GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Mumbaja

Baudītāja ceļvedisKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Dizains· Eko veikali· Lielveikali· AptiekasVērts zināt

IZVĒLIES OBJEKTU

Sadak Ali&BrothersD.Popli and SonsHidesignJoy ShoesMaharaja'sAnokhiEnsemble« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Āzija · indija · Mumbaja · Kur iepirkties · Mode, aksesuāri

D.Popli and Sons

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

D.Popli and Sons

Īstena Aladina dārgumu krātuve pašā Mumbajas centrā - netālu no Regal Cinema un populārās ēstuves Indigo Deli. Vienīgais nosacījums - jūs nedrīkstat kļūdīties: jāiegriežas ir D.Popli and Sons, nevis tieši blakus esošajā vienkārši Popli. Kaut pirmajā mirklī, iespējams, nekas par to neliecina - drīz vien pārliecināsieties, ka šķietami mazais veikaliņš ir viens liels dārgumu skapis, kura atvilktnēs vairākas stundas un, ja laiks atļauj - pat dienas, var maldīties kā Alise Aizspogulijā. Stikla vitrīnas te ir tikai acs ietrenēšanai, īstie dārgumi meklējami neskaitāmajās atvilktnēs, ko vienu pēc otras var vilkt vaļā un pazust sudrablietu, zeltlietu, dārgakmeņu, pusdārgakmeņu un pērļu kalnos. Aprocēs, kaklarotās, kulonos, gredzenos utt. Un, kad jau kādu laiku ar viegli apreibušu acu skatienu un mazliet žagatisku negausību būsiet okšķerējuši pa rotu kalniem, saimnieks - it kā starp citu, izvilks vēl pa kādai īpašai pērlei no tikai sev vien zināmām atvilktnēm... D.Popli&Sons ir vienas ģimenes rūpals jau kopš 1928. gada un kaut nelielā veikaliņa specializācija ir Viktorijas laika stila un tradicionālās indiešu rotas, te iespējams atrast arī neordināras laikmetīgā dizaina rotas un juvelierizstrādājumus jau ar mākslas objekta statusu. Nekas netiek ražots sērijveidā, vien nedaudz eksemplāros, līdz ar to teju katru no te rodamajām rotām iespējams uzskatīt gandrīz par unikālu. Veikalā atrodami arī dažādi dizaina objekti, tostarp antīkas vāzes.
Īpaši labiem klientiem pa vidu iepirkšanās procesam tiek piedāvāts arī lielisks espresso - starp citu, tik labu to diezin vai daudz kur Indijā baudīsiet.

Readymoney Building, Battery Street, Apollo Bunder, netālu no Regal Cinema un blakus Gordon House hotel
T +91 (0) 22 2202 1694

Atvērts: pirmdien - sestdien, no 10.00 līdz 18.00
Svētdien no 12.00 līdz 17.00

02/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: