GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Universālveikals· Grāmatnīcas· Outlet veikali· Uteņi· Vintage· Dizains· Siera veikali· Eko veikali· TirgusVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

BatterseaBrick Lane MarketWimbledonCamden MarketVauxhall Art Car Boot FairVauxhall « ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Kur iepirkties · Uteņi

Vauxhall

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Londona pilnīgi noteikti ir bukinistu, retro lietu un vienkārši jebkādu second-hand mantu tirgotāju galvaspilsēta. Galvenokārt jau tāpēc, ka vietējie pavisam viegli atsakās no sev nevajadzīgām vai apnikušām lietām, kamēr citi - nebūt nav bikli tās atzīt sev par labām un derīgām. Andelēšanās un tielēšanās ar un par šādām mantām notiek ne mazums vietās Londonā - bieži vien tās nav nedz kartēs atzīmētas, nedz tā vienkārši iegūglējamas. Par šīm, britu sarunvalodā sauktajām - car boot sales, vietām vienkārši ir jāuzzina, taču pat tad sanāks krietna maldīšanās līdz šo auto stāvlaukuma un tirgus plača hibrīdu atradīsiet kādas skolas pagalmā. Krāmu tirdziņos jeb uteņos jādodas ar attieksmi kā dotos piedzīvojumā, kurā tiks atrasta kāda interesanta un vērtīga lieta. Krāmu tirgi patiesībā ir īstas apslēpto dārgumu glabātavas, ko atzinuši arī antīko un vērtslietu tirgus eksperti, tāpēc jābūt brīvam un lietas atradīs tevi pašu.

Šis ir lokāls un mazāk tūristisks tirgus, taču tādēļ tas nebūt nav mazs savos apmēros. Piedzīvojuma vērts būs gājiens cauri gaļas tirdzniecības zonai, kur pārdevēji ar pilnu krūti skaļruņos izkliedz savu dienas piedāvājumu un cilvēki azartiski cīnās par steika gabaliem - gaļas izsolēs. Līdzās šīm „zvērībām" tiek pārdotas fluorescējošas neona zeķes.
Patiesībā ne visi ir gatavi šādam dzīvās tirdzniecības haosam un gadījies, ka šurp atvestie draugi saķer galvu un prasās ātrāk prom.
Taču vajag redzēt to skatu, kad piebrauc furgons, tiek vaļā atsistas aizmugurējās durvis un uz zemes burtiski tiek izklāts visvisādāko lietu klājiens. Tajā atradīsiet visu, sākot ar jaunām - beidzot ar vecām, nenosakāmas izcelsmes lietām. No pirmā acu uzmetiena var šķist, ka nekā jau tur nav, taču ir un kā vēl ir! Visa sāls ir procesā, kad tu atrotī piedurknes, noskaņojies un sāc rakņāšanos.
Kad tirgus laiks beidzies, liela daļa tirgotāju savu piedāvājumu vienkārši atstāj uz plača. Tā ir Londona! Londonā visdažādākās lietas iespējams gan pirkt, gan vienkārši savākt, jo pieņemts visu nevajadzīgo vienkārši izlikt uz ielas. Par to, vai šāda, piemēram, likteņa varā pamesta tehnika ir darbošanās kartībā, liecinās vien tās vads. Ja pārgriezts, tad tā savu dzīvi ir beigusi, ja vesels - tad tā aizvien funkcionē.
Mani Vauxhall top-pirkumi noteikti ir koka rotaļlietas meitai. No šī tirgus manai kolekcijai pievienojās 80. gadu stila auskari, kurus iegādājos par niecīgu naudu no šarmantas, bagātīgi izkrāšļojušās tantītes.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: