GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Radžastāna

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKur nakšņot· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēleKur iepirktiesArhitektūras tūrismsVērts zinātAktīvā atpūta

IZVĒLIES OBJEKTU

Samode Haveli, Džaipūra« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Āzija · indija · Radžastāna · Kur nakšņot · Laba izvēle

Samode Haveli, Džaipūra

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Samodes karaliskās ģimenes pilsētas māja, kuru pirms vairāk kā 150 gadiem cēlis jau pieminētais, toreizējais Džaipūras premjerministrs (skat. Samode Palace) Rawal Sheo Singh. Viesnīcā tā pārvērsta 1988. gadā. Atrodas stratēģiski ideālā vietā - pašā Džaipūras sirdī. Patiesībā jau pēc nepilnas Džaipūras ņegā pavadītas stundas te sajutīsieties kā uz citas planētas. Miers, klusums. Nedzird pat nemitīgo pīpināšanu un klaigāšanu no pāris desmitus metru tālāk esošās ielas, kas ir neiztrūkstoša daļa no Džaipūras fona. Kā smejas mūsu šoferis, pārvietojoties pa Indiju jums nepieciešamas trīs lietas: labas bremzes, skaļš „pīpināmais" un veiksme.
Salīdzinoši ar Samode Palace - Samode Haveli interjeram raksturīgs tāds pieklusinātāks krāšņums, kā jau piedienas pilsētas rezidencei. Tiesa, atgādinot par dzimtas lepnumu - divi apartamenti ir rotāti ar spoguļiem. Citādi - nekādas liekas pompozitātes. Dizains iemieso labu gaumi vārda vistiešākajā nozīmē. Izcila restaurācija, visu 29 istabu dizainā rodams oriģināls antikvariāts un mākslas darbi, kā arī ģimenes parādes portreti. Īstenā pērle ir baseins un četri (apjomā - teju četrguļami) ēnaini dīvāni tā galā. Pilnīga bauda - ieritināties spilvenos un iegrimt grāmatā. Vislabāk, protams, ja tā ir par Indiju. Vai vienkārši nedomāt neko. Vismaz kādu mirkli. Jo tāpat visu paspēt nav iespējams. Arī Indijā.

Samode Haveli, Gangapole, Jaipur 302002

www.samode.com

Cena - no 90 līdz 248 eiro (atkarībā no sezonas)

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: