GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Kerala

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēle· Labākie spaKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

VismayaA Beach SymphonyFort House, Fort Kochi« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Āzija · indija · Kerala · Kur nakšņot · Īsts atradums

A Beach Symphony

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

A Beach Symphony

Paradīzes miers un relaksēta enerģētika caurstrāvo vienu no īpašākajām Keralas naktsmītnēm - A Beach Symphony. Tā atrodas Marari pludmalē, nomaļus no tradicionālajām tūristu takām - vien divu stundu brauciena attālumā uz ziemeļiem no Kočinas lidostas. Šī nelielā saujiņa paradīzes nosēdināta tieši pludmales smiltīs, Arābijas jūras krastā, palmu ieskautā, šķietami savā vaļā augošā dārzā - četru boutique vasarnīcu veidolā.

Foto: A Beach SymphonyFoto: A Beach SymphonyFoto: A Beach Symphony

Izteiktākais A Beach Symphony raksturlielums ir miera čaulā lolots privātums, pēc kura jo īpaši izslāpuši urbānā haosa nogurdinātie rietumnieki, kuriem savā ziņā pieder arī paši nelielās naktsmītnes īpašnieki. Beļģu pāris Kristela un Jans (Christel & Jan Arryn), kuri viesnīcu industrijā darbojas jau vairāk kā 14 gadus, šo vietu palmu pavēnī iemīlēja vēl tās vecajā veidolā - pirmoreiz te ierodoties vairāk kā pirms septiņiem gadiem. Toreiz te atradies "mugursomnieku" viesu nams Motty's Home.

Veco kotedžu puduri pielāgojot savrupai atpūtai ģimenes vai tuvāko draugu lokā, kādreizējie zvejnieku namiņi tika papildināti ar plašām verandām, tādējādi sniedzot iespēju katram to iemītniekam uzmeklēt arī savu individuālo vientulības oāzi.

Iekārtojoties vistīkamākajā atpūtas krēslā vai dīvānā, tīksmes pilnus mirkļus iespējams atdzerties pat tad, ja jūs pārsteidz aizkavējusies musona aste - izbaudot viļņu šalkoņu, gaismas un lietus mākoņu ēnu spēles virs jūras, maigo siltumu un iegrimstot rāmas grāmatas lappusēs. Ja vēlaties, tā arī varat "neizkāpt" no A Beach Symphony sarūpētā halāta un šādi laiku kavēt līdz pat vakariņām sev vēlamajā laikā, lai tad jūras veltēm un zivīm bagāto keraliešu maltīti baudītu palmu birzs vidū - ziedu un augu iežogā.

Pret vakaru Arābijas jūras ūdeņos vējš sasien augstu viļņu mezglus, un vietējie šurp dodas vērot saulrietu. Pludmalē, gatavas doties pretim horizontam, zviln zvejnieku laivas, laiski, beidzot atbrīvotību sasnieguši šeit pastaigājas vien nedaudzie A Beach Symphony iemītnieki, bet skaistas vietējās keraliešu meitenes priecājas par viļņu spēku. Tiesa, spēcīgo viļņu un zemūdens straumju dēļ jūra vairāk piemērota mirkļa veldzei, ne nopietnai peldēšanai. Toties pastaigu iespējas vientulīgajā pludmalē gandrīz neierobežotas.

Foto: A Beach SymphonyFoto: A Beach SymphonyFoto: A Beach Symphony

Ūdens valdzinājumu A Beach Symphony iespējams baudīt arī granītā izbūvētajā baseinā (14x5m), kas iekārdina un atraisa peldēšanas azartu pat tajos, kuriem peldēšana nebūt nav tuva. Savukārt tie, kas par savu atpūtas mītni izvēlējušies Violin namiņu, pavisam nošķirtu peldi var baudīt mazajā iekšpagalma baseinā.

Katra A Beach Symphony mītne ieguvusi savu simfonijas instrumenta vārdu un "atskaņo" atšķirīgu noskaņu gammu (Violin, Sitar, Kombhu, Nagaswaram). Skaņdarba kompozīcijas vienojošā tēma ir Rietumu un Āzijas pasaules saskaršanās punkts, kurā autentiskas lokālās lietas izvēlētas ar rietumniecisku garšas izjūtu. Violin - ar nelielo iekšpagalma baseinu, kurā spirdzinoši ielēkt pašā rīta agrumā, rada īstenu oāzes sajūtu; Sitar ieslēpusies dziļāk dārzā; savukārt Kombhu un Nagaswaram atrodas vistuvāk jūrai, pirmajai lepojoties arī ar vislielāko terasi.

Foto: A Beach SymphonyFoto: A Beach SymphonyFoto: A Beach Symphony

Katras nelielās kotedžas interjers ir atšķirīgs un lietu ir tieši tik daudz, lai jūs justos komfortabli. Vannasistabā - pazīstamā indiešu zīmola Fab India kosmētika un visā naktsmītnes teritorijā pieejams arī bezvadu internets. Kotedžās ir arī gaisa kondicionētājs. Ik dienas telpas tiek piepildītas ar svaigi grieztiem ziediem no bagātīgā dārza krāšņumaugu kokteiļa, taču tādu pašu dabas možumu iemantot var ikviens A Beach Symphony viesis - daļēji noslēgtā, nelielā dārza namiņā savu roku veiklību un ajūrvēdas masāžas mākslas zinības visiem nežēlo masieres.

Tā kā A Beach Symphony ir tikai četras kotedžas un tā pieder iekārojamākām Keralas naktsmītnēm, rezervāciju nepieciešams veikt ļoti savlaicīgi.

Cena no - 7500 INR (līdz 2012. gada aprīlim)

info@abeachsymphony.com
www.abeachsymphony.com

 

01/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: