GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Universālveikals· Grāmatnīcas· Outlet veikali· Uteņi· Vintage· Dizains· Siera veikali· Eko veikali· TirgusVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Dover Street Market« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Kur iepirkties · Koncepta veikali

Dover Street Market

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Dover Street Market

Pat ja Londonā esat tikai pāris dienu, Dover Street Market ir obligāta apmeklējuma vērts, jo otra tāda veikala vienkārši pasaulē nav. DSM ir unikāls japāņu modes dizaineres Rejas Kavakubo (Comme des Garçons) koncepts. Sešu stāvu veikals, Kavakubo vārdiem runājot - „skaists haoss, kur viena lieta, viens dizainers papildina otru." Kaut kas līdzīgs tirgum, jo tā vienmēr esot pirmā vieta, ko dizainere jebkurā pilsētā apmeklējot. To pašu varētu teikt par piedāvājumu - te atradīsiet gan ekstrēmi dārgas dizaineru lietas, gan pa kādai masu modes „odziņai". DSM sadarbojas gan ar TopShop, gan Nike un Adidas. Savā ziņā šo veikalu var uzskatīt par mūsdienu modes un sajūtu esenci - zem viena jumta apvienojas visneprātīgāko dizaineru visneprātīgākās idejas. Raf Simons, John Galliano, Undercover, Anne Valerie Hash, Pierre Hardy, Lanvin, Martin Margiela, Azzedine Alaia un citi. Jau atzīti modes dizaina korifeji un pavisam jauni vārdi. Cits citam blakus, nekādu robežu - kā jau tirgū. Turklāt pārstāvēto zīmolu klāsts tiek nemitīgi papildināts. DSM regulāri tiek rīkotas arī tematiskās izstādes - veltītas gan aktuālām sociālām, gan dizaina, gan modes parādībām. Jaunāko informāciju iespējams gūt DSM virtuālajā avīzē - www.doverstreetmarket.com.
Vislabāk darīt tā: vispirms ar liftu nobrauciet pagrabstāvā, kur atrodams šis un tas no mūzikas, ielas modes, neordināri sporta apavi, japāņu kulta zīmols Undercover, un tad dodieties augšup - pa stāvam vien. Interjers vien ir piedzīvojums - atšķirībā no tradicionāla veikala tā autori ir scenogrāfi un mākslinieki. Īpašu uzmanību pievērsiet laikošanas kabīnēm, kas te variējas no stilizētas būdiņas ar sirsniņu līdz barokālam karaļa tronim. Cienīgs DSM apmeklējuma noslēgums ir kāda kūciņa, kafija vai sīkas uzkodas augšstāva kafejnīcā jaunāko modes žurnālu un brīnišķīgas Londonas jumtu panorāmas kompānijā.

17-18, Dover Street, W 1

www.doverstreetmarket.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: