GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Radžastāna

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKur nakšņot· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēleKur iepirktiesArhitektūras tūrismsVērts zinātAktīvā atpūta

IZVĒLIES OBJEKTU

Devi Garh, UdaipūraSamode Palace, Džaipūras rajonsNeemrana Fort-Palace, Nīmrana« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Āzija · indija · Radžastāna · Kur nakšņot · Stila krējums

Neemrana Fort-Palace, Nīmrana

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Ir viens noteikums - te jāiebrauc vakarā vai, kad tikko sāk krēslot! Līkumojot pa putekļainajām ieliņām, starp kuprainām govīm, sievietēm krāsainos sari, kas no ciemata vienīgās akas uz galvas nes ūdens krūkas, neskaitāmām ceļmalas bodītēm, kur pārdod visu iespējamo un čigānietēm, no kurām daža sevi izskaistinājusi ar piecus, septiņus kilogramus smagām sudrablietām, visas draudzīgās ceļa sarunas pēkšņi pārtrūkst pusvārdā. Skats ir prātam neaptverams - ciemata augstākajā punktā vīd izgaismots cietoksnis. Pilnīga 1001 nakts pasaku sajūta.
Nīmrana ir ideāls pieturas punkts, sākot ceļojumu pa Radžastānu. Atrodas aptuveni divu stundu brauciena attālumā no Deli. Neliels ciematiņš, kura galvenais ievērības cienīgais objekts ir pagājušā gadsimta beigās viesnīcā pārvērsts 1464. gadā celts cietoksnis. Un vienīgie tūristi ir tajā nakšņojošie. Pirmā sajūta ir kā nokļūstot viduslaiku pilsētā - neskaitāmas ejas (cietoksnim ir 10 līmeņi), kāpnes, mazi gaiteņi, pagalmi un terases. Pēdējām ir īpaša loma cietokšņa arhitektūrā, jo tās stratēģiski būvētas tā, lai no katras terases pavērtos skats vai nu uz ciematu vai apkārtnes laukiem. Kā lielākā daļa Radžastānas viesnīcās pārtapušo cietokšņu, Neemrana Fort-Palace ir privāts īpašums. Unikāls restaurācijas projekts, kas ieguvis neskaitāmus apbalvojumus - arī kā viens no pirmajiem, kas uzsāka tā dēvēto heritage hotels tendenci, kurai tagad ir simtiem sekotāju visā Indijā. Cietoksnis tika atjaunots gandrīz no drupām (1947. gadā sabruka tā fasāde), taču šajā procesā nav zaudējis nekā no sava autentiskuma. Istabu (kopumā 45) interjers ir Indijas tradicionālā un britu koloniālā stila apvienojums, ja te nakšņojat, noteikti nenoskopojieties un izvēlieties tās ar terasi vai balkonu. Un iegaumējiet labirintu kā līdz savai istabai nokļūt - kaut vienalga apmaldīsieties! Un tas ir tikai dabiski, jo šajā gadījumā istabas ir pielāgotas cietokšņa ģeogrāfijai nevis otrādi, tādējādi ne-viesnīcas autentiskuma sajūtu vēl tikai pastiprinot. Vakaros uz terases var vērot kā pa pretējo sienu skraida pērtiķu ģimene, papucītis ir labi paēduša pirmklasnieka augumā un tik virtuozi šiverē gar logiem, ka gluži nevilšus aizdomājaties - pag, pag vai neatstāju kaut ko pa ķērienam... Istabās nav ne telefona, ne televizora, pilnīgs laika caurums. Vienīgais šīs vietas mīnuss ir kāda absolūti muļķīga servisa nianse - gan pusdienas, gan vakariņas ir vien bufetes veidolā, tādējādi ielejot absurdas realitātes darvu, piemēram, jūsu klusajā sapnī par romantisku maltīti uz savas istabas terases - ar skatu uz Radžastānas tuksnesi, kas še pat arī sākas. Vērts apskatīt arī seno deviņu stāvu dziļo, 18. gadsimtā celto akvaduktu, kas atrodas apmēram 15 minūšu gājiena attālumā un savulaik bija vienīgais Nīmranas ūdens avots. Starp citu, ūdens te rodams vien sešdesmit metru dziļumā, cietokšņa kalna pakājē un viesu vajadzībām tiek pumpēts vēl 240 metrus augšup.

Neemrana Fort-Palace, Neemrana Village, District Alwar, 301 705 Rajasthan

www.neemranahotels.com

Cena - no 2500 līdz 6000 rūpijām.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: