GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesVērts zinātLabākie klubi· Mākslas telpaFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Brixton Market« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Labākie klubi · Mākslas telpa

Brixton Market

Autors: Elīza Ķibere0 ATSAUKSMES


Londona pilnīgi noteikti ir bukinistu, retro lietu un vienkārši jebkādu second-hand mantu tirgotāju galvaspilsēta. Galvenokārt jau tāpēc, ka vietējie pavisam viegli atsakās no sev nevajadzīgām vai apnikušām lietām, kamēr citi - nebūt nav bikli tās atzīt sev par labām un derīgām. Andelēšanās un tielēšanās ar un par šādām mantām notiek ne mazums vietās Londonā - bieži vien tās nav nedz kartēs atzīmētas, nedz tā vienkārši iegūglējamas. Par šīm, britu sarunvalodā sauktajām - car boot sales, vietām vienkārši ir jāuzzina, taču pat tad sanāks krietna maldīšanās līdz šo auto stāvlaukuma un tirgus plača hibrīdu atradīsiet kādas skolas pagalmā. Krāmu tirdziņos jeb uteņos jādodas ar attieksmi kā dotos piedzīvojumā, kurā tiks atrasta kāda interesanta un vērtīga lieta. Krāmu tirgi patiesībā ir īstas apslēpto dārgumu glabātavas, ko atzinuši arī antīko un vērtslietu tirgus eksperti, tāpēc jābūt brīvam un lietas atradīs tevi pašu.

Brixton Market
Brixton Market ir viens no Eiropas lielākajiem Karību jūras ēdienu tirgiem. Eksotiskus augļus un dārzeņus, neredzētas zivis un svaigus ziedus šeit tirgo sievietes ar bagātīgām galvassegām un tērpos, kas tuvi tradicionālajam afrikāņu apģērbam. Līdzās, protams, atradīsiet arī visādus lētus niekus un rūpniecības preces! Šī ir vieta, kur sagaidīt ārkārtīgi siltu attieksmi un personisku kontaktu. Ļoti mīļš tirgus!

East of Brixton Road Brixton, SW9

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: