GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensBrick BarKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKA« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst · Trendy

Brick Bar

Autors: 0 ATSAUKSMES

Brick Bar

Kaut bijušās tekstilrūpnīcas Boļševička teritoriju laika zobs gana paplosījis, neraugoties uz rētām, vagām un drupu kaudzēm, šodien tā kļuvusi par vienu no Rīgas radošās dzīves “mezgla punktiem”. 

Līdzās citiem savas trauksmainās vairāk kā 100 gadu ilgās vēstures līkločiem (1913. gadā te tika atvērta apavu ražošanas fabrika, kas 1. Pasaules kara gados pārtapa slimnīcā un cehā, kur tika izgatavotas frontei nepieciešamās preces; 1941. gadā komplekss pārtapa tekstilfabrikā, kura savu pastāvēšanu beidza 90. gados) tā nupat ierakstījusi arī Rīgas pirmo starptautisko laikmetīgās mākslas biennāli. Boļševička ir viena no RIBOCA1 norises vietām. Te atrodas arī mākslinieka Andra Eglīša darbnīca un kopš šīs vasaras – arī Brick Bar. Andra Eglīša un Mārtiņa Mielava RIBOCA1 ietvaros radītais „šamaniski mūsdienīgs kultūras notikums”.

Lai gan nosaukts par „ķieģeļbāru nekurienes vidē”, tas atrodas vien kājāmgājiena attālumā no pilsētas centra. No turpat Boļševičkas teritorijā atrastajiem ķieģeļiem uzmūrētā lete ir bāra galvenā skatuve – starp vēstures krāsmatām un mākslas jaunradi, tā izaicina ikdienību un radošo nepieradinātību ikvienā, kas še iemaldās. 

Biennāles laikā bārs darbosies no trešdienas līdz sestdienai, programma ir plaša un arīdzan spontāna – te notiek sarunas ar māksliniekiem, laikmetīgas performances, plānoti un neplānoti koncerti un autoru vakari. Brick Bar konceptu un darbību virza vienīgi māksla un kultūra, ko baudīt aicināts ikviens.

Ganību dambis 20, Rīga

Foto - Pēteris Vīksna

06/2018

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: