GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Kerala

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēle· Labākie spaKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Privacy at Sanctuary BayParadisa Plantation Retreat, KumilyDiscovery HouseboatRaheem Residency, AlepejaSerenity at Kanam EstateTrinity, Fort KochiMalabar House, Fort Kochi« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Āzija · indija · Kerala · Kur nakšņot · Stila krējums

Privacy at Sanctuary Bay

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Privacy at Sanctuary Bay

Lielākā šīs vietas vērtība ir skats un klusums. Jums ir divas izvēles - vai dzīvot atsevišķā mājiņā pašā ezera krastā (suite) vai metrus piecdesmit tālāk, divu guļamistabu kotedžā (kur, ja nenoīrējat to visu, var gadīties arī kaimiņi) - ar mazu terasi ūdensrozēm aizauguša dīķa vidū. Ideālajā variantā, protams, vēlams savlaicīgi parūpēties, lai tās dienas, ko šeit pavadāt, viss īpašums būtu jūsu rīcībā.
Tiesa, no dizaina viedokļa autentiskāka un pārdomātāka ir divistabu kotedža (antikvāras mēbeles, āra vannasistaba), taču apartamentu lielākais pluss ir terase un ezers - burtiski soli no tiem. Turklāt uz terases atrodas divi fantastiski ērti šūpuļkrēsli, kuros var sēdēt stundām un vērot kā ezerā lēni rit dzīves kino. Atkarībā no virziena, vējš tuvina vai attālina no krasta peldošas violetu ūdens hiacinšu salas, lēni slīd zvejnieku laivas un no rīta pussoļa attālumā ir brīnišķīgākais Indijas saullēkts.
Virtuve ir Malabar House, tas nozīmē tīkamu Eiropas un Āzijas fusion - pēc kalnos (vai citur salas iekšienē) pavadītas nedēļas, tradicionālajam karijam variējoties starp asu, vidēji vai mazliet asu, kas, neatkarīgi no koncentrācijas, beigu beigās vienalga beidzas ar garšas kārpiņu pagurumu.
Nesen te ierīkots arī peldbaseins, kura trūkums iepriekš bijis šīs vietas vienīgais mīnuss. Privacy uzskatāma par Malabar Escapes trešo māsu un kalpo kā ideāls ceļojuma noslēgums. Brīnišķīga atrašanās vieta - projām no visa un vienlaikus stundas brauciena attālumā no Kočinas, kur vēl var pagūt izdarīt pēdējos pirkumus. Arī līdz lidostai ir apmēram 2,5 stundas - pa vienu no retajiem Keralas lielceļiem.

Kannankara, PO Thanneermukkom, Allepey

www.malabarhouse.com

Cena - no 180 eiro

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: