GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Universālveikals· Grāmatnīcas· Outlet veikali· Uteņi· Vintage· Dizains· Siera veikali· Eko veikali· TirgusVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Designerwarehouse Sale« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Kur iepirkties · Outlet veikali

Designerwarehouse Sale

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Designerwarehouse Sale

Londona ir Eiropas radošās asinsrites epicentrs. Jebkurā jomā - arī autletu politikā. Kamēr citi niekojas ar klasiskiem autletiem, Londonā teju kulta statusu iemantojis Designerwarehouse Sale - pasākums, kas notiek vairākas reizes gadā, ilgst tikai pāris dienas un vienmēr pamanās izpelnīties pamatīgu ažiotāžu. Londonas Time Out to pat ierindojot starp desmit labajām lietām, kālab vispār vērts šajā pilsētā dzīvot. Īpaši izziņotās dienās (informāciju par aktuālajiem datumiem var atrast DWS mājas lapā www.designerwarehousesales.com) Īslingtonas angāros notiek grandioza dizaineru lietu izpārdošana, kur pārstāvēti vismaz 120 vārdi. Sākot no Vivienne Westwood, YSL, Bottega Venetta līdz intelektuālajiem beļģiem kā Martin Margiela, aksesuāru ražotājiem, jaunajiem dizaineriem un lielajiem modes universālveikaliem kā Harvey Nichols un Selfridges. Atšķirībā no tradicionāla autleta, piedāvājumā ir galvenokārt tikai aktuālās sezonas lietas - uz modes „mēles" savulaik defilējuši modeļi, šovrūmu paraugi un pēdējā mirklī klientu atteikti pasūtījumi, kas līdz ar to nav nonākuši iecerēto veikalu plauktos. Tālab, ja vien pietiek pacietības, DWS ir gana liela iespēja uziet patiešām unikālas galantērijas pērles. Vidējā atlaižu gradācija te rodamajām lietām ir 60 - 80 % no tradicionālās veikala cenas.
Pasākumam ir lieliska mājas lapa, kurā cita starpā rodami arī humorpilni padomi, kā uzvesties autletu šopingā. Piemēram, netiek rekomendēts te ierasties ar mazuļiem, jo citu bargain hunters uzvedība galantērijas kaislību brīdī varot būt neprognozējama. Un, protams, ieplānot DWS apmeklējumam vismaz vairākas stundas, jo piedāvājums ir milzīgs. Ieeja DWS maksā 2 angļu mārciņas un mājas lapā iespējams izdrukāt arī Īslingtonas angāru (Islington Studios) atrašanās vietas karti.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: