GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Kur padzert kafiju· Labākā šokolāde· Labākais siers· Eko stils· Labākais steiks· Labākās austeres· Labākais martiniKur iepirktiesVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Song QuePolpoBorough MarketJulie's RestaurantBibendum Oyster Bar« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Kur paēst · Īsts atradums

Polpo

Autors: Mārtiņš Rītiņš0 ATSAUKSMES

Polpo

Venēciešu bacaro stila restorāns Londonas Soho rajonā izceļas ar tik fenomenālu apmeklētāju plūsmu, ka pirmajā mirklī atgādina skudru pūzni - nepārtraukta drūzmēšanās pie restorāna ieejas, 50 restorāna sēdvietas tiek atstātas un no jauna ieņemtas, pie bāra letes neatslābstoši vaļā tiek rauti vīna pudeļu korķi, jaukti kokteiļi...
Tāpat kā vērojot skudru civilizāciju, nezinātājs nepateiks katras skudras vietu stingri noteiktajā sociālajā struktūrā, tā arī šeit nav iespējams atšķirt, kurš ir Polpo viesis, kurš - apkalpes loceklis. Polpo kārtība ir vēlīga casual stilam un katrs var ģērbties kā tīk, vienīgi personāla vienreizīgais draudzīgums un izkoptās komunikācijas prasmes liek domāt par kādu flirting kursu diplomu.
Arī publikas vidū nav nozīmes tam, kurš ir kurš, jo visi nākuši baudīt vienreizējo venēciešu virtuvi - Polpo, iemitinoties bijušās venēciešu mākslinieka Canaletto studijas telpās, saglabājis nepiespiestības filozofiju.
Garajā telpā ar ķieģeļu sienām, robusti piešpaktelētām logu rūtīm, galdi izkārtoti rindās gluži kā skolas soli un ēdiens tiek pasniegts tā, lai dalītos un nobaudītu pēc iespējas vairāk ēdienu.
Citādāk nemaz nevar - ēdienkartes, vecās clipboard tipa mapes, noplēšamās brūnās ietinamā papīra lapas kārdina ar oriģinālām tapām. Gribas visu izmēģināt un kaut ko vienu izvēlēties ir gluži neiespējami!
Jēra nieres, vistas aknas, visdažādāko pildījumu kroketes, sālīta menca ar polenti, pīle ar pipargraudiem un olīvām, cūkas pavēders, lazdu riekstu un skumbrijas tartars, svaigākie dārzeņi... Un nekas ilgi nav jāgaida, jo viss tiek vienkārši pasniegts, primāri akcentējot tīru ēdienu.
Cenas arī pārsteidzoši patīkamas.

http://polpo.co.uk
41 Beak Street
London W1F 9SB.
020 7734 4479

 

11/2010

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: