GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Universālveikals· Grāmatnīcas· Outlet veikali· Uteņi· Vintage· Dizains· Siera veikali· Eko veikali· TirgusVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

BatterseaBrick Lane MarketWimbledonCamden MarketVauxhall Art Car Boot FairVauxhall « ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Kur iepirkties · Uteņi

Vauxhall Art Car Boot Fair

Autors: Elīza Ķibere0 ATSAUKSMES

Vauxhall Art Car Boot Fair

Londona pilnīgi noteikti ir bukinistu, retro lietu un vienkārši jebkādu second-hand mantu tirgotāju galvaspilsēta. Galvenokārt jau tāpēc, ka vietējie pavisam viegli atsakās no sev nevajadzīgām vai apnikušām lietām, kamēr citi - nebūt nav bikli tās atzīt sev par labām un derīgām. Andelēšanās un tielēšanās ar un par šādām mantām notiek ne mazums vietās Londonā - bieži vien tās nav nedz kartēs atzīmētas, nedz tā vienkārši iegūglējamas. Par šīm, britu sarunvalodā sauktajām - car boot sales, vietām vienkārši ir jāuzzina, taču pat tad sanāks krietna maldīšanās līdz šo auto stāvlaukuma un tirgus plača hibrīdu atradīsiet kādas skolas pagalmā. Krāmu tirdziņos jeb uteņos jādodas ar attieksmi kā dotos piedzīvojumā, kurā tiks atrasta kāda interesanta un vērtīga lieta. Krāmu tirgi patiesībā ir īstas apslēpto dārgumu glabātavas, ko atzinuši arī antīko un vērtslietu tirgus eksperti, tāpēc jābūt brīvam un lietas atradīs tevi pašu.

Vauxhall Art Car Boot Fair
Vauxhall Art Car Boot Fair ir svētki tiem, kas mīl mākslu un andeli. Tikai vienu dienu gadā jums ir iespēja pakaulēties, piemēram, par kādu Demjena Hērsta darbu! Patiesībā Vauxhall Art Car Boot Fair ir organizatoru nopietni nenopietna atbilde uz aizvien plaukstošo Londonas mākslas scēnas komerciju. Gadatirgus tiek organizēts jau kopš 2004. gada un tā mecenāts ir autoražotājs Vauxhall Motors. Pati tirdzniecība, protams, notiek Vauxhall automobiļos. Šajā gadatirgū Vauxhall dzelzs gabali pamatīgi dabūn trūkties no mākslinieku rokām, topot apgleznoti, aplīmēti un citādi izdaiļoti. Šis nedaudz frivolais funky-arty pasākums jau ne reizi vien nokļuvis ievērojamāko mediju uzmanības centrā.
Kā jau īsta gadatirgū šeit arī jāļauj čigānietei pazīlēt, portretistam sevi uzzīmēt vai bodyart māksliniekam sevi apzīmēt, šeit jāpiedalās trauku plēšanas sacensības un vienkārši jādejo gaišā dienas laikā - tirgus plača vidū!

Corner of Brick Lane and Buxton Street
www.artcarbootfair.comDALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: