GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Austrālija · austrālija · Sidneja · Kur paēst ·

Fratelli Fresh

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Fratelli Fresh

Lai arī latviešu izcelsmes austrālietes Ninas Graveles pārraudzībā esošais Fratelli Fresh paslēpies krietni vien ārpus Sidnejas centra - Waterloo priekšpilsētā - un nezinātājam šo vietu vienkārši neatrast, rindā pie tā ieejas durvīm jāstāv gandrīz vienmēr. Perfekts koncepts! Kādreizējā noliktavas un rūpniecības ēka, kurā nu iekārtojies veikals, restorāns un pat Electrolux aprīkota virtuve pavārmākslas kursiem. Pirmajā brīdī skatam paveras stāvlaukums zem jumta, kur savus spēkratus noparko Fratelli klienti, bet dažus soļus tālāk lielās pakās uz grīdas un plauktos izkārtotas olīveļļas, sieri, gaļas izstrādājumi, augļi un dārzeņi. Absolūts augstākās kvalitātes Itālijas produktu kults. Viss ir tīrs, svaigs un īsts.
Stāvu augstāk atrodas satriecošs pusdienu restorāns Café Sopra. Plaša noliktavas telpa, baltām sienām, kailiem koka galdiņiem un krēsliem, bet uz melnās tāfeles uzšņāpts dienas piedāvājums. Ēdiens tiek pasniegts vienkāršos šķīvjos, un ar liekām ceremonijām te neviens neampelējas. Taču maltītes kvalitāte ir vienkārši satriecoša! Īsts, zemniecisks itāļu ēdiens, kura pagatavošanā izmantoti svaigākie, turpat veikalā nopērkamie produkti. Teicama izpratne par itāļu gastronomijas mākslu! Viss čum un mudž, visi runā un ēd. Gluži kā itāļu trattoria!
Savukārt pavārmākslas kursi notiek Café Sopra šefpavāru uzraudzībā un tajos, protams, izmanto produktus no Fratelli veikala.

7 Danks Street
Waterloo, 2017
Ph: 1300 552 119
www.fratellifresh.com.au

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: