GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Buenosairesa

Citādi maršrutiEsenceKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnuKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zināt

IZVĒLIES OBJEKTU

MottCafé Tortoni« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Dienvidamerika · argentīna · Buenosairesa · Kur paēst · Kur padzert kafiju

Café Tortoni

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Café Tortoni

Leģendāra kafejnīca! Obligāts pieturas punkts ikvienam, kas vēlas izgaršot klasisko Buenosairesu un sajust tā dēvētās vecās pasaules šarmu. Sekodams tā laika Parīzes tradīcijām, 1858. gadā Café Tortoni atvēra kāds franču imigrants Touan, Argentīnas lielākajā pilsētā ienesot daļiņu svaigas un stilīgas elegances. Vēl šodien, te baudot tasi kafijas, pārņem sajūta, ka esat Parīzē!
Lai arī 22 gadus vēlāk valsts pirmā kafejnīca savas durvis vēra tās jaunajā atrašanās vietā - Avenida de Mayo 825, jau toreiz Café Tortoni bija kļuvusi par iecienītāko Latīņamerikas un Spānijas intelektuālās elites pulcēšanās vietu. Federiko Garsija Lorka, Hosē Ortega i Gasets, Borhess, Molina Campos, Benito Quinquela Martín, Lisandro de la Torre un Marcelo Torcuato de Alvear ir tikai daži no dižākajiem 19. gadsimta argentīniešu un spāņu māksliniekiem, rakstniekiem, filozofiem un politiķiem, kuru domas un gars, šķiet, vēl joprojām mājo Café Tortoni sienās.
Stikla vitrāžas, koka mēbeles un dzeltenais marmors burtiski uzsūcis sevī vēstures smaržu. Lai to sajustu, pilnīgi pietiek ar glāzi vīna, jo Café Tortoni nav vieta, kur baudīt ēdienu. Pasūtiet aperatīvu, laikus nopērciet biļeti uz tango šovu un ļaujieties karstasinīgo ritmu priekšnesumam īpašajā kafejnīcas salonā. Izdzirdot dejas soļus aiz sarkanā priekškara, kas salonu nodala no pārējās zāles, tāpat nevarēsiet atturēties... Šovs ir ar garšu, ne tūristiski primitīvs.

Avenida de Mayo 829, 1084 Buenos Aires
Tel./Fakss: 4342 4328
E-pasts: tortoni@cafetortoni.com.ar

www.cafetortoni.com.ar

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: