GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Keiptauna

Baudītāja ceļvedisKur nakšņotKur paēst

IZVĒLIES OBJEKTU

Kengsington Place« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Āfrika · dienvidāfrika · Keiptauna · Kur nakšņot ·

Kengsington Place

Autors: Igors Tolstiks0 ATSAUKSMES

Kengsington Place

Šķiet, visideālāk šeit būtu nokļūt tieši laikā, kad plūmes un saldie ķirši jau gatavojas – kaut kur novembra beigās. Tad tie, kuriem tuvas mazas, savrupas naktsmītnes zaļos dabas nostūros, savu oāzi var atrast arī Galda kalna (Table Mountain) pakājē – Keiptaunā. Dzīvīgo iekšpagalma dārzu šeit ieskāvuši apelsīnkoki, kas, kā izrādās, te tikuši iestādīti jau divdesmit piecus gadus veci.   Ik rītu koku zaros savu skaļo klaigu svītu uzsāk Dienvidāfrikas eksotiskie putni, kas aicina uz uzmundrinošu peldi dārza peldbaseinā. Pēc tās tieši laikā ir jūsu izvēlētās brokastis no ēdienkartes, ko pasniedz saules un pozitīvisma uzlādēts personāls no vietējo ļaužu vidus.

Rietumnieciskā stilā iekārtotā Kengsington Place ir kā radīta laiskošanās baudām – lieliskajā bibliotēkā, viesu telpās, kur uzvēdī vāzēs izkārtoto vietējo Āfrikas ziedu aromāti, vai uz balkoniem ar skatu uz pilsētu Atlantijas okeāna krastā.

Īpašu personiskas uzmanības devu šeit baudīsiet no viesnīcas īpašnieka puses, kurš katrā brokastu reizē vēlīgi nāk apjautāties par aizvadītajā dienā piedzīvoto un turpmāko dienu plānu. Neskopojoties ar ieteikumiem un padomiem pilnvērtīgai laika pavadīšanai, kā īpašs pārsteigums, katram vakaram tiek sarūpētas rezervācijas restorānos, kuras, protams, gadījumā, ja jūsu plāni atšķiras, iespējams savlaicīgi atcelt.

Kengsington Place ir tikai astoņi numuriņi. Ikkatrs patīkami priecē ar pārdomātām detaļām viesu ērtībām, piemēram, neliela „pirmās palīdzības” komplekta kārbiņa, kurā līdzās visam sievietēm un vīriešiem nepieciešamajam, ieslēpta arī konfekte elpas atsvaidzināšanai. Vannas istabā līdzās šampūnu un ziepju komplektam, atradīsiet arī aromātisku vannas sāli, gultas klājumā - Frette veļu un mīkstu spilvenu pārbagātību.

Ja Dienvidāfrikas apmeklējama beigās vēl uz vienu nakti iegriezīsieties Kengstington Place, jūs jau šeit sagaidīs kā mājās – ar draudzīgu saskūpstīšanos, no jauna nepagrūtinot ar pasu pārbaudes rutīnu un citām formalitātēm.

www.kensingtonplace.co.za

01/2013

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: