GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Kur padzert kafiju· Labākā šokolāde· Labākais siers· Eko stils· Labākais steiks· Labākās austeres· Labākais martiniKur iepirktiesVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Ivy Market GrillTom Dixon SandwichThe ProvidoresJamie's ItalianHakkasanBocca Di LupoPortrait RestaurantThe Fifth FloorThe IvyMomo« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Kur paēst · Laba izvēle

Portrait Restaurant

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Portrait Restaurant

Nacionālās Portretu galerijas jumta restorāns meklējams tā dēvētā Ondaatje spārna trešajā stāvā. Ideāls pusdienām vai lenčam, ja pirmā stāva kafejnīcās piedāvāto vieglo uzkodu vietā gribas tomēr ko pamatīgāku. Ļoti laba modernā britu virtuve ar fusion „piešprici". Pavisam nesen atjaunotais restorāns kļuvis vēl gaišāks un patīkamāks. Liela, šķietami nebeidzami gara stikla siena un izturēts, funkcionāls minimālisms. Tam visam pa vidu - skats uz leģendārākajām Londonas ikonām - Trafalgara laukumu, Parlamenta ēku, slaveno panorāmas ratu un Lielo Benu. Skaisti un romantiski.
Kaut Portrait Restaurant pavisam noteikti ir vieta ar statusu. cenas šeit ir vairāk kā draudzīgas (uz Londonas fona, protams...), un, lai nobaudītu maltīti, nebūt nav jābūt galerijas apmeklētajam. Restorānam ir atsevišķa ieeja. Anothertravelguide.lv iesaka nobaudīt trīs kursu Bellini (30 mārciņas). Kaut tamdēļ vien, ka Bellini kokteilis ir par brīvu. Jebkurā gadījumā ēdiena kvalitāte ir augstākajā līmenī. Nekādu lieku ārišķību. Viss ir pamatīgs un īsts. Tieši tāds, kādu gaida šeit sanākušie gardēži, starp kuriem lielākā daļa ir mākslas dīleri un pazinēji. Turklāt nejaušam garāmgājējam Portrait Restaurant diezin vai izdosies atrast.
Sestdienās ap pusdienu laiku cilvēku, ka mudž, tāpēc, iespējams, nāksies uzgaidīt turpat pie bāra letes. Taču tieši nedēļas nogalēs atmosfēra ir visbaudāmākā un Londona šķiet īpaši radoša.

National Portrait Gallery
St Martin's Place
London WC2H 0HE
Tel.: 020 7312 2490
www.npg.org.uk

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: