GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Austrālija · austrālija · Sidneja · Kur paēst ·

Billy Kwong

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Billy Kwong

Billy Kwong ir Austrālijā dzimušās ķīniešu izcelsmes šefpavāres, vairāku grāmatu autores un TV sejas Kailijas Kvongas (Kylie Kwong) pirmais un pagaidām vienīgais restorāns. Iespējams, viņas dzīves lielākā mīlestība. Billy Kwong durvis vēra 2000. gada maijā, Sidnejas Surry Hills rajonā un iemieso visu labāko, ko savos ceļojumos Ķīnā, Tibetā un Butānā piedzīvojusi pati kulinārijas meistare. Izcila ķīniešu virtuve! Tās pamatā ir vesela filozofija, proti, atstāt pēc iespējas mazāku ietekmi uz apkārtējo dabu, radot izsmalcinātu maltīti. Nekādas pompozitātes vai samākslotības. Izsmalcināts nozīmē viegls, dabīgs un absolūti svaigs. Tieši tādi arī ir Kailijas kulinārijas šedevri - lielas, bagātīgas porcijas, kurās droši varat dalīties ar citiem pie galdiņa. Maltītes beigās pārņem neierasti viegla sāta sajūta. Visticamāk veselīgās produktu termiskās apstrādes dēļ. Tu jūties paēdis, un nevis pārēdies.
Arī restorāna interjers turpina Kailijas Kvongas iesākto vīziju. Maza, enerģijas un cilvēku čalu piepildīta vieta. Kaili koka galdi un krēsli. Pavisam vienkārši, taču ar šarmu. Daļēji redzama arī pavāru rosība nelielajā virtuvē. Daudzviet manāmas fotogrāfijas no šefpavāres ceļojumiem. Izliktas arī viņas grāmatas, kuras iespējams turpat iegādāties.
Billy Kwong ir ļoti iecienīts vietējo vidū, tāpēc iepriekš noteikti jārezervē. Ja piemirstas, atliek vien stāties dzīvajā rindā restorāna ārpusē. Tāda te ir gandrīz vienmēr. Ļoti labas cenas un ātra apkalpošana.

Shop 3
355 Crown Street
Surry Hills, NSW 2010, Australia
Tel: +61 2 9332 3300
e-mail: enquiries@billykwong.org
www.kyliekwong.org

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: