
12. Bērnu berzes
13. Grūtniecības pareizrakstība
14. Brīvības pareizrakstība
15. Mīlestības pareizrakstība
16, izzūd pareizrakstība
17. Neredzama cilvēka pareizrakstība
18. Pareizrakstības pēctecis
19. Laulības pareizrakstība
20. Izmetiet pareizrakstību
21. Popularitātes pareizrakstība
22. Nāves pareizrakstība
23. Skaistumkopšanas pareizrakstība
24. Supernatural spēks
25. Trakums
26. Bezmaksas hipotēku pareizrakstība
27. Filmu un filmu pareizrakstības veidošana
28. HIV / AIDS pareizrakstība
29. Tuberkulozes pareizrakstība
30. Brīvs svars un ķermeņa pareizrakstība
31 vilku spēles
ja jums ir kādas problēmas, lūdzu, ātri sazinieties ar Dr.SANGO savā e-pastā spellspecialistcaster937@gmail.com

Ana Hrvoje

Apmeklēja: Thank you Dr Isikolo

Es esmu tik priecīgs, ka varu dalīties šajā fantastiskajā liecībā. Mana dzīve ir pilnīgi mainījusies 48 stundu laikā. Es redzu sevi spogulī un smaidu. Es pirmo reizi vecumā ticu sev un savām spējām. Man ir mans draugs savā dzīvē ar Dr Isikolo palīdzību. Viņš teica nožēlu par 48 stundām pēc burvestības izveidošanas. Viņš teica, ka saprata, ka viņš nekad nav gribējis izjaukt, viņš nevarēja rīkoties ar emocionālo bagāžu, ko visu laiku pavadīju. Viņš teica, ka viņš domāja, ka tas ir negatīva ietekme uz manu dzīvi un domāja, ka vislabāk ir atstāt. Viņš teica, ka ir grūti, ka es visu laiku runāju par pagātni. Mēs abi esam piedevuši viens otram. Man ir nauda savā kabatā, kas beidzot ir mana. (Mana kompensācijas pārbaude nāca caur mani, man teica, ka tā bija mēnešus. Es esmu dzīvs pierādījums tam, ko drīkst darīt Isikolo. Es jums tik daudz pateicos par to, ka jūs, manā attiecībās, darījāt lielisku lietu. Tagad es esmu tik laimīgs. palīdzēt mums abiem bija iespēja redzēt un runāt patiesību viens pret otru.Es nekad domāju, ka burvestība varētu palīdzēt pāris, pirms es esmu ļoti priecīgs sazināties ar jums un uzsāka visu to notikt.Jebkurš, kas ir attiecības problēma var sazināties ar Dr Isikolo pa e-pastu isikolosolutionhome@gmail.com Jūs varat arī to pasūtīt +2348133261196.

Nikola Leo

Apmeklēja: isikolosolutionhome@gmail.com

WOW! Šī ir brīnišķīgākā lieta, kas man ir piedzīvojusi, un man vajag dalīties ar šo lielisko liecību. Es apmeklēju forumu šeit internetā 2019. gada 18. aprīlī. uz forumu .. Es nekad to ticēju, jo es nekad neesmu dzirdējis un neko nezinājis par burvību .. Neviena iestāde nebūtu varējusi mani pārliecināt par burvju viļņiem, nevis līdz brīdim, kad DR ISIKOLO man radīja brīnišķīgu darbu un atjaunoja savu laulību 6 gadus atpakaļ pie manis un atnesa mans laulātais atpakaļ pie manis tajā pašā 48 stundās, tāpat kā es lasīju internetā. Es biju patiesi pārsteigts un satriekts, kad mans vīrs nolaidās lūdzot piedošanu, un man viņu pieņemt atpakaļ. es tiešām neesmu vārdi un prieks, un es nezinu, cik daudz jums jāpauž mans atzinība. DR ISIKOLO jūs esat Dievs, kas man ir nosūtīts man un manai visai ģimenei .. Un tagad es esmu priecīga sieviete. viņa e-pasts isikolosolutionhome@gmail.com Varat arī WHATSAPP viņu +2348133261196

David Roko

Apmeklēja: testimony

Mani vārdi ir David Roko, kas vēlas liecināt par šo lielisko mīlestības pareizrakstības riteni, kas palīdzēja man atvest savu bijušo sievu. Mana ex sieva un es, kur ir pārpratums, kas noveda pie mūsu sabrukuma, lai gan es devos lūgt viņai vairākas reizes, lai lūgtu piedot un pieņemt mani atpakaļ, jo es zinu, ka es viņu aizvainoju, bet katru reizi, kad es aizgāju, es vienmēr jūtos dziļāk sāpēs un agonijā viņa vienmēr iet uz mani un negribētu klausīties, kas man ir jāsaka, un es jutos tik tukšs manī, mana vientulība kļuva sliktākā, līdz šī uzticīgā diena, kad es pārlūkoju internetu, es redzēju liecību par internetu, kas liecina par Dr Isikolo labs darbs, es sazinājos ar viņu, kuru viņš 48 stundu laikā apliecināja man par tūlītēju rezultātu. Tikai 48 stundas, kad viņš apsolīja manai sievai tagad atgriezās mājās, lūdzot piedošanu mīlēt un lolot viņu un bērnus uz visiem laikiem, esmu tik laimīgs un pateicīgs Dr Isikolo. Mana sieva atkal mīl mani. Ja ir kāda iestāde, kas tur ir grūtībās un nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar Dr. Isikolo: personolosolutionhome@gmail.com Jūs varat arī Whatsapp / Viber viņu +2348133261196

Joe Maquez

Apmeklēja: testimony

Iedomājieties, ka nakti kļūsiet ļoti bagāti. Daudzu miljonu dolāru loterijas uzvarētājs noteikti būs dzīvības maiņas pasākums gandrīz katram loterijas uzvarētājam. Mans vārds ir Joe Maquez un es uzvarēju summu 180000 eiro. Es zinu, ka daudzi cilvēki brīnās, kā es uzvarēju loterijā. Vai jūs ticētu man, ja es jums teicu, ka es to darīju ar pareizrakstības liešanu? Es satiku šo slaveno pareizrakstības riteni, kas pazīstams kā DR ISIKOLO, un viņš to darīja man. Tik šokējoši, kā man bija, mans slavenais komentārs preses izdevumam bija: „Es eju un slēpt manā gultā.” Nekad es neticēju, ka DR ISIKOLO faktiski mani padarīja bagātu nakti. Ja jūs vēlaties, lai jūs varētu uzvarēt un kļūt ļoti bagāti, tāpat kā es, sazinieties ar ārstu Isikolo pie personolosolutionhome@gmail.com vai Whatsapp viņu uz +2348133261196 un jūs būsiet laimīgi. Paldies par lasīšanu un ceru, ka jūs redzēsiet augšā.

elizabeth

Apmeklēja: elizabeth7887@gmail.com

Sveiki draugi, es esmu Elizabeth Anders. Es esmu jauns šeit, īsti nezinu, kā šeit darbojas, bet es šeit izlasīju labus komentārus, un es arī nedaudz pievienošu savu dzīvi, jo tas būs noderīgs daudziem no mums šeit, meklējot atbildes un risinot attiecības ar problēmām Pēc četrus gadus ilgas attiecības ar Andersonu, viņš ar mani sabruka, es darīju visu, lai saņemtu viņu atpakaļ, bet viss bija veltīgi, es gribēju viņu tik daudz tāpēc, ka man ir mīlestība uz vīru, es viņam jautāju visu Es solīju, bet viņš atteicās. Es izskaidroju savu attiecību problēmu manam drauga kolēģim darba vietā, un viņa ierosināja, ka es drīzāk sazināšos ar mīlas spēļu mīļāko, kurš varētu man palīdzēt izveidot mīlestības spēli, lai padarītu cilvēku mājās pie manis, bet es esmu tāds, kas nekad nav dzīvojis maģijā , Man nebija citas izvēles, es deva to izmēģināt, es nosūtīju pareizrakstības kanālu, un viņš man teica, ka nav nekādu problēmu, ka viss būs labi trīs dienu laikā, mans ex atgriežas pie manis trīs dienu laikā, profesors Pellars, kas bija burvestība. pareizrakstība gaisā un katru otro pareizrakstības šarmu savā templī manā vārdā nakts vidū. Pārsteidzoši otrā diena bija ap pusdienlaiku. 16.00. Es saņēmu telefona zvanu no nezināma numura, mans bijušais vīrs mani sauca, es biju tik pārsteigts, ka atbildēju uz manu telefona zvanu, redzot, ka tas bija mans vīrs, mums bija ilga saruna, un viss, ko viņš teica, bija, ka viņš bija tik žēl jo viss bija nepareizi viņa vainas dēļ, viņš teica, ka vēlas, lai es atgrieztos pie viņa, ka viņš mani tik ļoti mīl. Es biju tik laimīgs un devos pie viņa, un tas atkal sāka dzīvot kopā līdz šodienai. Kopš tā laika es apsolīju dalīties ar saviem labiem ziņu rezultātiem ar mīlestības spēlēm, kas lieliski darbojas bez jebkādām blakusparādībām. Man ir šāds stingrs nodoms, ka kāds, kas zinu, kam ir problēmas ar attiecībām, būtu noderīgs šādai personai, atsaucoties uz viņu uz vienīgo reālo un spēcīgo pareizrakstības pārbaudītāju, kurš man palīdzēja atrisināt savu laulības problēmu. e-pasts: drpellar@gmail.com varat viņam nosūtīt e-pastu, ja jums nepieciešama palīdzība jūsu attiecībās vai citā gadījumā.
kā:
1) mīlestības spēles atgūst zaudējumu mīlestības attiecības
2) Lost Love Spells, kas apvienojas ar ex
3) Laulības šķiršana
4) Laulības lomas
5) saistoša rakstība
6) Sabrukšanas burvestības
7) Biroja klasifikācijas veicināšana
8.) Jūs vēlaties būt grūtniece un jums ir savs bērns.
9) Vēlaties apmierināt savu mīļoto gultu, spēcīgu erekciju
Sazinieties ar šo lielisko cilvēku, ja jums ir problēmas ar esošo risinājumu
izmantojot drpellar@gmail.com

faith

Apmeklēja: faith5454@gmail.com

Tas ir šeit, lai liecinātu par to, ko šī lielā burvestība man ir darījusi. Es nekad neticu pole casting, līdz brīdim, kad man bija kārdinājums to izmēģināt. Man un manam vīram ir daudz problēmu, kas dzīvo kopā, viņš ne vienmēr padarīs mani laimīgu, jo viņš ir iemīlējies citā ārpus mūsu laulības. Es centos darīt visu, lai pārliecinātos, ka mans vīrs atstāj šo sievieti, bet jo vairāk es viņu runāju. Jo vairāk viņš mani skumj, tāpēc mana laulība kļuva par laulības šķiršanu, jo viņš man dod lielāku uzmanību. Tātad ar visām šīm sāpēm un nemiers, es nolēmu sazināties ar šo pareizrakstību, lai redzētu, vai lietas var strādāt starp mani un manu vīru vēlreiz. šis burvestības profesors Pellars man teica, ka mans vīrs ir patiešām liels, ka viņš ir burvīgs burvība, tāpēc viņš man teica, ka darīs visu, kā parasti. viņš turpināja un iemeta man pareizrakstību pēc 3 dienām, kuras mans vīrs uzrakstīja pilnīgi mainījies, viņš atnāca atvainoties par to, kā viņš izturējās pret mani, ka viņš pats nav, es patiešām pateicos profesoram Pellaram par to, ka mans vīrs ir atpakaļ pie manis. sazinoties ar profesoru Pellarforu tiem, kuriem ir kādas problēmas saistībā ar laulību un attiecību problēmām, viņš to atrisinās. Tās e-pasta adrese ir šeit: drpellar@gmail.com
1) Ja vēlaties, lai jūsu ex atpakaļ.
(2) mīlestības spēles
(3) Jūs vēlaties, lai jūs tiktu reklamēts birojā.
(4) Vēlaties, lai sievietes / vīrieši darbotos pēc jums.
(5) Ja vēlaties bērnu.
(6) Jūs vēlaties būt bagāts vai laimēt loteriju.
(7) Vēlaties piesaistīt savu laulāto, lai tas būtu tavs.
(8) Ja jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts.
(9) Ja nevarat tikties ar savu partneri.
(10) ja vēlaties pārtraukt laulības šķiršanu.
(11), ja vēlaties atdalīt savu laulāto.
(12) ja vēlaties veikt izmeklēšanu.
(13) Grūtniecības viļņus domāt par bērnu
(14) Garantija Jūs saņemat satraucošas juridiskas lietas un laulības šķiršanu neatkarīgi no skatuves
(15) Atcelt savas laulības vai attiecības no šķelšanās.
vēlreiz e-pasta adrese ir drpellar@gmail.com

faith

Apmeklēja: faith5454@gmail.com

Tas ir šeit, lai liecinātu par to, ko šī lielā burvestība man ir darījusi. Es nekad neticu pole casting, līdz brīdim, kad man bija kārdinājums to izmēģināt. Man un manam vīram ir daudz problēmu, kas dzīvo kopā, viņš ne vienmēr padarīs mani laimīgu, jo viņš ir iemīlējies citā ārpus mūsu laulības. Es centos darīt visu, lai pārliecinātos, ka mans vīrs atstāj šo sievieti, bet jo vairāk es viņu runāju. Jo vairāk viņš mani skumj, tāpēc mana laulība kļuva par laulības šķiršanu, jo viņš man dod lielāku uzmanību. Tātad ar visām šīm sāpēm un nemiers, es nolēmu sazināties ar šo pareizrakstību, lai redzētu, vai lietas var strādāt starp mani un manu vīru vēlreiz. šis burvestības profesors Pellars man teica, ka mans vīrs ir patiešām liels, ka viņš ir burvīgs burvība, tāpēc viņš man teica, ka darīs visu, kā parasti. viņš turpināja un iemeta man pareizrakstību pēc 3 dienām, kuras mans vīrs uzrakstīja pilnīgi mainījies, viņš atnāca atvainoties par to, kā viņš izturējās pret mani, ka viņš pats nav, es patiešām pateicos profesoram Pellaram par to, ka mans vīrs ir atpakaļ pie manis. sazinoties ar profesoru Pellarforu tiem, kuriem ir kādas problēmas saistībā ar laulību un attiecību problēmām, viņš to atrisinās. Tās e-pasta adrese ir šeit: drpellar@gmail.com
1) Ja vēlaties, lai jūsu ex atpakaļ.
(2) mīlestības spēles
(3) Jūs vēlaties, lai jūs tiktu reklamēts birojā.
(4) Vēlaties, lai sievietes / vīrieši darbotos pēc jums.
(5) Ja vēlaties bērnu.
(6) Jūs vēlaties būt bagāts vai laimēt loteriju.
(7) Vēlaties piesaistīt savu laulāto, lai tas būtu tavs.
(8) Ja jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts.
(9) Ja nevarat tikties ar savu partneri.
(10) ja vēlaties pārtraukt laulības šķiršanu.
(11), ja vēlaties atdalīt savu laulāto.
(12) ja vēlaties veikt izmeklēšanu.
(13) Grūtniecības viļņus domāt par bērnu
(14) Garantija Jūs saņemat satraucošas juridiskas lietas un laulības šķiršanu neatkarīgi no skatuves
(15) Atcelt savas laulības vai attiecības no šķelšanās.
vēlreiz e-pasta adrese ir drpellar@gmail.com

latifat

Apmeklēja: lathfat433535@gmail.com

sveiki dārgie draugi, es lasu labus blogu rakstus par savu apbrīnojamo darbu, es esmu ļoti priecīgs par jums visiem, jo ​​es atklāju tādu pašu laimi sev, pirms dažām nedēļām es izlasīju līdzīgu liecību par attiecību konsultāciju vietni mana darbavieta, komentārs, ko publicēja sieviete Jennifer Osawe no Madrides, viņa liecināja tiešsaistē, un teica, ka lielais cilvēks no arābu tautas, kuru sauca profesors Pellars, varēja atņemt savu bijušo draugu pēc 12 mēnešu pārtraukuma. Es biju motivēts un pārsteigts, ka dzirdēju par mīlestības spēļu daļu, es mēģināju sazināties ar to pašu profesoru Pellaru pa: (drpellar@gmail.com), lai steidzami atrisinātu vīra vīru, mēs apprecējamies apmēram 2 gadus. atdalītas. Es nekavējoties nosūtīju e-pastu profesoram Pellaram, es saņēmu tūlītēju atbildi, viņš man teica, ka var man palīdzēt, viņš teica, ka mana lieta viņam ir pārāk vienkārša, lai viņš varētu rīkoties, jo viņš ir atrisinājis līdzīgus gadījumus gadu gaitā. Es to izmēģināju, jo man nav ko zaudēt, mēģinot. Viņš pieprasīja fotogrāfiju attēlus, un es nopirku sveces un citu pareizrakstības materiālu, kas bija nepieciešams veiksmīgam rezultātam. Pirms divām dienām, kas bija otrdien no rīta pēc tam, kad tika aktivizēta mīlestības spēles daļa, es saņēmu telefona zvanu no sava bijušā vīra vīra, viņš tik ļoti laipni runāja ar mani un atvainojās par to, ka ar mani, ka tas bija velna roku darbs, un viņš juta ļoti žēl, es viņam piedoju un pateicos viņam par atgriešanos. Tas bija šokējošs un liels pārsteigums. Es nekad nevarētu iedomāties, ka tā strādās tik ātri, kamēr vakar no rīta mans vīrs atgriezās mājās, lai satiktos ar mani un mūsu diviem brīnišķīgajiem bērniem, kurus mēs visi esam laimīgi kā ģimene.
sazinies ar profesoru Pellaru, izmantojot šo e-pasta adresi drpellar@gmail.com
Profesoram Pellar ir liela burvju pareizrakstības spēja, lai atrisinātu šādus jautājumus: ...
1) mīlēt pareizrakstības daļu, lai uzvarētu spēlēs
2) Reset Lost Love Spells
3) Laulības šķiršanas burvestības
4) laulātā laulātā laulātie
5) saistoša rakstība, lai dzīvotu kopā mūžīgi
6) Sabrukšanas burvestības
7) burvīgas saknes un garšaugi spēcīgai augšāmcelšanai un ilgstošam seksam
8.) Jūsu darba birojā tiek popularizēta burvju pareizrakstība
9) Burvju burvestība, lai iegūtu bērnu. (dzemdes sieviešu augļi)
Piezīme Es biju izmisīgi atgriezties pie sava bijušā mīlestības cilvēka ar tūlītējiem rezultātiem, es nekad neesmu gaidījis, lai redzētu steidzamu rezultātu, tāpat kā tas, kas notiek, mans mīlestības cilvēks mani uzaicināja uz manu mobilo tālruni. Mīlestības stieņu apmaiņa darbojas ātrāk, lai izmisīgā sieviete vai cilvēks meklētu steidzamu rezultātu, lai atjaunotu patiesu mīlestību un mieru laulības attiecībās, sazinoties ar profesoru Pellaru uzreiz pa šo e-pastu: drpellar@gmail.com

maltida

Apmeklēja: Greatlapola67@gmail.com

Mans vārds ir maltida, es esmu no latviešu, esmu dzīvojis manā sakāvē un sāpēs. Es satiku šo vīrieti (greatlapola67@gmail.com) vietnē, kas runā par sirds pārtraukumu, es redzēju tik daudz liecību par to, kā viņš dziedināja daudziem cilvēkiem no sāpēm. Es paņēmu savu e-pastu, uzrakstīju savu e-pastu un sazinājās ar viņu un pastāstīju viņam savas problēmas, viņš teica, ka manam prātam vajadzētu būt mieram, ka es biju pareizajā vietā, lai es viņu uzticētos un Iwastold ar (greatlapola67@gmail.com), ka mans slogs tiks noņemts no manis 24 stundu laikā, ja es tikai ievērošu to, ko es esmu teicis. tik brīvs un dzīvs viss, ko es darīju nākamajā dienā, izrādījās tik pārsteidzošs, man ir labāks darbs, man ir jābūt draugiem ar brīnišķīgu vīrieti no manas puses, mēs apprecējāmies, un mēs esam tik laimīgi kopā, tāpēc es esmu Jūs esat pateicīgi, ka esat zinājis, ka jūs, sir.Jūs varat arī sazināties ar viņu šādi: (Greatlapola67@gmail.com) vai varat sazināties ar viņu privāti savā mobilā tālruņa numurā: +2349034970099

Marianna

Apmeklēja: Legalachievalgroups@gmail.com

Paldies jums, ka esat atjaunojis savu laulību. Mēs esam nošķirti pēdējos 3 gadus. Es sāku meklēt internetu internetā cilvēkiem, kuriem Dievs atjaunoja savu laulību, un es atklāju lielisku burvestību, jo viņš ir palīdzējis tik daudzām attiecībām, es sazinājos ar viņu pēc palīdzības, pēkšņi pēc tam, kad lika burvestību, mans vīrs atgriezās mājās tikai 2 dienas pēc liešanas viļņus un lūgt piedošanu, un tagad mēs dzīvojam kopā laimīgi atkal paldies Chuby lieliski par jūsu palīdzību. e-pasts chuby liels, lai palīdzētu EMAIL, izmantojot: chubygreat@gmail.com vai zvaniet vai zvaniet pa tālruni +2348165965904

Marianna

Apmeklēja: Legalachievalgroups@gmail.com

Paldies jums, ka esat atjaunojis savu laulību. Mēs esam nošķirti pēdējos 3 gadus. Es sāku meklēt internetu internetā cilvēkiem, kuriem Dievs atjaunoja savu laulību, un es atklāju lielisku burvestību, jo viņš ir palīdzējis tik daudzām attiecībām, es sazinājos ar viņu pēc palīdzības, pēkšņi pēc tam, kad lika burvestību, mans vīrs atgriezās mājās tikai 2 dienas pēc liešanas viļņus un lūgt piedošanu, un tagad mēs dzīvojam kopā laimīgi atkal paldies Chuby lieliski par jūsu palīdzību. e-pasts chuby liels, lai palīdzētu EMAIL, izmantojot: chubygreat@gmail.com vai zvaniet vai zvaniet pa tālruni +2348165965904

Damian Anna

Apmeklēja: Legalachievalgroups@gmail.com

Chubygreat@gmail.com helped me brought back my Lover. He broke up with me and left with another lady and I was confused and heart broken and then I contacted chubygreat@gmail.com, he gave some instructions and told me what I needed to do, and after I have done as he said, My husband came back to me and left the other woman and came apologising. Thanks to chuby great for your help. You can also contact +2348165965904.

Catherina

Apmeklēja: Legalachievalgroups@gmail.com

Sveiki, es esmu šeit, lai dalītos savā liecībā par to, kā mans vīrs atgriezās pie manis ar lielo pareizrakstības ārsta palīdzību, kura nosaukums ir Ologodospellwork. Es biju precējies ar savu vīru 9 gadus, mēs dzīvojām laimīgi, un mēs tik ilgi mīlam viens otru, mums bija divi bērni, zēns, kurš ir 6 gadus vecs, un meitene, kas ir 4 gadus veca ... Mēs bijām patiesi laimīgi ģimene līdz viņa attieksmei uzreiz viņš nemainījās, un es pamanīju, ka tur bija tik daudz pārmaiņu, ko es neuzticu, viņš bija pieņēmis citu sievieti.
Es izlasīju par Dr Ologhodo un es sazinājos ar viņu, es viņam pateicu, ka mana problēma ir vislielākā pārsteiguma dēļ, ka viņš visu atrisināja, kad es sekoju viņa norādījumiem, ticiet man, man un manam vīram ir kopā, un mēs esam viena liela un laimīga ģimene. pateicoties Dr. Ologodo, es tiešām nevaru palīdzēt, bet dalīties ar šo liecību. Jūs varat nokļūt tajā pat tad, ja jums ir problēmas, vienmēr esat gatavs palīdzēt.
Sazinieties ar viņu pa e-pastu: Dr.ologhodopellwork@gmail.com vai viņa adresi +2348156911977
Goodbye !!

Mary

Apmeklēja: Solution

VAJAG IZLASĪT:

Mans vārds ir Marija, es esmu no Austrijas, es vēlos pateikt pasaulei, kā es saņēmu palīdzību no šī lielā burvestības ritekļa, kurš man izdeva burvestību, lai mans vīrs atgrieztos un burvestību, lai mani varētu reklamēt manā birojā un šodien Es esmu apmierināts ar savu vīru un mana dzīve ir lieliska, mans vīrs atstājis 11 gadus, un viņš bija ar citu sievieti, kamēr es cietu vientulībā, cik sāpīgi. Mani brāļi un māsas, kuras es jums ieteiktu, lai atrisinātu savu dzīves problēmu un būtu labas mājas nekā ciest klusumā, tagad esmu sava uzņēmuma vadītājs, jo dr. Ogundele, es saņēmu viņa kontaktinformāciju internetā ar citu sievieti, kura bija arī daloties savā liecībā, es teicu Dr Ogundele, ka es dalīšos savā labajā darbā internetā, lai pastāstītu pasaulei, tāpēc es to daru tagad. viņš atnesa mans vīrs, kurš atstājis 11 gadus mazāk nekā 48 stundas, viņš ir 100% reāls un godīgs. Tātad, ja kādam no jums ir nepieciešama jebkāda veida palīdzība, es uzskatu un zinu, ka Dr Ogundele var palīdzēt jums 100% atrisināt to un būt laimīgam, tāpat kā es. Par WhatsApp tērzēšanu un tiešajiem zvaniem: +27638836445 .. e-pasts: ogundeletempleofsolution@gmail.com

Tonia

Apmeklēja: Solution

VAJAG IZLASĪT

Sveiki Ikviens mans vārds ir Tonia, es vēlos dalīties ar savu stāstu pasaulei par to, kā es saņēmu savu bijušo vīru atpakaļ ar mīlestības burvestību, es esmu piedzīvojis tikai ar savu mazo meitu 9 gadus, mans vīrs atstāja mani un sekoja citai sievietei. es meklēju palīdzību visur Neviens nevarēja man palīdzēt, līdz pagājušajā mēnesī es redzēju vienas Vācijas sievietes reklāmu, runājot par Dr Ogundele, Šis cilvēks ir ļoti spēcīgs, viņam ir tiesības kaut ko darīt, viņš mani atnesa man. ar viņa burvestību es biju tik laimīgs, un es viņam pateicu, ka es dalīšos viņa vārdā pasaulē, lai cilvēki viņu pazītu, Dr Ogudele atnesa mans vīrs, kurš mani atstāja 9 gadus tikai 24 stundās, šis cilvēks ir super spēcīgs, es gribu jūs informēt, ka viņiem ir attiecības vai kāda veida problēma, sazinieties ar Dr Ogundele, un viņš palīdzēs tieši tā, kā viņš man palīdz. Šeit ir viņa kontaktinformācija tiem, kas vēlas sazināties ar viņu, lai saņemtu risinājumu E-pasts: ogundeletempleofsolution@gmail.com WhatsApp un Viber Chat: +27638836445.

Tonia

Apmeklēja: Solution

VAJAG IZLASĪT

Sveiki Ikviens mans vārds ir Tonia, es vēlos dalīties ar savu stāstu pasaulei par to, kā es saņēmu savu bijušo vīru atpakaļ ar mīlestības burvestību, es esmu piedzīvojis tikai ar savu mazo meitu 9 gadus, mans vīrs atstāja mani un sekoja citai sievietei. es meklēju palīdzību visur Neviens nevarēja man palīdzēt, līdz pagājušajā mēnesī es redzēju vienas Vācijas sievietes reklāmu, runājot par Dr Ogundele, Šis cilvēks ir ļoti spēcīgs, viņam ir tiesības kaut ko darīt, viņš mani atnesa man. ar viņa burvestību es biju tik laimīgs, un es viņam pateicu, ka es dalīšos viņa vārdā pasaulē, lai cilvēki viņu pazītu, Dr Ogudele atnesa mans vīrs, kurš mani atstāja 9 gadus tikai 24 stundās, šis cilvēks ir super spēcīgs, es gribu jūs informēt, ka viņiem ir attiecības vai kāda veida problēma, sazinieties ar Dr Ogundele, un viņš palīdzēs tieši tā, kā viņš man palīdz. Šeit ir viņa kontaktinformācija tiem, kas vēlas sazināties ar viņu, lai saņemtu risinājumu E-pasts: ogundeletempleofsolution@gmail.com WhatsApp un Viber Chat: +27638836445.

Tonia

Apmeklēja: Solution

VAJAG IZLASĪT

Sveiki Ikviens mans vārds ir Tonia, es vēlos dalīties ar savu stāstu pasaulei par to, kā es saņēmu savu bijušo vīru atpakaļ ar mīlestības burvestību, es esmu piedzīvojis tikai ar savu mazo meitu 9 gadus, mans vīrs atstāja mani un sekoja citai sievietei. es meklēju palīdzību visur Neviens nevarēja man palīdzēt, līdz pagājušajā mēnesī es redzēju vienas Vācijas sievietes reklāmu, runājot par Dr Ogundele, Šis cilvēks ir ļoti spēcīgs, viņam ir tiesības kaut ko darīt, viņš mani atnesa man. ar viņa burvestību es biju tik laimīgs, un es viņam pateicu, ka es dalīšos viņa vārdā pasaulē, lai cilvēki viņu pazītu, Dr Ogudele atnesa mans vīrs, kurš mani atstāja 9 gadus tikai 24 stundās, šis cilvēks ir super spēcīgs, es gribu jūs informēt, ka viņiem ir attiecības vai kāda veida problēma, sazinieties ar Dr Ogundele, un viņš palīdzēs tieši tā, kā viņš man palīdz. Šeit ir viņa kontaktinformācija tiem, kas vēlas sazināties ar viņu, lai saņemtu risinājumu E-pasts: ogundeletempleofsolution@gmail.com WhatsApp un Viber Chat: +27638836445.

Tonia

Apmeklēja: Solution

VAJAG IZLASĪT

Sveiki Ikviens mans vārds ir Tonia, es vēlos dalīties ar savu stāstu pasaulei par to, kā es saņēmu savu bijušo vīru atpakaļ ar mīlestības burvestību, es esmu piedzīvojis tikai ar savu mazo meitu 9 gadus, mans vīrs atstāja mani un sekoja citai sievietei. es meklēju palīdzību visur Neviens nevarēja man palīdzēt, līdz pagājušajā mēnesī es redzēju vienas Vācijas sievietes reklāmu, runājot par Dr Ogundele, Šis cilvēks ir ļoti spēcīgs, viņam ir tiesības kaut ko darīt, viņš mani atnesa man. ar viņa burvestību es biju tik laimīgs, un es viņam pateicu, ka es dalīšos viņa vārdā pasaulē, lai cilvēki viņu pazītu, Dr Ogudele atnesa mans vīrs, kurš mani atstāja 9 gadus tikai 24 stundās, šis cilvēks ir super spēcīgs, es gribu jūs informēt, ka viņiem ir attiecības vai kāda veida problēma, sazinieties ar Dr Ogundele, un viņš palīdzēs tieši tā, kā viņš man palīdz. Šeit ir viņa kontaktinformācija tiem, kas vēlas sazināties ar viņu, lai saņemtu risinājumu E-pasts: ogundeletempleofsolution@gmail.com WhatsApp un Viber Chat: +27638836445.

fathma

Apmeklēja: fatima34@gmail.com

Pateicas lielajam Dr.Chambercam par SOLVE MŪSU PROBLĒMU VIETU VIŅU EMAIL IS chamberc564@yahoo.com
Mans vārds ir Miss Fatima. 5 gadus es biju precējies ar savu vīru. Mēs kopā ar šo gadu dzīvojām laimīgi, bet ne līdz brīdim, kad viņš ceļo uz Austrāliju komandējumā, kur viņš satika šo meiteni, un kopš tā laika viņš ienīst mani un bērnus un viņu mīlestību tikai tad, kad mans vīrs atgriezies no brauciena, viņš teica, ka vairs negribēja redzēt mani un manus bērnus, tāpēc viņš mūs aizveda no mājas un devās uz Austrāliju, lai redzētu šo otro sievieti. tāpēc es un mani bērni bija tik neapmierināti, un es paliku kopā ar māti, un es nebūtu labi izturējies, jo mana māte precējusies ar citu vīrieti pēc mana tēva nāves, tāpēc vīrs, kuram viņš bija precējies, nebija izturējies pret viņu, un mani bērni bija tik mulsināti un es meklēju veidu, kā iegūt savu vīru mājās, jo es ļoti mīlu un novērtēju viņu, tāpēc kādu dienu, kad es pārlūkoju datoru, es redzēju testamentu par vīrieti, kuram Dr.Chamberc palīdz palīdzēt savai sievai atgriezties viņam, liecības, ko internetā dala arī daudzi dāmas, un es biju tik iespaidīgs, ka es arī domāju, ka es to izmēģinu.
Sākumā es biju nobijies, bet, kad es domāju par to, ko mani bērni un es ejam cauri, es sazinājos ar Dr.Chamberc, ko es darīju visu, ko viņš man lūdza darīt ar ticību, un viņš man teica, ka paliek mierīgs tikai 24 stundas, lai mans vīrs būtu Atgriezieties pie manis un, manuprāt, pārsteidzot, es saņēmu zvanu no sava vīra otrajā dienā, jautājot pēc bērniem, un es aicināju Dr.cahmber un viņš teica, ka viņa problēmas ir atrisinātas manam dēlam. tā kā es saņēmu savu ģimeni pēc ilgstošas ​​stresa, lai bremzētu ļaunu dāmu, ar visu šo Dr.Chamberc palīdzību, es vēlos, lai jūs visi šajā forumā pievienojos man, sakot milzīgu paldies Dr.Chamberc un es viņam ir arī jāsazinās ar padomu par tādām vai līdzīgām problēmām vai jebkādām problēmām, kas saistītas ar viņu e-pasta vēstulē. jūs varat arī zināt šo ārstu ar šo mobilā tālruņa numuru +23480887777194
Tas ir specializējies sekojošās sērijās.
(1) Ja vēlaties, lai jūsu ex atpakaļ.
(2) ja jums vienmēr ir slikti sapņi.
(3) Ja vēlaties, lai jūs tiktu reklamēts jūsu birojā.
(4) Ja vēlaties, lai sievietes / vīrieši darbotos pēc jums.
(5) Ja vēlaties bērnu.
(6) Ja vēlaties būt bagāts.
(7) Ja jūs vēlaties, lai jūsu vīrs / sieva būtu jūsu mūžīgi.
(8) Ja jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība.
(9) Kā jūs esat maldināts un vēlaties atgūt zaudēto naudu.
(10) ja vēlaties pārtraukt laulības šķiršanu.
(11) Ja vēlaties šķirties jūsu vīram.
(12) ja vēlaties, lai jūsu vēlmes tiktu piešķirtas.
(13) Grūtniecība bērna iedomāšanai
(14) Nodrošināt, ka jūs iegūsiet problemātiskas tiesas lietas un šķiršanās neatkarīgi no tā, kādā posmā
(15) Apturiet savu laulību vai attiecības no dalīšanas.
(16) ja Jums ir tādas slimības kā (H I V), (CANCER) vai kāda cita slimība.
(17) vai jums ir vajadzīgas atbrīvošanas lūgšanas par savu bērnu vai par sevi.
(18) Jūs vēlaties izārstēt cukura diabēta ārstēšanu, ārstēt herpes, ārstēt HIV un AIDS, ārstēt krūts vēzi un izārstēt vēzi,
atkal, pārliecinieties, ka sazināsieties ar viņu pa e-pastu chamberc564@yahoo.com, viņš ir risinājums visām jūsu problēmām un grūtībām dzīvē. jūs varat arī zināt šo ārstu ar šo mobilā tālruņa numuru +23480887777194

maria

Apmeklēja: dregbedcaster@gmail.com

Pateicas lieliskajai DR Sunny'ai, lai atrisinātu savas problēmas, kuras ir viņas EMAIL IS (drsunnydsolution1@gmail.coma
mans vārds ir Miss Fatima, es biju precējies ar savu vīru piecus gadus, un mēs dzīvojām laimīgi kopā par šiem gadiem, un līdz brīdim, kad viņš devās uz Austrāliju komandējumā, kur satika šo meiteni, un kopš tā laika viņš ienīst mani un bērnus un mīlestību tikai viņai. tāpēc, kad mans vīrs atgriezās no brauciena, viņš teica, ka nevēlas mani un mani bērnus atkal redzēt, lai viņš mūs aizveda no mājas, un tagad viņš dodas uz Austrāliju, lai redzētu šo otro sievieti. tāpēc es un mani bērni tagad bija tik neapmierināti, un es tikai palika kopā ar savu mammu, un es nebiju bijis labs, jo mana māte apprecējās ar citu vīrieti pēc mana tēva nāves, lai cilvēks, kuram viņa precējusies, nav izturējusies ar viņu labi, es un mani bērni bija tik mulsinoši, un es meklēju veidu, kā iegūt savu vīru mājās, jo es mīlu un loloju viņu tik daudz, tāpēc kādu dienu, kad es pārlūkoju datoru, es redzēju liecību par šo pareizrakstības riteni DR Sunny, liecības dalīta internetā ar dāmu, un tā man ir tik iespaidīga, ka arī es domāju par to izmēģināt. Sākumā es biju nobijies, bet, kad es domāju par to, ko es un mani bērni iet cauri, es sazinājos ar viņu, un viņš man teica, ka paliek mierīgs tikai 24 stundas, ka mans vīrs atgriezīsies pie manis un mans pārsteigums, ka es saņēmu zvanu no mana vīra otrajā dienā, jautājot pēc bērniem un es sauku DR Sunny un viņš teica, ka jūsu problēmas ir atrisinātas manam bērnam. tā tas bija, kā es saņēmu savu ģimeni pēc ilgstošas ​​bremzēšanas, ko dara ļaunā dāma, tāpēc ar visu šo DR Sunny palīdzību es vēlos, lai jūs visi šajā forumā pievienotos man, lai pateiktu milzīgu pateicību DR Sunny un es arī viņam ir jāsazinās ar savu e-pasta adresi (drsunnydsolution1@gmail.com), lai risinātu visas jūsu problēmas un grūtības dzīvē. vēlreiz viņa e-pasta adrese ir (drsunnydsolution1@gmail.com)

Viņš ir specializējies sekojošajā Burtā.

(1) Ja vēlaties, lai jūsu ex atpakaļ.

(2) ja jums vienmēr ir slikti sapņi.

(3) Ja vēlaties, lai jūs tiktu reklamēts jūsu birojā.

(4) Ja vēlaties, lai sievietes / vīrieši darbotos pēc jums.

(5) Ja vēlaties bērnu.

(6) Ja vēlaties būt bagāts.

(7) Ja jūs vēlaties, lai jūsu vīrs / sieva būtu jūsu mūžīgi.

(8) Ja jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība.

(9) Kā jūs esat scammed un jūs vēlaties atgūt zaudēto naudu.

(10) ja vēlaties pārtraukt laulības šķiršanu.

(11) Ja vēlaties šķirties jūsu vīram.

(12) ja vēlaties, lai jūsu vēlmes tiktu piešķirtas.

(13) Grūtniecības burvestība, lai ieņemtu bērnu

(14) Nodrošiniet, lai jūs uzvarētu satraucošajās tiesu lietās un šķiršanās neatkarīgi no tā, kādā posmā

(15) Apturiet savu laulību vai attiecības no pārrāvuma.

(16) ja Jums ir tādas slimības kā (H I V), (CANCER) vai jebkāda slimība.

(17) ja jums ir nepieciešama lūgšana par atbrīvošanu jūsu bērnam vai sev.

(18) Jūs vēlaties izārstēt cukura diabētu, ārstēt herpes, ārstēt ar HIV un AIDS, ārstēt krūts vēzi un ārstēt vēzi,

vēlreiz pārliecinieties, ka jūs sazināties ar viņu, ja jums ir kādas problēmas, kuras viņš jums palīdzēs. viņa e-pasta adrese ir (drsunnydsolution1@gmail.com), nekavējoties sazinieties ar viņu .... zvaniet vai izsauciet viņam numuru uz 2349030731985

marry

Apmeklēja: marry.janet@gmail.com

Mans vārds ir precēties, es atstāju un strādāju Cananā, lai pasaule zinātu par lielo burvestību, kas man palīdzēja ar savām attiecībām, kad mans vīrs mani sagrāva ar citu sievieti un draudēja šķirties un varēja arī aizturēt savu dēlu, kur Es paskatījos uz leju, es nevarēju labi domāt, es jutos, ka es neuzņemtu savu dzīvi, kamēr es nepiekritu savām problēmām ar savu labāko draugu, un es jutos neapmierināts, es nezināju, ko darīt atkal, nekā informēt savu draugu par viņu, kas bija notika un mans draugs iepazīstināja ar šo pareizrakstības riteni, un es viņam nosūtīju ziņu par to, ka es sazinājos ar ārstu, un es darīju visu ārstu, kurš man jautāja, lai mans vīrs atgrieztos pēc divām dienām, mans vīrs pēkšņi nomainīja mīļāko, satraukumu satraucošs. Es esmu tik pilna ar pareizrakstības pilīm, kuras esmu nolēmis izplatīt savu templi, darot to līdzīgā stāvoklī šodien, tā var viegli palīdzēt, pirms kaut kas slikts notiek ar tās attiecībām. Spēcīgs izskaidrojums ir spellspecialistcaster937@gmail.com tas ir Whatapp numurs 23480887777194, jūs varat brīvi sazināties ar viņu par kaut ko savā dzīvē, es esmu dzirdējis, ka jūs varat darīt daudz vairāk, lai to varētu atrisināt šādā veidā.
1. Iepazīstieties ar mīļāko vai dariet to vēlreiz
2. Garīgais šāviens
4. Naudas slinkums
5. Ilgmūžības burvestība
6. Labklājības pareizrakstība
7. # blgtk08 # spēles aizsardzība
8. Iegūstiet darbu
9. Kļūsti par vadītāja pareizrakstību
10. Iegūstiet milzīgu aizdevumu, nemaksājot maksu
11. Iegūstiet naudu no blefa
12. Bērnības šarms
13. Grūtniecības pareizrakstība
14. Brīvības pareizrakstība
15. Mīlestības burvestība
16 trūkst pareizrakstības
17. Neredzama cilvēka pareizrakstība
18. Panākumi vai kaislība
19. Laulības izsaukšana
20. Pareizrakstība noraidīta
21. Popularitāte
22. Pareizrakstības nogalināšana
23. Rāpojošs vēzis
24. Dabas spēku uzliesmojums
25. Trakuma uzliesmojums
26. Aizdevums bez aizdevuma
27. Filmu un filmu ražošanas periods
28. HIV / AIDS uzliesmojums
29. Tuberkulozes pareizrakstība
30. Zaudēt ķermeņa svaru un pareizrakstību
31 vilku burvestība
32 skaistums
Kaut arī mani draugi neslēpj savas jūtas, jo problēmu risināšana ir problēma, kas jārisina, nevilcinieties sazināties ar ārstu, runāt ar viņu un nevis meli par savu problēmu, sazinieties ar viņu pa e-pastu; spellspecialistcaster937@gmail.com
Whatapp numurs +23480887777194 Es domāju, ka jūs arī paskaidrosiet savu atsauksmi, tiklīdz jūs sazināsieties ar viņu.

john

Apmeklēja: john43535@gmail.com

Tā ir mana liecība par labu cilvēku, kurš man palīdzēja man pie manas sievas, labo darbu. Mans vārds ir JOHN un es esmu KANĀDĀ. Mana dzīve ir atpakaļ! Pēc astoņu gadu laulības mana sieva atstāja mani ar saviem trim bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beidzas, un tā bija sadalīšanās. Pateicoties burvīgajam vārdam Schamberc, es biju tiešsaistē. Patiesi diena, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu pareizrakstības problēmu, kas varētu atrisināt savas problēmas. Man ir pāris atsauksmes par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki parādīja, ka viņš meta miltus; daži apgalvoja, ka atjauno vedni; daži ir parādījuši, ka viņš var nodot maģiju, lai apturētu pļāpāšanu un saņemtu to. Īpašā liecība, ko es redzēju, bija tā, ka viņa bija sieviete, ko sauc par želatīnu, viņa parādīja, ka Sacerdote atgriež savu bijušo vīru mazāk par 72 stundām, un viņas liecības beigas ir adreses e-pasts. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt dienasgaismu. Sazināties ar viņu pa e-pastu un paskaidroja, ka mana problēma ar viņu. Tikai 3 dienas atpakaļ es atgriezos pie manis. Mēs esam atrisinājuši savas problēmas un esam pat laimīgāki nekā agrāk. Jums patiešām ir jāpiedāvā talantīgs un apdāvināts viras, un es to ievietoju neapturamā cilvēkā, jo viņš ir brīnišķīgs cilvēks ... Ja jums ir problēmas, un jūs meklējat sēdus un patiesu pareizrakstības pārtraucēju, lai atrisinātu šo problēmu. Uzziniet lielo dienas dienu; tā varētu būt atbilde uz jūsu problēmu. Šeit ir viņa kontaktpersona: e-pasts Chamberc564@yahoo.com
kas ir numurs + 234 808 877 7194

rhoda

Apmeklēja: Greatlapola67@gmail.com

Sveiki draugi, esmu šeit, lai dalītos savā liecībā par to, kā es saņēmu savu vīru atpakaļ, izmantojot pareizrakstības ritentiņu, kura nosaukums ir baba lapola.Es esmu bijis precējies ar savu vīru par 8 gadiem, kad mēs esam dzīvojuši labi, mums bija divi bērni zēns, kas ir 5 gadi un meitene, kas ir trīs gadus ilga, mēs esam bijuši laimīgi visu šo gadu laikā, bet es pamanīju dažas izmaiņas pēkšņi, kad viņš atnāca mājās vēlu, viņš tagad uzvar mani un pēc tam aicina mūsu bērnu vārdus, sacīja, ka vairs nav vajadzīgs. onefaithfulday sērfošana internetā Es nonācu pie raksta, kurā tika runāts par to, kā iegūt savu vīru tik daudz liecību par dažādiem cilvēkiem, kas runā par lielu lapolu, kā viņš viņiem palīdzēja, tāpēc es sazinājos ar viņu pa e-pastu, pastāstīja viņam savas problēmas un viņš apliecināja man, ka mans vīrs būs atpakaļ pie manis, ka dāma nodeva viņam mīlestības burvestību.Viņš man teica, ka manas problēmas ir atrisinātas, ka viss, kas man jādara, ir ievērot visu, ko viņš man saka, ko es darīju. Man jāsaka, ka esmu vislaimīgākais sieviete uz zemes, jo es saņēmu savu vīru mājās pie manis un bērniem viņš var palīdzēt jums tik daudzos veidos, kas jums jādara, ir mājiens / sazināties ar viņu pa e-pastu: Greatlapola67@gmail.com vai zvaniet / whatsap viņam +2349034970099 bye!

sandra

Apmeklēja: Greatlapola67@gmail.com

That Illuminati is an elite organization of world leaders,business authorities,innovators,artists and other influential members of this planet our coalition unites influences of all political,religious,and geographical backgrounds to further the prosperity of the human species as a whole

Susan cova

Apmeklēja: Greatlapola67@gmail.com

Sveiki draugi, esmu šeit, lai dalītos savā liecībā par to, kā es saņēmu savu vīru atpakaļ, izmantojot pareizrakstības ritentiņu, kura nosaukums ir baba lapola.Es esmu bijis precējies ar savu vīru par 8 gadiem, kad mēs esam dzīvojuši labi, mums bija divi bērni zēns, kas ir 5 gadi un meitene, kas ir trīs gadus ilga, mēs esam bijuši laimīgi visu šo gadu laikā, bet es pamanīju dažas izmaiņas pēkšņi, kad viņš atnāca mājās vēlu, viņš tagad uzvar mani un pēc tam aicina mūsu bērnu vārdus, sacīja, ka vairs nav vajadzīgs. onefaithfulday sērfošana internetā Es nonācu pie raksta, kurā tika runāts par to, kā iegūt savu vīru tik daudz liecību par dažādiem cilvēkiem, kas runā par lielu lapolu, kā viņš viņiem palīdzēja, tāpēc es sazinājos ar viņu pa e-pastu, pastāstīja viņam savas problēmas un viņš apliecināja man, ka mans vīrs būs atpakaļ pie manis, ka dāma nodeva viņam mīlestības burvestību.Viņš man teica, ka manas problēmas ir atrisinātas, ka viss, kas man jādara, ir ievērot visu, ko viņš man saka, ko es darīju. Man jāsaka, ka esmu visvairāk happiestwomanon zeme, jo es saņēmu savu vīru mājās pie manis un bērniem h e canalso var palīdzēt jums tik daudzos veidos, kā jums ir jādara, ir mājiens / sazināties ar viņu pa e-pastu: Greatlapola67@gmail.com vai zvaniet / whatsap viņam +2349034970099 bye!

Susan cova

Apmeklēja: Greatlapola67@gmail.com

Sveiki draugi, esmu šeit, lai dalītos savā liecībā par to, kā es saņēmu savu vīru atpakaļ, izmantojot pareizrakstības ritentiņu, kura nosaukums ir baba lapola.Es esmu bijis precējies ar savu vīru par 8 gadiem, kad mēs esam dzīvojuši labi, mums bija divi bērni zēns, kas ir 5 gadi un meitene, kas ir trīs gadus ilga, mēs esam bijuši laimīgi visu šo gadu laikā, bet es pamanīju dažas izmaiņas pēkšņi, kad viņš atnāca mājās vēlu, viņš tagad uzvar mani un pēc tam aicina mūsu bērnu vārdus, sacīja, ka vairs nav vajadzīgs. onefaithfulday sērfošana internetā Es nonācu pie raksta, kurā tika runāts par to, kā iegūt savu vīru tik daudz liecību par dažādiem cilvēkiem, kas runā par lielu lapolu, kā viņš viņiem palīdzēja, tāpēc es sazinājos ar viņu pa e-pastu, pastāstīja viņam savas problēmas un viņš apliecināja man, ka mans vīrs būs atpakaļ pie manis, ka dāma nodeva viņam mīlestības burvestību.Viņš man teica, ka manas problēmas ir atrisinātas, ka viss, kas man jādara, ir ievērot visu, ko viņš man saka, ko es darīju. Man jāsaka, ka esmu visvairāk happiestwomanon zeme, jo es saņēmu savu vīru mājās pie manis un bērniem h e canalso var palīdzēt jums tik daudzos veidos, kā jums ir jādara, ir mājiens / sazināties ar viņu pa e-pastu: Greatlapola67@gmail.com vai zvaniet / whatsap viņam +2349034970099 bye!

Susan cova

Apmeklēja: Greatlapola67@gmail.com

Sveiki draugi, esmu šeit, lai dalītos savā liecībā par to, kā es saņēmu savu vīru atpakaļ, izmantojot pareizrakstības ritentiņu, kura nosaukums ir baba lapola.Es esmu bijis precējies ar savu vīru par 8 gadiem, kad mēs esam dzīvojuši labi, mums bija divi bērni zēns, kas ir 5 gadi un meitene, kas ir trīs gadus ilga, mēs esam bijuši laimīgi visu šo gadu laikā, bet es pamanīju dažas izmaiņas pēkšņi, kad viņš atnāca mājās vēlu, viņš tagad uzvar mani un pēc tam aicina mūsu bērnu vārdus, sacīja, ka vairs nav vajadzīgs. onefaithfulday sērfošana internetā Es nonācu pie raksta, kurā tika runāts par to, kā iegūt savu vīru tik daudz liecību par dažādiem cilvēkiem, kas runā par lielu lapolu, kā viņš viņiem palīdzēja, tāpēc es sazinājos ar viņu pa e-pastu, pastāstīja viņam savas problēmas un viņš apliecināja man, ka mans vīrs būs atpakaļ pie manis, ka dāma nodeva viņam mīlestības burvestību.Viņš man teica, ka manas problēmas ir atrisinātas, ka viss, kas man jādara, ir ievērot visu, ko viņš man saka, ko es darīju. Man jāsaka, ka esmu visvairāk happiestwomanon zeme, jo es saņēmu savu vīru mājās pie manis un bērniem h e canalso var palīdzēt jums tik daudzos veidos, kā jums ir jādara, ir mājiens / sazināties ar viņu pa e-pastu: Greatlapola67@gmail.com vai zvaniet / whatsap viņam +2349034970099 bye!

luis san

Apmeklēja: testimony

LOTTO, loterija, džekpots. Sveiki, visi mani skatītāji! Es ļoti priecājos par šo lielo liecību apmaiņu. Labākā lieta, kas jebkad ir noticis manā dzīvē, ir tas, kā es uzvarēju loterijas eiro miljonu mega jackpotu. Es esmu cilvēks, kurš uzskata, ka kādu dienu es uzvarēšu loterijā. visbeidzot, mani sapņi iznāca, kad es nosūtīju e-pastu DR ISIKOLO. un teicis viņam, ka man vajag loterijas numurus. Man ir tik daudz naudas par biļeti, lai pārliecinātos, ka es uzvaru. Bet es nekad nezināju, ka uzvarēšana bija tik vienkārša līdz dienai, kad es tikos tiešsaistē, kurā tik daudz cilvēku ir runājuši par to, ka viņš ir ļoti liels izlozes burvestībā, tāpēc es izlemšu to izmēģināt. Es sazinājos ar šo lielisko ārstu un viņš izdarīja burvestību, un viņš man deva uzvarētājus. Bet ticiet man, kad izlozes bija, es biju starp uzvarētājiem. Es uzvarēju 1 miljonu eiro. DR ISIKOLO patiesi ir labākais, ar šiem lielajiem Dr jūs varat laimēt miljoniem naudas loterijā. Es ļoti priecājos, ka tagad satieku šo lielo cilvēku, es uz visiem laikiem pateicos jums dr. Nosūtiet viņam e-pastu uz savu laimīgo loterijas numuru, izmantojot personolosolutionhome@gmail.com vai Whatsapp viņu +2348133261196 Sveicieni

sandra

Apmeklēja: sandra43435@gmail.com

Я хацеў бы падзяліцца сваім сведчаннем вам усё людзьмі ў world.am Sandra з Англіі Бара якія знайшлі, я выйшла замуж за мой муж каля двух гадоў таму мы пачынаем праблемы ў сябе дома, мы спыняемся, каб спаць у адным ложку, барацьбе пра маленькіх рэчах, якія ён заўсёды прыходзіць дадому позна ноччу, піць занадта шмат, і ён заўсёды спаў з іншымі жанчынамі з з side.i ніколі нікога не любіў у сваім жыцці, акрамя him.he з'яўляецца бацькам майго дзіцяці, і я не хачу яго страціць, таму што мы працавалі так цяжка разам, каб стаць тым, што мы маем today.few месяц таму, ён цяпер Alignment жыць са мной і дзіцем, будучы адзіным бацькам можа быць часам цяжка, таму ў мяне няма нікога
звярнуцца да і я broken.i сэрца называецца мая мама і растлумачыць ёй усё, мая мама распавяла мне пра Dr.Chamberc, ён дапамог ёй вырашыць гэтую праблему паміж ёю і маім бацькам, я быў дзіўна пра гэта, таму што яны былі не кожны іншы за тры з паловай гады, і гэта было падобна на цуд, яны вярнуліся да кожнага other.i быў накіраваны да лекара Dr.Chamberc, паводле яго электронны адрас: chamberc564@yahoo.com
і растлумачыць яму ўсё, што ён абяцаў мне не турбавацца, што ён будзе зачараваны і зрабіць рэчы вярнуцца да таго, як мы дзе так шмат кахання зноў, і гэта быў яшчэ адзін жаночы дух, які кантраляваў мой husband.he сказаў мне, што мая праблема будзе вырашана на працягу двух дзён, калі я думаю, што я сказаў OK.So ён заценю для мяне, і праз два дні мая любоў вярнулася, каб прасіць у мяне прабачэння him.i я такі шчаслівы. дык вось чаму я вырашыў падзяліцца сваім вопытам з кожным органам, якія маюць праблемы кантакту лекара скінута шмат заклінальніка на яго адрас электроннай пошты: chamberc564@yahoo.com (1) Калі вы хочаце, каб ваш былы назад ,
(2), калі ў вас заўсёды ёсць дрэнныя сны.
(3) Хочаце быць мадэрнізаваная ў вашым офісе.
(4) Хочаце жанчыны / мужчыны бегаць за вамі.
(5) Калі вы хочаце дзіцяці.
(6) Вы хочаце быць багатым.
(7) Вы хочаце, каб звязаць ваш муж / жонка, каб быць
тваё назаўсёды.
(8) Калі вам патрэбна фінансавая дапамога.
(9) Сыход за раслінамі
(10) выйграе ў латарэю

Anna Davorin

Apmeklēja: testimony

Es pamodos katru dienu ar smaidu uz manas sejas un dziedot slavējumus ar šo spēcīgo burvju lācītim, ko sauc par DR ISIKOLO, kurš mani lieliski veicis, glābjot manas attiecības no sabrukuma. Es domāju, ka man ir ideālas attiecības līdz brīdim, kad mans mīļotājs sāka nākt mājās vēlu un katru dienu viņš man iedod dažādus attaisnojumus, tad es nolēmu uzmanīgi turēt viņu, tad es atklāju, ka viņam ir bijusi lieta ar citu meiteni. Man bija sirds bojāta, jo es tik ļoti uzticējos viņam un, zinot, ka viņam ir slepenas attiecības, man ļoti sāpina .. Bet es pateicos visiem tiem, kas ievietoja DR ISIKOLO kontaktinformāciju internetā, jo ar to esmu varējis sazināties DR ISIKOLO un šodien manas attiecības ir atjaunotas ar mīlestību un romantiku, nekā jebkad agrāk. Ja jums ir jebkāda veida attiecības vai laulības stress, es tev dos prieku, samazinot DR ISIKOLO kontaktinformāciju, kas ir pa e-pastu: isikolosolutionhome@gmail.com. vai Whatsapp viņam par +2348133261196

susan

Apmeklēja: testimony

Mans vārds ir Susāns Zlatanovs, un es bāzēju Beļģijā. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc diviem pārtraukušo laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar diviem bērniem, kas man šķita, ka mana dzīve beigās bija gandrīz izdarījusi pašnāvību, es ļoti ilgu laiku esmu emocionāli nolaidis. Pateicoties burtnīcai ar nosaukumu DR Isikolo, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es piedzīvoju liecības par šo konkrēto burvju lāpstiņu. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzemdes, izārstēt vēzi un citu slimību, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Es arī saskaras ar vienu konkrētu liecību, tā bija par sievieti, ko sauc par Soni, viņa liecināja par to, ka viņš atgriezis savu Ex mīļāko mazāk kā 2 dienas, un pēc viņas liecības beigām viņa izlaidusi DR Isikolo e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu un paskaidroju viņam manu problēmu. Tikai 24 stundas mans vīrs atgriezās pie manis. Mēs atrisinājām savus jautājumus, un mēs esam pat laimīgāki nekā pirms DR Isikolo, patiešām ir apdāvināts cilvēks, un es neapturamu publicēt viņu, jo viņš ir brīnišķīgs cilvēks ... Ja jums ir problēma, un jūs meklējat īstu un patiesu Burtot Rakstītājs, lai atrisinātu visas jūsu problēmas jums. Izmēģiniet augstu Dr Isikolo jebkurā laikā, viņš var būt atbilde uz jūsu problēmām. Lūk viņa kontaktpersona: isikolosolutionhome@gmail.com. zvanu vai Whatsapp viņam par +2348133261196

susan

Apmeklēja: testimony

Mans vārds ir Susāns Zlatanovs, un es bāzēju Beļģijā. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc diviem pārtraukušo laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar diviem bērniem, kas man šķita, ka mana dzīve beigās bija gandrīz izdarījusi pašnāvību, es ļoti ilgu laiku esmu emocionāli nolaidis. Pateicoties burtnīcai ar nosaukumu DR Isikolo, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es piedzīvoju liecības par šo konkrēto burvju lāpstiņu. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzemdes, izārstēt vēzi un citu slimību, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Es arī saskaras ar vienu konkrētu liecību, tā bija par sievieti, ko sauc par Soni, viņa liecināja par to, ka viņš atgriezis savu Ex mīļāko mazāk kā 2 dienas, un pēc viņas liecības beigām viņa izlaidusi DR Isikolo e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu un paskaidroju viņam manu problēmu. Tikai 24 stundas mans vīrs atgriezās pie manis. Mēs atrisinājām savus jautājumus, un mēs esam pat laimīgāki nekā pirms DR Isikolo, patiešām ir apdāvināts cilvēks, un es neapturamu publicēt viņu, jo viņš ir brīnišķīgs cilvēks ... Ja jums ir problēma, un jūs meklējat īstu un patiesu Burtot Rakstītājs, lai atrisinātu visas jūsu problēmas jums. Izmēģiniet augstu Dr Isikolo jebkurā laikā, viņš var būt atbilde uz jūsu problēmām. Lūk viņa kontaktpersona: isikolosolutionhome@gmail.com. zvanu vai Whatsapp viņam par +2348133261196

Milica Balen

Apmeklēja: testimony

Mans divpadsmit gadus vecais draugs atstāja mani par citu meiteni, jo es viņu apsūdzēju par citu meiteņu skatīšanos, un kopš tā laika esmu mēģinājis viņu iegūt, bet viņš atsakās atgriezties pie manis, viņš neatbildēja uz manu zvanu vai e-pastu, un viņš pat nelietis es uz sevis, un viņš man teica, ka viņš ir paveicies ar mani. es meklēju internetā, lai saņemtu palīdzību, un es redzēju liecību par to, kā pareizrakstības rīks palīdz viņiem iegūt viņu ex atpakaļ, tāpēc es nolēmu to izmēģināt, un es sazinājos ar viņu, un es izskaidrou savas problēmas ar viņu un viņš nodod mīlas burvestību par mani un garantē mani no 3 dienām, ka mans bijušais atgriezīsies pie manis un mans vislielākais pārsteigums trešajā dienā uz mani nokritīs liels brīnums, un mans trešais nāk pie manis trešdien, un viņš man lūgs man piedošanu. Es turpināšu publicēt savu vārdu, jo viņš ir mans Glābējs, un mēs esam laimīgi precējušies tagad. Ja jums ir nepieciešams, lai jums palīdzētu, sazinieties ar isikolosolutionhome@gmail.com. vai Whatsapp viņam par +2348133261196

Anna Philips

GREAT SPELL CASTER PĀRBAUDE
Mans vārds ir Anna Philips. Šī ir liecība par lielisku burvju lāpstiņu "DR IMOSE", kas man palīdzēja atjaunot savu mīlestības dzīvi. Diena, kad mans vīrs atstāja mani, šķiet, bija drūma, un atmosfēra bija smaga ar nenoteiktību. Viss šķita gaišs un tāpēc es nolēmu meklēt palīdzību burvestības ritentiņos, kuriem ir iespēja mani ex vīram atgriezties. Kā esmu paredzējis, es devos internetā un, kā jūs arī esat redzējuši, meklējot uzticamu burvju lāpstiņu, es redzēju daudz liecību, ko spiežot riteņi, lai atgūtu ex vīru un mīļajiem. Vadoties pēc ticības DR IMOSE, es sazinājos ar viņu un, izskaidrojot viņam lietas, viņš piekrita izaicinājumiem uz zemes. Viņš izcili labi. Mans bijušais vīrs ir man pievilcīgāk un pievilcīgāk. Tādēļ es vēlētos izmantot šo iespēju, lai godinātu viņu par viņa pašaizliedzīgo apkalpošanu manai situācijai. Atzinīgi vērtējams, viņš izrādīja lielu drosmi uzņemties biedējošu uzdevumu rast risinājumus praktiski jebkurai konkrētai problēmai. Sazinieties ar viņa e-pastu: imosesolutiontemple@gmail.com. zvaniet vai Whatsapp viņam uz +1-(619)-830-4690

sanjeeta mohammed

Apmeklēja: andriennebernardo@gmail.com

Pēc septiņu gadu attiecības ar Nasseru viņš atnāca pie manis, es daru visu iespējamo, lai viņu atgrieztu, bet tas viss bija velti, es viņu gribēju atgriezties tik lielā mīlestības dēļ, kāds viņam bija, es lūdzu viņu visu , Es apsolīju, bet viņš atteicās. Es izskaidroju savu problēmu kādam tiešsaistē, un viņa teica, ka man vajadzētu sazināties ar pareizrakstības rīkotāju, kas varētu man palīdzēt nodot pareizrakstību, lai viņu atgrieztu, bet esmu veids, kas neticēja pareizrakstībai, man nebija citas izvēles, kā to izmēģināt, Es domāju burtnīcu, ko sauc par Dr Isikolo zuk, un es viņam sūtīt e-pastu, un viņš man teica, ka nebija nekādu problēmu, ka viss būs kārtībā pirms trim dienām, ka mans ex atgriezīsies pie manis pirms trīs dienām, viņš uzrakstījis burvību un pārsteidzoši Otrā diena bija apmēram 16:00. Mani ex, sauca par mani, es biju tik pārsteigts, es atbildēju uz zvanu un visu, ko viņš teica, bija, ka viņš bija tik žēl par visu, kas noticis, ka viņš gribēja, lai es viņam atgrieztos, ka viņš mani ļoti mīli. Es biju tik laimīgs un aizgāju pie viņa, tā kā mēs kopā atkal kopā dzīvojām laimīgi. Kopš tā laika es esmu apsolījis, ka ikviens, kuru es zinu, ka ir saistīta problēma, es varētu palīdzēt šādai personai, norādot viņu uz vienīgo reālo un spēcīgo burvju lāpstiņu, kurš man palīdzēja ar savu problēmu un kas atšķiras no visi viltus tie tur. Ikvienam var būt nepieciešama pareizrakstības rīka palīdzība, viņa e-pasts: e-pasts: isikolosolutionhome@gmail.com. zvanu vai Whatsapp viņam par +2348133261196. Sazinieties ar viņu tagad, lai risinātu visas jūsu problēmas

Bianca Canovic

Apmeklēja: Testimony

Sveiki visiem. Esmu Bianca Canovic no Latvijas. Dievs man patiešām ir labs manā dzīvē, pirms cilvēki sacīja, ka nav pareizrakstības, lai atgrieztu savu mīļāko, bet šodien daudzi cilvēki tagad uzskata, ka ir viens un tas pats burvju lācis, kurš var atgriezties pie jūsu bijušā, kad jūs saskaras nepatikšanas un problēma ar afrikāņu saknēm un garšaugiem, mans lielais burvju tinējs ir beidzot atradis ceļu, daudzi ir sazinājušies ar viņu un viņš viņiem dod labus rezultātus, izmantojot viņa mīlestības burtus, šo burvestību, kas pazīstama kā Dr Isikolo, viņš ir viens no lielajiem burvestības Rietējs Āfrikā, pagājušajā mēnesī viņš dalījās ar augu izcelsmes zāles pasaulei, un tagad viņš ir labi atzīts par vienu no labākajiem burvestības avotiem Āfrikā, jums vairs nav jābaidās vai jāpārliecas par asarām tikai tāpēc, ka jūsu partneris pa kreisi, ja vēlaties sazināties ar viņu privāti, sazinieties ar viņu uz šo e-pastu zemāk: isikolosolutionhome@gmail.com. zvanu vai Whatsapp viņam par +2348133261196

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: