GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Austrālija · austrālija · Sidneja · Kur paēst ·

Jimmy Liks

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Jimmy Liks

2002. gada septembrī atvērtais Jimmy Liks ir viens no atmosfēras ziņā garšīgākajiem Sidnejas restorāniem. Tumšs, ļoti intīms un gandrīz nemanāms apgaismojums, silti, piezemēti elektroniskās house mūzikas ritmi un naktsdzīves Mekai - Kings Cross - piederīga publika. Šaurajā, garajā telpā gar sienu slīd tikpat gari, kaili koka galdi, pie kuriem vietas pietiek līdz pat 8-10 cilvēkiem. Apmeklētāji nāk pa divi, trīs, varbūt četri, bet visi sēž līdzās cits citam. Taču tas nebūt netraucē, jo šķietamā dūmaka it kā apslāpē visu šeit notiekošo. Lielpilsētas trokšņus, stresu un straujo ikdienas ritmu. Neizjaukt mierpilno noskaņu ir tik ļoti svarīgi, ka, pat lasot ēdienkarti, vienīgais papildus apgaismojums ir virs tās piestiprināta maza lampiņa.
Vienlīdz izcila ir arī maltīte - pasakaini gardi taizemiešu un DA-Āzijas ēdieni, kuru radīšanā šefpavārs Adam Woodfield iedvesmojies galvenokārt no mazliet robustās un šķietami vienkāršās ielas ēšanas staļļu (hawker stalls) virtuves. Vienlaikus cenšoties to pasniegt jaunā, mūsdienīgā interpretējumā. Rezultāts ir fantastisks! Kokosriekstu piena zupa ar laimu un ingveru, mazie buljona pelmenīši un sulīga Wagyu liellopa gaļa. Pasakaini!
Telpas otrā pusē atrodas gara, tumšā kokā darināta un pavedinoši izgaismota bāra lete, pie kuras iespējams nobaudīt līdz šim vēl nezināmus un Āzijas iedvesmotus kokteiļus, „Citronzāles Martini" un „Mekongas Mēriju" ieskaitot. 5-6 galdiņi izkāroti arī ārpusē. Noteikti nepieciešama iepriekšēja rezervācija.

186 - 188 Victoria Street
Potts Point NSW 2011
P +612 8354 1400
www.jimmyliks.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: