GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Kur padzert kafiju· Labākā šokolāde· Labākais siers· Eko stils· Labākais steiks· Labākās austeres· Labākais martiniKur iepirktiesVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Notes Music CafeThe WolseleyPrêt-à-PorteaClaridges« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Kur paēst · Kur padzert kafiju

Claridges

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Claridges

Claridges ir ideāla vieta simboliskajam angļu pēcpusdienas tējas rituālam, lai kārtējo reizi aizdomātos par jautājumu, ka pasaulē tomēr ir lietas, kas spēj iemantot mūžības vērtību. Tējas rituālu, kura tradicionālais laiks ir no 16.00 līdz 17.00, 1840. gadā ieviesa Bedfordas hercogiene. Leģenda vēsta, ka īstais iemesls šim jaunievedumam bijusi cīņa ar vājuma un saguruma brīžiem, kas hercogienei uzmākušies ap pieciem pēcpusdienā - starp pusdienām un vakariņām. Sākumā tie bijuši vien pāris cepumi un tējas tase, ko viņa paklusām baudījusi guļamistabā. Vēlāk pēcpusdienas tēja jau kļuvusi par rituālu, kurā viņa aicinājusi piedalīties arī draugus. Pēcāk tradīciju pārņēmis arī karaļnams, ar laiku ieviešot pat speciālu apģērba kodu, tās, kas modes vēsturē joprojām pazīstamas kā tējas kleitas. Kopš 1995. gada britu Tējas padome piešķir gada balvu - vietai, kurā tiek servēta vislabākā pēcpusdienas tēja.
Claridges ir viena no atbilstošākajām vietām šī rituāla baudīšanai. Īsts art deco dārgums Londonas centrā - trīs soļu attālumā no luksusa iepirkšanās paradīzes Bondstrītas. Viena no senākajām un īpašākajām Londonas viesnīcām, pirmie viesi te izguldināti jau 1817. gadā. Leģendārais tējas rituāls parasti sākas četros pēcpusdienā, klavierspēles pavadībā. Jūs izvēlaties, kas nu mirkļa noskaņojumam atbilstošāks - klasisko Earl Grey tēju (ar sendvičiem) jeb, piemēram, champagne tea. Un ļaujaties rituālam - tēja ik pa brīdim tiek papildināta, pēc mirkļa atstumti ratiņi ar sendvičiem un oficiants par miniatūro sviestmaižu pieciem dažādajiem veidiem stāsta ar tādu cienību it kā aprakstītu mātes dārglietu kārbiņu. Sendvičus nomaina mazas kūciņas un fonā klusi skanot klavierēm pamazām zūd laiks... Noteikti nepieciešama iepriekšēja rezervācija.

Brook Street
MayFair, London W1
Tel. 020 7629 8860

www.claridges.co.uk

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: