GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Riodeženeiro

EsenceKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēle· Kur padzert kafijuKur iepirktiesVērts zināt

IZVĒLIES OBJEKTU

PorcãoSatyricon« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Dienvidamerika · brazīlija · Riodeženeiro · Kur paēst · Īsts atradums

Satyricon

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Iesaka Mārtiņš Rītiņš

Izcils zivju restorāns! Seafood gardēžu paradīze, ko iecienījušas tādas šovbiznesa zvaigznes kā Madonna, Breds Pits, Miks Džegers un citas. Atrazdamies vienā no šikākajiem Riodeženeiro rajoniem - Ipanemā, Satyricon piedāvā simtprocentīgu svaigumu un ārkārtīgi plašu jūras velšu izvēli. Tieši šī kritiķu vidū atzīta par vienu no labākajām jūras virtuvēm pilsētā.
Priekštelpas interjers nevilšus atgādina jūras produktu veikalu, tikai ar labāku aromātu. Uz garās letes netraucēti peld mūsu okeāna pusē vēl neredzēti omāri. Turpat gozējas apetelīgas austeres, gliemenes un mīdijas. Citviet tiek piedāvātas vairāku veidu svaigas zivis, no kurām gardēdis pats var izvēlēties sev tīkamāko un klātienē vērot tās tīrīšanu.
Izejot cauri nelielajai bodītei, skatam paveras vairākas restorāna zāles ar aptuveni 80 vietām. Klasiskas koka mēbeles, balti galdauti un milzīgs, aiz stikla sienas noslēpies vīnu klāsts. Glauno automašīnu īpašnieki nepiespiestā atmosfērā bauda itāļu frito misto (mazo zivju klāsts) un neticami svaigus langustus, kuru gaļa ir tik stingra, ka nav nepieciešamības to cept. Jūras produktu baudīšanu šefpavārs izvērš nebeidzamā degustācijā, piedāvājot arvien jaunus šedevrus. Mazajos trauciņos izgaršojamas līdz šim neredzētas sāļūdens garneles, jēla, marinēta barbe, jūras mēlītes un teju miniatūras lieluma mīdijas, kuru izķeksēšanai nepieciešama īpaša pincete. Pazīstamo apaļo galvu omāru vietā šai okeāna krastā sastopami tā saucamie hammerhead - omāri ar plakanām galvām, turklāt to prezentācija tradicionālo vērtību piekritējiem varētu šķist mazliet biedējoša. Novārītā un apetelīgi sagatavotā aste pasniegšanas brīdī joprojām piestiprināta dzīvai un kustīgai galvai. Tās noraušana atstāta viesmīļu ziņā.
Plašajā vīnu klāstā grēks neizvēlēties kādu no Brazīlijas karaliskajām dzirām - ne gluži Francijas chateau meistardarbi, taču pievilcīgi cenas ziņā. Arī maltīte trim cilvēkiem (vīnu ieskaitot) izmaksā vien aptuveni Ls160. Brazīlijas karstums Satyricon apmeklētājiem liedz stingri ievērot dress code - nekādu ancuku vai šlipsu. Galdiņu ieteicams rezervēt jau laikus.
Brazīlijas likums ļauj virtuves rosībā ielūkoties arī restorāna apmeklētājiem. Izpildīt šādu viesa lūgumu ir Satyricon īpašnieku pienākums.

Rua BarÃo da Torre, 192
Ipanema
Tel.: (21) 2521-0627
Fakss: (21) 2287-7010
E-pasts: satyricon@connection.com.br
www.satyricon.com.br

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: