GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Kur padzert kafiju· Labākā šokolāde· Labākais siers· Eko stils· Labākais steiks· Labākās austeres· Labākais martiniKur iepirktiesVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Rose BakeryBistrothequeRiver CaféMaze GrillMazeLe Café AnglaisZuma« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Kur paēst · Trendy

Bistrotheque

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Bistrotheque

Bistrotheque ir viena no Īstendas radošās publikas iecienītākajām adresēm. Kā jau liecina pats nosaukums, Bistrotheque ir restorāns/bārs ar kabarē programmu. Balsinātu ķieģeļu sienu, betona grīdu vēsumu un telpas industriālās arhitektūras tīro minimālismu papildina majestātisks melns flīģelis, savukārt mājīgai un siltai atmosfērai - otra restorāna telpa izlikta tumšiem ozolkoka paneļiem, bet pavisam intīma gaisotne valda kabarē telpas sveču gaismā ar nelielo miniteātra skatuvīti un samta drapēriju priekškaru.
Bistrotheque ēdienkartes fundaments ir nesarežģītas, bet vienlaikus radošas tradicionālās angļu/franču virtuves interpretācijas. Piemēram, tradicionālie Fish 'n' Chips labā izpildījumā, kārdinošs steika tartars un perfekti pagatavots jērs.
Galdiņu noteikti nepieciešamas rezervēt iepriekš, visērtāk to izdarīt, izmantojot Bistrotheque mājas lapā pieejamo online rezervācijas sistēmu.

www.bistrotheque.com
23-27 Wadeson Street

03/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: