GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Universālveikals· Grāmatnīcas· Outlet veikali· Uteņi· Vintage· Dizains· Siera veikali· Eko veikali· TirgusVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

BatterseaBrick Lane MarketWimbledonCamden MarketVauxhall Art Car Boot FairVauxhall « ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Kur iepirkties · Uteņi

Brick Lane Market

Autors: Elīza Ķibere0 ATSAUKSMES

Brick Lane Market

Londona pilnīgi noteikti ir bukinistu, retro lietu un vienkārši jebkādu „second-hand" mantu tirgotāju galvaspilsēta. Galvenokārt jau tāpēc, ka vietējie pavisam viegli atsakās no sev nevajadzīgām vai apnikušām lietām, kamēr citi - nebūt nav bikli tās atzīt sev par labām un derīgām. Andelēšanās un tielēšanās ar un par šādām mantām notiek ne mazums vietās Londonā - bieži vien tās nav nedz kartēs atzīmētas, nedz tā vienkārši „iegūglējama"s. Par šīm, britu sarunvalodā sauktajām - „car boot sales", vietām vienkārši ir jāuzzina, taču pat tad sanāks krietna maldīšanās līdz šo auto stāvlaukuma un tirgus plača hibrīdu atradīsiet kādas skolas pagalmā. Krāmu tirdziņos jeb uteņos jādodas ar attieksmi kā dotos piedzīvojumā, kurā tiks atrasta kāda interesanta un vērtīga lieta. Krāmu tirgi patiesībā ir īstas apslēpto dārgumu glabātavas, ko atzinuši arī antīko un vērtslietu tirgus eksperti, tāpēc jābūt brīvam un lietas atradīs tevi pašu.

Brick Lane Market
Brick Lane tirgus ir 17. gadsimta mantojums, tad gan tas bija tikai augļu un dārzeņu tirgus, taču tagad kļuvis par populārāko hipsteru pulcēšanās vietu. Brick Lane vietējo vidū tiek saukta par Banglatown, jo šī ir galvenā Bangladešas un Bengālijas kopienu mājvieta.
Svētdienās šeit var tirgoties, samaksājot vien simbolisku cenu par autostāvvietu, tāpēc vienmēr šeit būs kādi jauni tirgotāji. Par tirgotājiem runājot - šādu uteņu republiku veido gan tādi, kas, iespējams, tirgojas vairākos tirgos un lietas speciāli meklē, piemēram, iet un redz uz ielas izlikts vienkārši brīnums - Star Wars sāgas kiborga Darth Vader runājošā krājkase! Šo kolekcionāro vērtību te pārdod pa vienu mārciņu, kamēr citur, jo sevišķi ASV, cilvēki par tādu cīnās interneta izsolēs. Ir arī tādi tirgotāji, kas savu piedāvājumu veido no veikalu pārpalikumiem un atkritumu konteineriem. Citi savukārt zog un pārdod - ir arī tāds uteņu stāsts.
Brick Lane atradīsiet gan lielisku indiešu zīda sari bodīti, gan rūpīgi izmeklētu vintage apģērbu butikus, gan pašus krāmu krāmus, piemēram, vienu pašu vientuļu kurpi. Varbūt noder!
Brick Lane tirgus lielākās trofejas godā noteikti ir tirkīzzili japāņu zābaciņi ar šķelto purnu un atsevišķi nodalījumu īkšķim - par 4 mārciņām.

Brick Lane, E1 6PU

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: