GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Kur padzert kafiju· Labākā šokolāde· Labākais siers· Eko stils· Labākais steiks· Labākās austeres· Labākais martiniKur iepirktiesVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Rose BakeryBistrothequeRiver CaféMaze GrillMazeLe Café AnglaisZuma« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Kur paēst · Trendy

Maze

Autors: Mārtiņš Rītiņš0 ATSAUKSMES

Maze

Ja jūsu mērķis ir izbaudīt pēc iespējas vairāk garšu variāciju un ļauties oriģināliem pavāra risinājumiem, vienā no labākajiem Londonas restorānu rajoniem, tieši pretī ASV vēstniecībai Jūs gaidīs Maze. Gordon Ramsay piederošajā restorānā pulcējas ne tikai tūristi, bet arī vietējās slavenības, politiķi un kulinārijas mākslas piekritēji.
Te jūs vienmēr laipni uzņems, ja vien nebūsiet ģērbušies sporta tērpā, ko nepieļauj Maze dress code.
Modernā stilā iekārtotais Maze šefpavāra Jason Atherton vadībā piedāvā jaunu filozofiju - atteikties no pirmā, otrā ēdiena un saldā, tā vietā izgaršojot pēc iespējas vairākus gastronomijas brīnumus. Tikai par 6 līdz 11 mārciņām varat nogaršot dažādas uzkodas, otros ēdienus un divu veidu maizītes. Ir tikai viens bet...porcijas ir tieši tik lielas, lai ēdienu varētu nodegustēt. Brangākam ēdājam nāksies pasūtīt vairākus ēdienus, kas izmaksās aptuveni 70 mārciņas. Turklāt restorānā strādā 25 pavāri, koncentrējoties uz atsevišķiem ēdieniem, kas apmeklētājam nozīmē, ka tie ir rūpīgi un profesionāli pagatavoti.
Zelta emblēma, kas rotā katru speciāli Maze izgatavoto galdu, nemitīgi atgādina, ka patīkamo atmosfēru baudāt restorānā, kurā katram var laimēties sastapt kādu slavenību vai pašam tā justies.
Maze ir tik pieprasīts vietējo un tūristu vidū, ka galdiņu ieteicams rezervēt laikus, jo īpaši pavārgaldu, pie kura, virtuves murdoņas pavadīti, liktenīgus lēmumus pieņēmuši Tonijs Blērs (Tony C. Blair) un Džordžs Bušs (George W. Bush). Pavārgalds sešām personām pieejams tikai pusdienām vai vakariņām paredzētajā laikā. Ja vēlaties to rezervēt ekskluzīvi, nāksies šķirties vidēji no 510 līdz 630 mārciņām. Smēķēt varēsiet tikai bārā.

Restorāns atvērts: Lunch - no pirmdienas līdz sestdienai - no 12:00 līdz 14:30
Dinner - no pirmdienas līdz sestdienai - no 18:00 līdz 22:30
Bārs atvērts: no pirmdienas līdz sestdienai - no 12:00 līdz 1:00
Dress code - smart casual, no sportswear

10-13 Grosvenor Square, London, W1K6JP
Tel.: 020 7107 0000
Fakss: 020 7107 0001
E-pasts: maze@gordonramsay.com

www.gordonramsay.com/maze

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: