GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Austrālija · austrālija · Sidneja · Kur paēst ·

Fratelli Paradiso

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Fratelli Paradiso

Neliels, moderns itāļu bistro, kas ik nedēļas nogali pārtop zumošā skudru pūznī. Rezervācijas netiek pieņemtas, tāpēc var nākties uzgaidīt rindā. Taču ir tā vērts! Ļoti laba postmodernā itāļu virtuve, kā radīta brīvdienu brančam vai pusdienām. Tapetes rotā milzīgas, jutekliskas lūpas, bet ēdienkarte tiek uzšņāpta turpat uz melnās tāfeles pie sienas. Teju katru dienu no jauna, jo tieši tik bieži mainās piedāvājums. Tiesa, ēdienkarte rakstīta itāļu valodā. Ja palūgsiet, viesmīlis to veikli jums pārtulkos.
Fratelli Paradiso atrodas pavisam netālu no slavenās Woolloomooloo kuģu piestātnes, Potts Point rajonā. Uz mazās, klusās Challis ieliņas, kas jau pirmajā brīdī šķiet ļoti eiropeiska. Patīkami sēdēt arī pie galdiņiem ārpusē. Ātra apkalpošana un mazliet raupjš servējums. Taču tas viss te lieliski iederas. Dzīva, čalojoša un ļoti baudāma atmosfēra.
Turpat blakus iekārtojusies pasakaina konditoreja. Sēdi uz terases, malko kafiju un mielojies ar neticami gardām kūciņām un maizītēm. Garšīgāka par tām ir tikai atmosfēra - tāda izteikti mākslinieciska un artistiska publika. Super!

12-16 Challis Avenue
Potts Point NSW 2011
Tel.: (02) 9357 1744

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: