GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Buenosairesa

Citādi maršrutiEsenceKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zināt

IZVĒLIES OBJEKTU

Esence« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Dienvidamerika · argentīna · Buenosairesa · Esence ·

Esence

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Esence

Buenosairesa. Tango, izcils steiks un platākā iela pasaulē (Avenida 9 de Julio). Vēsturiski Buenosairesu veidojoši ieceļotāji no Eiropas, turklāt darījuši to ar vērienu. Buenosairesa nekādā ziņā nav tradicionāla Latīņamerikas metropole. Plašo avēniju un barokālās arhitektūras iespaidā dažbrīd sajūties mazliet kā Parīzē. Ar Latīņamerikas nervu. Vairāk kā 12 miljonu apdzīvotā pilsēta slēpj sevī iespaidīgu potenciālu. Palermo rajons (un visas tā trīs daļas - Viejo, Soho, Hollywood), kas straujāko attīstības posmu pārdzīvojis jau 19. gadsimta beigās, nu kļuvis par radošu un atraktīvu vidi, kur starp neizteiksmīgām divstāvu ēkām iekārtojušies neskaitāmi restorāni, kafejnīcas un dizaina bodītes.
Puerto Madero ir pilsētas industriālā zona. Tiesa, ostas tuvums nav liedzis izbijušajās 19. gadsimta noliktavu ēkās un dokos iekārtoties gana iespaidīgām viesnīcām un restorāniem, Filipa Starka dizainēto Faena Hotel ieskaitot.
„Amerikas Parīze" jeb Rekoletas (Recoleta) rajons - dārgākais Buenosairesā. Kā tiešā, tā pārnestā nozīmē. Līdzās izsmalcinātājām ēstuvēm un viesnīcām, Rekoletas spēcīgākais magnēts, šķiet, ir baltā marmora un koloniālā stila kapsēta, kurā apglabāta arī viena no ievērojamākajām personām Argentīnas vēsturē - Eva Perona.
Santelmo ir vecākais, dzīvākais un atmosfēriskākais Buenosairesas rajons. Defensa - dzīvākā iela. Jo īpaši svētdienās, kad neskaitāmās bodītes un restorānus burtiski ielenc ielu performanču meistari. Starp tiem arī 70-gadīgi tantuki, kuri, iestūķējuši kājas augstpapēžu kurpēs, cenšas nezaudēt līdzsvaru un sniegt savu priekšnesumu. Mazas ieliņas, 19. gadsimta arhitektūra, vilinoši antikvariāti, uteņa burzma un īsts tango! Veltīt šim rajonam mazāk kā veselu dienu ir teju noziegums!
Un vēl steiks! Mmm... Pat lētākajā ieskrietuvē tas garšo pasakaini.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: