GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Kur padzert kafiju· Labākā šokolāde· Labākais siers· Eko stils· Labākais steiks· Labākās austeres· Labākais martiniKur iepirktiesVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Fire&StoneCroque GasconEAT.Pho Café« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Kur paēst · Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības

Croque Gascon

Autors: Mārtiņš Rītiņš0 ATSAUKSMES

Croque Gascon

Pilsēta pilsētā. Kā citādi nodēvēt Eiropā lielāko iepirkšanās centru vienkārši nav iespējams. Westfield Shopping Centre tika atklāts 2008. gada 24. oktobrī un apbrīnu izraisa pat lielākajos skeptiķos. Tie, kas reiz še pabijuši, atgriezties neciešamajā Oxford Street ļaužu burzmā vairs netīko. Arī Westfield Centre pircēju ir daudz, taču neskaitāmajās šopinga centra nodaļās un līkumotajās alejās tie pazūd kur kurais un itin nemaz nav jūtami. Milzīgs stikla jumts, vairāki stāvi, vairāki simti pārtikas preču un apģērbu veikali, ātrās ēdināšanās restorāni, kino zāle, fitnesa klubi, bankas... Viss, ko vien sirds var vēlēties. Turklāt komerciālu bodīšu vietā te atradīsiet patiesi gaumīgus un savā stilā izkoptus zīmolus, Tiffany & Co, Versace, Foyles un Armani Exchange ieskaitot. Ne velti par godu jaunajai iepirkšanās Mekai izbūvēta tika arī jauna metro stacija, kas ieved pašā šopinga centra iekšienē. Megapilsētas izstaigāšanai gan būs nepieciešama karte, jo apmaldīties ir itin viegli.
Croque Gascon meklējams tā saucamajā „The Balcony" daļā. Pārsteidzošs ātrās ēdināšanas restorāns, kuru pieminot sajūsmā ģībst pat citkārt ar savu ironisko attieksmi tik slavenais britu restorānu kritiķis A.A. Gill. Un, ja kaut ko iesaka viņš, tas noteikti jāredz paša acīm. Aizmirsiet par necilajām kafejnīcu stila ēdnīcām un „atsildītājiem" burgeriem. Pascal Aussignac un Vincent Lebeyrie (viņi arī restorāna Club Gascon īpašnieki) lolojums grauj jebkādus aizspriedumus par fast food. To sajutīsiet jau sperot kāju pār restorāna slieksni. Spilgti saules stari, kas laužas caur stikloto jumtu, kolonnas ar melnā marmora tekstūru un gaismas ķermeņu saspēle visdažādākajās izpausmēs. Teju ultramoderns interjers un sajūta kā mākslas galerijā. Tam visam pa vidu izcils pīles burgers (14£) ar svaigiem, kraukšķīgiem un gaiši zeltainiem frī kartupeļiem, ceptiem pīles taukos. Debešķīgi! Turklāt viss tiek gatavots pēc pasūtījuma, turpat atklātajā virtuvē. Atliek vien pagaidīt pie letes un pēcāk ar paplāti rokās doties pie galdiņa. Vislabāk kaut kur balkonā, no kura paveras valdnieka cienīgs skats uz vairākos iepirkšanās centra stāvos notiekošo rosību. Pārlaidiet skatu pār blakus galdiņiem, kur gozējas neskaitāmas burgeru variācijas - ar bekonu, foie gras, baltajām pupām, kalmāru, saldajiem sīpoliem un čili. Ātra un teicama franču virtuve! Visi sēž un ēd. Vīnu iespējams pasūtīt arī glāzēs un mazajās pudelēs.
Starp citu, galdiņu varat izvēlēties jebkur uz balkona. Sēdēšana tieši iepretim restorānam nav obligāta.

Westfield London Shopping Centre
Ariel Way
London W12 7GE
www.clubgascon.com
http://uk.westfield.com/london

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: