GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Austrālija · austrālija · Sidneja · Kur paēst ·

Guillaume

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Guillaume

Viens no Sidnejas dārgākajiem un prestižākajiem restorāniem. Guillaume atrodas Sidnejas Operas nama dienvidu „gliemežvākā", ir neskaitāmu apbalvojumu īpašnieks un ieņem augstākās ranga pozīcijas. Šefpavāra Guillaume Brahimi lolojums ir teju obligātas apmeklēšanas vērts. Kaut tamdēļ vien, lai uz naksnīgi izgaismoto Sidnejas ostu, tiltu un Karalisko botānisko dārzu noraudzītos, sēžot zem leģendārā dāņu arhitekta Jørn Utzon stikla griestu velvēm. Slavenās betona ribas papildina milzīgi stikla logi, pa dienu telpu bagātīgi piepildot ar saules gaismu, bet vakarpusē radot sirreālas sajūtas. Šokolādes brūnas mēbeles, juteklisks apgaismojums un intīma gaisotne. Pretēji dažam labam Parīzes restorānam, kur galdiņi atrodas cieši viens otram blakus, Guillaume tie ir pietiekamā atstatumā viens no otra, ļaujot justies pavisam privāti.
Restorāna interjerā valdošais minimālisms raksturo arī Guillaume ēdienkarti - mūsdienu aussie virtuve ar klasiskās franču kulinārijas piešprici. Nekā lieka, nekā pārdekorēta vai mulsinoša. Viss ir pārdomāts, sabalansēts un neuzbāzīgs. Vārda vistiešākajā nozīmē - īpašie dienas piedāvājumi ēdienkartē nemaz nav atrodami un arī tajā iekļauto maltīšu apraksts ir tieši tik lakonisks, lai lieki neapgrūtinātu lasītāju. Tā vietā par katra ēdiena izcelsmi gardēžus poētiski informē pats viesmīlis, sakārdinot līdz galējai robežai. Izcils liellopa steiks ar pasakaini gardu mērcīti!
Guillaume piedāvā vairāk kā 350 vīnu no Austrālijas, Eiropas u.c. Tā kā liela daļa restorāna apmeklētāju te iegriežas pirms vai pēc kāda koncerta apmeklējuma, ērtāk jutīsieties mazliet uzposies. Bet tikai mazliet. Maltītes cena divām personām - vidēji 270 AUD. Teicama apkalpošana un obligāta rezervācija, citādi brīvu galdiņu neatradīsiet. Stāvu augstāk atrodas arī bārs.

Sydney Opera House
Bennelong Point, Sydney, NSW 2000
Tel: +61 2 9241 1999
Fax: +61 2 9241 4477
Email: enquiries@guillaumeatbennelong.com.au
www.guillaumeatbennelong.com.au

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: